Jump to content
BulForum.com

Yu-Gi-Oh online


HBK

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Има ли хора над първи lvl щото може да направим един клан Lamers с ранкове и форуми.Тва е ако някви добри де понеже аз дето ще съм генерал на клана ако го направя имам 120 победи и 15 загуби и засега съм 6lvl. :wir :P

Link to comment
Share on other sites

igrata e gotina ma kartite sa sux :punk  :punk  :punk  :punk  :punk

spoko po na tatuka kat ka4wa6 level ti se ka4wa i ka4estwtoto na kartite det se pe4elqt

w smisul sled igra se poqwqwat nowi karti za izbirane-w na4aloto sa dwe posle stwat 3,4 i t.n.

 

ARE DE MECHKA.NE SAM THE BEST NA IGRICATA NO ZNAM PRAVILATA AZ SAM EDVA  1LVL (IGRAQ OT 30MIN) I SAM V BEGINNER LOBBY A NA ENGLISH.NICK-ICEMANN3017

az sum 6-ti ama mi dosku4a mnoo slabi oponennti

Link to comment
Share on other sites

Бе нещо имам проблем-като се опитам да се регна,след като съм си написал юзър нейма и паса и като дам Register неще да ми отвори страницата. Някой може ли да помогне?

Link to comment
Share on other sites

Да има някой навит да си направим по бързо карти ? Идеята е да направим игра с парола и да си правим дуели с 3 мача като единия се оставя да бъде убит и се редуваме всяка игра - така за около 2-3 минути ще се сдобиваме с 3 карти (губещия също печели доколкото знам) и така 10тина игри или докато ни омръзне :) (срещал съм човек с ник IWILLLOSE ,който си правеше точно така картите )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аре ве кво напраихте вие ,нещо ви е трудна игрицата май :wacko: ,има ли някой който все още играе и претендира че е добър да го преслушам :D

 

 

П.С:Случайно да сте видяли рейтинга да ви е нулиран или лвл да ви е паднал-някой знае ли защо става така :confused

Link to comment
Share on other sites

Аре ве кво напраихте вие ,нещо ви е трудна игрицата май  :wacko: ,има ли някой който все още играе и претендира че е добър да го преслушам :D

 

 

П.С:Случайно да сте видяли рейтинга да ви е нулиран или лвл да ви е паднал-някой знае ли защо става така :confused

Аз вчера поиграх малко на игрицата направих 12 победи без нито една загуба :laughing: но трябваше да си преинсталирам линдолс-а като си е запиша отново може да поиграем :music

Link to comment
Share on other sites

Sq q svalqm -nika na registraciqta mi e browser a na igrata 6te e Br0wSeR

Link to comment
Share on other sites

Koq ot trite 4asti nai mnoo vi kefi.

Men 3-tata :punk

Awe ei stiga si pisal edni i su6ti postove.To ne moje vsi4ki vednaga da ti otgovarqt :angry1 :angry1 I 6te e hubavo da pro4ete6 pravilata,koito se namirat gore v lqvo :angry1 :angry1 :angry: :angry:

EDIT: awe hora zabelqzali li ste 4e №1 v overall ranking-a e bulgarin :tongue :tongue :tongue

Link to comment
Share on other sites

awe kato si ia drapna ot lareza i mi zarejda neshto ama taka go zarejda 4e edin procent mi go vkarva za 5minuti :angry1 .tva kolko vreme se vliza v taia igra.A i da ne zabravia :blink: za kakvo mi e bit comet :angry: :

 

za trugvane samo li :pirate ili da ia minimiziram prez cialata igra i da si stoi :wacko: !!!Shtoto do kolkoto razbrah bit cometa e niakav 4at :confused !!!Kajete vsi4ko s podrobnosti molia :sayjin !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Зарежда ти бавно в началото защото се update-va а после като я пускаш веднага без проблеми си влизаш в играта >>>update-ването става доста бавно поне при мен беше така >>>

Link to comment
Share on other sites

q kajete sq

1. svalih si igrata ot Warez.ru

2. pusnah q da se updateva(ako ima nqkoi fail za darpane napravo kajete za da ne q puskam prez avtomati4niq 4e stava mnogo bavno)

3. vlizam v saita i si registriram acc (pla6ta li se za ACC-to i gore dolo s kvo se saglasqvam)

tva sa mi vaprosite?

i tva li sa gore-dolo stapkite

Link to comment
Share on other sites

Еми при мене към 3 часа се update-ваше ама ти можеш да си я минимализираш и да играеш на друго нещо >>>

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...