Jump to content
BulForum.com

Yu-Gi-Oh online


HBK

Recommended Posts

ti regnal li si se???ako ne si  regnisi TUK

Аз се регнах много преди да си изтегла играта , но просто оная чертичка дето трябва да мига при мене нищо не прай ! И дори да си сменям Кирилица/Латиница пак не става , просто това е поредния Бъг на игра от серията на Юги . Аз съм играл три части , и трите имаха три различни бъга , ама аз за тях си намерих FIX , а за този няма нищо :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply
ne vikam nqkoi da kaje za utre to4en 4as i lobby

 

Събота 19:00 часа във german rank 4-B(всеки над 1левел е добре дошъл :) )

 

Някой днес да иска да загреем малко ?

П.С:Видяхте вкарали са с днешния ъпдейт и опция search тъкмо да ни улеснят за турнири :P

Link to comment
Share on other sites

ei hora moje li da mi kajete za6to pri vsqko vkliu4vane na igrata trqbva da teglq nqkakyv file ( vseki pyt tegli edin i sy6ti file)  :confused

taka update-va6 igrata. mislq 4e ne moje6 da igrae6 bez da go napravi6. taka 4e spokoino vsi4ki go turpim tova

Link to comment
Share on other sites

Хора,ако съм си забравил UserID-то кво да правя????? :cry

ЕДИТ:ОПРАВИХ ГОООООО!!! :P

Кажете ся кога почва турнира,в кое лоби ще е и кой ще участва???

Link to comment
Share on other sites

Хора,ако съм си забравил UserID-то кво да правя????? :cry

ЕДИТ:ОПРАВИХ ГОООООО!!! :P

Кажете ся кога почва турнира,в кое лоби ще е и кой ще участва???

 

Аз се включвам в турнира но незам нити каде ще е нито каде :D

Link to comment
Share on other sites

Huh imam malko vuprosi ot novobranec :)

 

1. Kak nai lesno moga da razbera dali za da prizova dadeno 4udov6titq trqbavda jertvamd rugo , 6otto nqkoi sa mnogo zle za summon takova i kato sum ostanal s vpe4etlenie 4e e sus slabi ocenki 4e samos e prukva ma ne ... ebavat mi ....

 

2. Kato svur6ti daden duel dava da se izbira ot dve kvadrat4eta , kartite sa razli4ni nqkva ideq gledam zveta im e razli4en ma ni6to ne pi6e ;)))

Link to comment
Share on other sites

Huh imam malko vuprosi ot novobranec :)

 

1. Kak nai lesno moga da razbera dali za da prizova dadeno 4udov6titq trqbavda  jertvamd rugo , 6otto nqkoi sa mnogo zle za summon takova i kato sum ostanal s vpe4etlenie 4e e sus slabi ocenki 4e samos e prukva ma ne ... ebavat mi ....

 

2. Kato svur6ti daden duel dava da se izbira ot dve kvadrat4eta , kartite sa razli4ni nqkva ideq gledam zveta im e razli4en ma ni6to ne pi6e ;)))

1.Ако си забелязал на картите отгоре има едни звездички!Та ако те са под 5 чудовището се призовава без да жертваш,ако са 5-6 трябва да жертваш 1 чудовище,ако са 7 или нагоре 2 чудовища!!

2.Няма значение!!Въпрос на късмет е кви карти ще ти се паднат!!

Link to comment
Share on other sites

1.Ако си забелязал на картите отгоре има едни звездички!Та ако те са под 5 чудовището се призовава без да жертваш,ако са 5-6 трябва да жертваш 1 чудовище,ако са 7 или нагоре 2 чудовища!!

2.Няма значение!!Въпрос на късмет е кви карти ще ти се паднат!!

2.По-полека скейтър,не се обижай,ако не си достатъчно компетентен по темата по добре не отговаряй--може по-скоро да объркаш човека отколкото да му помогнеш :sad2:

 

@The^Undertaker: Има огромно значение кой пак отваряш иначе нямаше смисъл да се правят.Затова и с повече игри се отварят и нови пакове или както ти ги наричаш квадратчета.Във всеки пак има заложени от 46 до 60 карти различно е.Във всеки има по няколко силни и много рядки карти и мноого слаби така че търпение и един съвет -докато не откриеш всичките пакове избирай само най десния пак т.е най-новия(после се насочи към третия от ляво надясно :D )

Link to comment
Share on other sites

2.По-полека скейтър,не се обижай,ако не си достатъчно компетентен по темата по добре не отговаряй--може по-скоро да объркаш човека отколкото да му помогнеш :sad2:

Ех извинявам се тва не го знаех! :(

Офф:

Slayer аре да изиграем едно дуелче???

Офф

Link to comment
Share on other sites

imam problemi s yu-gi-oh

mn mi zasi4a,a bi trqbvalo s tiq harakteristiki da ne mi pravi takova nomera

nqkoi bi li  mi kazal kva e pri4inata

споко не си само ти така и на мен насича.тва е от сървара нали в момента е само тестово

Link to comment
Share on other sites

споко не си само ти така и на мен насича.тва е от сървара нали в момента е само тестово

i na edin moi priqtel my zasi4a6e ama toi mi kaza 4e kogato e napravil ekrana na igrata po malak mu iz4eznal tozi problem :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде пише коя карта за да се изкара иска жертва (на кртата ли или някъде дугаде)

offtopic:

@Slayer Извинявай за оня ден имах работа. Да знаеш сега съм с нов ник spogeyboy да знаеш ще ти пратя РМ да се уговорим.

Link to comment
Share on other sites

Проблемче : пускам да се update-ва игрицата , но на 78% се прецаква :angry1 сега пускам играта -> error-ка :) ако някой може да даде линк , за да сваля update-а отделно и после само да го инстал-на :huh:

Link to comment
Share on other sites

Проблемче : пускам да се update-ва игрицата , но на 78% се прецаква  :angry1  сега пускам играта -> error-ка :) ако някой може да даде линк , за да сваля update-а отделно и после само да го инстал-на :huh:

Taка не става не може само да го инсталнеш тоя тарикатлък са го пробвали вече ;)

Link to comment
Share on other sites

Е май ще си останем само на думи :hmmm: .Ако все пак някой иска да играем аз съм в English free lobby B :(

Аз съм начинаещ, а теб като те гледам си доста напреднел, нещо против да цъкнем няколко игрици да ми кажеш как се играе тва чудо :blink: Нали може да си пишеш в играта докато се "дуелираш" :confused

Link to comment
Share on other sites

Аз съм начинаещ, а теб като те гледам си доста напреднел, нещо против да цъкнем няколко игрици да ми кажеш как се играе тва чудо :blink: Нали може да си пишеш в играта докато се "дуелираш" :confused

Заповядай :D Само ми кажи ника си и влез в Begginer lobby B и да можем да си пишем по време на игра

Link to comment
Share on other sites

pichove na mene mi dava error - online_pc.dat se bilo precakalo ; iztrih go svalih go nanovo (prez update-a na igrata) ama pak mekiq ako nqkoi sa e zbluskval s podoben problem i ima solution nqma da mu se rasurda da e spodeli ;-)

-----------------

flextype not available

Link to comment
Share on other sites

Някои можели да ми каже как да си изтегля игрицата от официалния сайт защото като я тегля от warez-а ми дава грешка :confused като я тегля от http://www.torrentreactor.net/view.php?id=5019851 пак нещо не е както трябва :confused та ви потам как... по точно каде да цъкна за да си я дръпна на compa.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...