Jump to content
BulForum.com

Изневяра ли е целувката?


Recommended Posts

Не считам секса за изневяра и толкова..

Секса е физиологична нужда..

Изневяра за мен е,ако чувствата му отидат в/у някоя друга жена

Щото секс и чувства нямат нищо общо..

Тва си е моето мнение, стига си ме цитирал не ми е до спорове..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply
Не считам секса за изневяра и толкова..

Секса е физиологична нужда..

Изневяра за мен е,ако чувствата му отидат в/у някоя друга жена

Щото секс и чувства нямат нищо общо..

Тва си е моето мнение, стига си ме цитирал не ми е до спорове..

 

prava si ama to ednoto vodi do drugata :music

Link to comment
Share on other sites

Mnogo si siguren  ;)

V kraina smetka dori i da se vliubish v drug, tova ne e po tvoq vina, toest ne mojesh da go kontrolirash. Taka che ako izneverish v chuvstvata si.. Sorry.. i tova e..

чувствата може да не можеш да си контролираш, но постъпките можеш. с абсолютно всеки който те привлича ли се целуваш??!

Link to comment
Share on other sites

Iskah da kaja, che ako nqkoi(obvurzan) se e vliubil v drug/a ne trqbva da/q razpuvame na krust, zashtoto nikoi ne e gospodar na chuvstvata si.

Ne, ne se celuvam s vseki.

E, dobre, ama da kajem 4e izpitva6 nqkvo uvle4enie kam nqkogo, no v sa6toto vreme ima6 seriozna vrazka ot 2 godini naprimer.I bi jertvala 2 godini priqtelstvo i liubov za edna momentna avantuira???Az ne mislq taka!V tozi jivot ima mnogo ne6ta, koito ni se iska da pravim, no ne gi pravim, nali???Ponqkga,za da zapazi6 ne6to, koeto ima6 trqbva da jertva6 ne6to drugo, nali???e togava kak smqta6 da me ubedi6 4e bi predpo4ela da se celunete ili pravite sex pred tova da si s nqkoi, na koito ima6 vqra, s nqkoi,s koito si prekaral 2 god ot jivota si???Aide misli malko predi da pi6e6!!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Нистина темата не е за това ама сама се набутваш в на вълка устата с необмислени постове. Напълно съм съгласен с mobo и Lestat. Ако искаш дълготрайна и пълноценна връзка трябва да не се поддаваш на някои малки "изкушения" и трябва да си господар на действията си. :)

Link to comment
Share on other sites

Гледам много хора са се изказали кой компетентно, кой не, кой от опит, кой от нищото, та реших и аз да дам "безценното" си мнение :P ;)

Аз по принцип съм си доста ревнив! Някой може да каже тоя пък баси деспота, ама моето мнение по въпроса е следното: Изневяра за мен не е само целувка или с*кс, а дори и мисъл за нещо по така с друг, дори и един грешен поглед! Но има и още нещо - не смятате ли че понякога самите ние сме повод за изневяра от партньора си? Ако един човек получава всичко необходимо от една връзка, той няма и да си помисли за нещо такова (е, има и изключения де)! Така че приятелю, замисли се дали не си дал повод за това (т.е. липса на внимание, нежност или разбиране от твоя страна)! Ако си - няма за какво да се сърдиш и се радвай че нещата са стигнали само до там, но ако не си - трябва да преосмислиш връзката си и дали си заслужава да се раздаваш, а в замяна да получаваш страдание! Все пак ти си решаваш защото си най-наясно с чувствата си и със самата обстановка, но това, което казах наистина го мисля и съм го преживявал! Най-лесно е да забравиш за случилото се до тогава, докато не се повтори, или да скъсаш с приятелката си, докато не си зададеш въпроса "Е, струваше ли си заради една целувка?" Моя съвет е:Потърси причината за това и ако е достатъчно основателна - преглътни, ако не е...

Е стига толкова глупости в един пост! ;)

Link to comment
Share on other sites

С моята приятелка сме от близо 3г заедно.КАзвала ми е хиляди пъти,че искам да бъде само с мен и т.н.т..Ако тя направи тако нещо направо й показвам пътят и да се спасява както може,защото една връзка се крепи на доверие и вяра(оставяме на страна любовта).След като е целунала един,утре може да целуне друг и така......

Link to comment
Share on other sites

С моята приятелка сме от близо 3г заедно.КАзвала ми е хиляди пъти,че искам да бъде само с мен и т.н.т..Ако тя направи тако нещо направо й показвам пътят и да се спасява както може,защото една връзка се крепи на доверие и вяра(оставяме на страна любовта).След като е целунала един,утре може да целуне друг и така......

