Jump to content
BulForum.com

Изневяра ли е целувката?


Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

По принцип да, но зависи кого е целунала и дали ти си много ревнив, а ве какво да ти кажа според мен зависи от много неща друг е въпроса дали ще и простиш или не , аз ако бях може би щях да и простя но все пак ти решаваш

Link to comment
Share on other sites

ми ако си я обичаш - прости й. дай и само жълт картон.

иначе има за какво да се сърдиш, според мен, ама аз винаги и във всичко мога да намеря повод да се разсърдя.

а може просто те е бъзикала?

Link to comment
Share on other sites

spored men iznevqrata e ne6to momentno.iskalo i se e togava-napravila go e,spoko.vse pak 6tom e s teb zna4i darji na teb i te obi4a,taka 4e prosti i si go varni :D

 

То по тая логика, аз може да си спя с всяка, пък да обичам приятелката си и тя да ми прощава всеки път... Пфуу...

 

Най-добре се изяснете, защо го е направила и има ли намерение пак да го прави. Според мен това означава, че тая връзка не отива на добре и рано или късно ще се повтори, даже може и по-зле да е...

Link to comment
Share on other sites

Da fe, a ti kato si poglednal nqkfa madama po-osobeno i si imal nqkfi skriti misli sprqmo neq?Tva iznevqra li e?Ako darji6 na neq 6te bude6 s neq!Ot nqmane na problemi se 4udite k'vi da si suzdadete mama mu stara!Gledaite si jivota i si pravete kefa dokato mojete :punk Ina4e vinagi mojete da si namerite povod za skarvane ili skusvane :)

 

P.S:Pozdravi priqtelkata si ot men!

 

@Runner:6to be maina, na teb ne ti li se e slu4valo da zalitne6 prosto ei taka?Bez absolutno nikfi 4uvstva da po4ne6 da se celuva6 s nqkoq devoika?Tva ne zna4i, 4e nepremenno trqa da ima kriza vuv vruzkata.Samiqt fakt, 4e e spodelila s nego govori, 4e nikak ne i e bezrazli4en i 4e durji na nego!

Link to comment
Share on other sites

Гаджето ми целунала някав.

Според вас изневерила ли ми е.

Имам ли основания да и се сърдя

Я дай повече подробности за тая пуста целувка-как,къде,при какви обстоятелства ... много лесно ся ще го оплюем момичето,ама не е там работата ;)

Link to comment
Share on other sites

теглиш и един здрав бой и всичко е оу кей.

 

не, това не е решението. сериозно. има за какво да и се сърдиш. но не е чак такава трагедия. говориш с нея за къф х♚й го е направила, ако ти даде нормален отговор и ти се извини, всичко си идва на местото и се забравя. НО ако е кучка и не може да си обясни какво прави съвсем спокойни обвсняваш какво е положението - ти не се занимаваш с кучки и да се замисли какво ще прави. ако се реши да се промени пак хуу, ако не изходът е един.

 

малко грубо, но не съм в настроение

Link to comment
Share on other sites

Еми говори с нея :)

 

В смисъл де да знам, ама хората дето се вика може да са се бъзикали нещо, макар че не вярвам. И все пак само едно нещо кажи: тя знаеше ли, че ти гледаш когато се целуваше с него или не знаеше?

Link to comment
Share on other sites

Az ako znaex podrobnosti 6tqx li da sam tyka we pi4??

Тогава правиш вътрешно разследване и сам си преценяваш.Тука само лакардии ...най-много излишно и несправедливо да те настроим срещу нея.

Айде успех

Link to comment
Share on other sites

Абе пич, тва изобщо не е тема за форума, просто говори с нея и недей да слушаш никой :)

 

В тия неща решенията трябва да си ги взима човек сам. От опит знам, че ако слушаш другите накрая ще си изпатиш или ще загубиш и след това ще съжаляваш... Просто говори с нея и се изяснете.

Link to comment
Share on other sites

Ako mu e pusnala i ezik zna4i ima6 osnovanie da i se surdi6.

Ako e o6te s teb zna4i niama problem.

Ako useti6 4e 6ava .....................tuk ve4e sam re6ava6

Link to comment
Share on other sites

Shtom tq ti e kazala ima 2 vuzmojnosti:

1.Ili tq ima chuvstva kum nego... i e reshila da bude iskrena kum teb, zashtoto se e uplashila ot tezi si chuvstva.

2.Nqma chuvstva.. a prosto impuls da go napravi. I ti e kazala, zashtoto shtom ne e seriozno nqma zakakvo da go krie ot teb i da riskuva da ima loshi posledstviq.

 

Ne znam kakuv suvet da ti dam, zashtoto ne poznavam nito teb nito neq.. i nai-vajnoto e chuvstvata ti... Az bih rasledvala sluchaq, i shtqh da predpriema ostri merki, samo ako varianta e 1.

Link to comment
Share on other sites

kva celuvka hubava s ezik ili priqtelska po buzata ???

абе те да не са в 3-и клас та да се целуват по бузата и после да се сърдят?! "на'о" момче не е шматка та да се шашне за целувка по бузата. абе поне се надявам.

Link to comment
Share on other sites

Shtom tq ti e kazala ima 2 vuzmojnosti:

1.Ili tq ima chuvstva kum nego... i e reshila da bude iskrena kum teb, zashtoto se e uplashila ot tezi si chuvstva.

2.Nqma chuvstva.. a prosto impuls da go napravi. I ti e kazala, zashtoto shtom ne e seriozno nqma zakakvo da go krie ot teb i da riskuva da ima loshi posledstviq.

 

Ne znam kakuv suvet da ti dam, zashtoto ne poznavam nito teb nito neq.. i nai-vajnoto e chuvstvata ti... Az bih rasledvala sluchaq, i shtqh da predpriema ostri merki, samo ako varianta e 1.

 

Напълно съм съгласен с Salida най добре разбери какво точно е станало.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...