 

Съгласно. И аз така със всичкото дето си го казал. Само дето няма така да направя. Идеологически съм съгласен. Само че като се познавам просто ще й простя. Обичам я повече от разумното. Т.е. обичта ми е по-силна от разума.

Link to comment
Share on other sites

:( Според мен целувката не е изневяра ,но наистина ако държиш да си с някой е важно да се въздържаш от подобни отклонения,защото малките камъчета обръщат колата :angry:

Друг е въпросът ,че аз лично съм прощавал изневяра в пълния смисъл на думата :confused :sayjin :wacko: ,но тази връзка не продължи дълго :cry

Според мен зависи колко си хлътнал по някой и от там колко можеш да простиш за да останеш с него :cry :cry

Но наистина е меко казано неприятно да видиш любимото си в обятията на друг :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Целувката не е изневяра .. но не е и приятно да гледаш как гаджето ти се целува с друг ,а не с теб или поне да знаеш за това. Подхванахте темата за секс-а.. Ами той за мен е изневяра и незнам ако това се случи .. направо да се спасява ..

Link to comment
Share on other sites

Целувката не е изневяра .. но не е и приятно да гледаш как гаджето ти се целува с друг ,а не с теб или поне да знаеш за това. Подхванахте темата за секс-а.. Ами той за мен е изневяра и незнам ако това се случи .. направо да се спасява ..

 

Ne e priqtno da gleda6 li???aide postavi se v takova polojenie i da te vidim dali vaob6te 6te gleda6!Sq mi e predelno qsno, 4e moje bi 6te kaje6 "ami az sam izpadal v takova polojenie"ama kakto i da e!A kakvo zna4i tova "направо да се спасява .."???4e 6te q smota6 li???

Link to comment
Share on other sites

С бой проблемите не се решават......Все едно,че сме на селски панаир....

Link to comment
Share on other sites

С бой проблемите не се решават......Все едно,че сме на селски панаир....

 

Да,проблемите не се решават с бой.Решават се с много бой :angry:

Или както казваше дядо ми: "От тояга само грънците не се поправят"

 

И ха някой ми е казал "селянин",ха съм му откъснал ръцете!!!Защото аз съм си селянин.А ако ще обиждате за груб,необразован и некултурен човек,ползвайте термина "селяндур". :angry1

Link to comment
Share on other sites

Да,проблемите не се решават с бой.Решават се с много бой :angry:

Или както казваше дядо ми: "От тояга само грънците не се поправят"

 

И ха някой ми е казал "селянин",ха съм му откъснал ръцете!!!Защото аз съм си селянин.А ако ще обиждате за груб,необразован и некултурен човек,ползвайте термина "селяндур". :angry1

 

aide narode da ska4ame na amerikancite !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Clades, само се сърдиш ли:) Ми щом се е целувала с някого или е невинен флирт или си е чиста изневяра. Дай и шанс да се поправи, ако не го стори просто и тегли шута, преди тя на теб.

 

Ако мене лично ме питаш, ако видя такова нещо, може би няма да и дам шанс и да ми обесни... но зависи какви са ни взаимотношеният аи колко чувства влагаме в тях:) Е успех

Link to comment
Share on other sites

Хех всички се превърнахте в брачни консултанти за миг,но това се искаше от вас."Говори с нея","изяснете се","една целувка е нищо","зарежи я","удари я","без изневяра не може"...много пъстра палитра от съвети.Искащия съвет предполагам се е объркал и сигурно е в изходната позиция на дилемата.Аз никога не съм искал съвети за личния ми живот,сам съм взимал всички решения в него.Не всички са били правилни,но отговорността за това я нося аз самия...

Иначе конкретно по въпроса...може въпросното момиче да е направило грешка(нима вие сте безгрешни?!),да се разкаява и може да се окаже жената на живота за Clades...може пък това да е само началото от серии изневери...всичко опира до преценката на потърпевшия и до това колко голям компромис може да направи.Даа,ние всичките сме различни хора и докато едни "убиват" дори за един поглед,на други половинките им изневеряват цял живот и получават прошка винаги.Това,разбира се,са двете крайности и ние винаги варираме между тях...

Аз като по-млад и неуверен в любовта винаги съм тествал чувствата чрез редица малки или по-сложни и заплетени тестове,които са прекалено много,че да ги описвам сега.Не,че си избирам съпруга или нещо от рода,но просто така се разбира много за мисленето и реакциите на нежния пол.За мен думите рядко значат нещо ако не са "облечени" с действия.Не е важно да кажеш "обичам те",а да го покажеш по някакъв начин и от това показване идва силата,а не от думите...поне за мен.И да добавя нещо...аз правя и мисля така,което не значи,че е правилно,а значи само,че аз правя и мисля така...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...