Jump to content
BulForum.com

Изневяра ли е целувката?


Recommended Posts

3dfx :punk да си жив и здрав B) :love (това го казвам наистина) просто,сега на тоя дълъг пост не ми се отговаря...не и тук :huh: само ще кажа че любов и ревност са две неща,които и да искаш не можеш да разделиш.факт е ,те съществуват...само че си има ревност и ревност.оф мързи ме :wacko: B) някой ден ако имам енергия ще риплейна ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Колко му е ... тема "Изневяра ли е свирката" и от долу една камара постове с гомна от сорта ... "еми зависи как е правена" "еми зависи колко му е било яко" "еми зависи дали е искал" ... и куп други гомна.

 

Целувката е изневяра говорим за тая дет ти бърка в гърлото и вади фандък от тва дет си ял а иначе по бузата или съвсем леко по усните въобще нема ко да говорим ... ако момичето се познава с коч-сирсема от 4-5 години ти де са буташ да й се караш ... те може да са приятели от когато ти още идея си си нямал за нея че може да я има и полсе да претендираш за нещо ...тва е повече знак на някаква братска любов отколкото на нещу друго.

Link to comment
Share on other sites

С доста познати се поздравяваме с целувка, независимо с гаджето ли е или кучето. ;) Аз лично бих се раздразнил ако моята приятелка така се поздравява с познатите си "м" :)

Link to comment
Share on other sites

Аз неска целунах колежката по бузите и не мисля, че може да се говори за ревност. Но целувка с език е вече много сериозно, а да не говорим за масаж.

Link to comment
Share on other sites

Е зависи къде е масажа ... представи си че се схванеш яко и колежката те размачка по гърба ... тва изневяра ли е .... глупости нали ?

Link to comment
Share on other sites

Е зависи къде е масажа ... представи си че се схванеш яко и колежката те размачка по гърба ... тва изневяра ли е .... глупости нали ?

 

Представи си че ти се дое*е звески и само колежката е покрай тебе...Това ще е услуга, приятел в нужда се познава :rolleyes:

 

 

Но целувка с език е вече много сериозно, а да не говорим за масаж.

 

Само ако си е измила зъбите ;)

Link to comment
Share on other sites

целувката е хем вяра,хем изне. :P (който е гледал Улицата,ще ме разбере)

Link to comment
Share on other sites

целувката е хем вяра,хем изне. :P (който е гледал Улицата,ще ме разбере)

 

хахахахахаха :)

 

Има няколко вида целувки....по бузката,по устните само с докосване и с език..според мен само последната е изневяра...и всичко след тази целувка естествено...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ако е изневяра, значи съм изневерявал...

 

Ami izneveriaval si batka.

 

Imah takav slu4ai s edna bivsha: tia uj se bila napila t'va si onova si... ama men pitash li me dali mojeh da ia celuna posle kato si predstaviah v sashtia moment kak tia se celuva s drug a.

 

Tova beshe predi 3g i sega s tova momi4e pak sme zaedno ot skoro. Ama tova e shtot procedirah kato malkia princ: "Ako iskash neshto za sebe si ne go vrazvai, pusni go na svoboda, ako ne se varne to nikoga ne e bilo i niama da bade tvoe, no ako se varne 6te bade tvoe za cial jivot"- No coment

Link to comment
Share on other sites

Уф, още ли я копате тая тема? И излизат ли още въглища? Тая тема е като мина...

По логиката на целувка = изневяра, погледнато буквално разбира се, сигурно съм изневерявал на гаджетата с майка ми, с баба ми, с лелите ми, с кучето ми, щото всички съм ги целувал и те са ме целували (след последното обикновено трябва да се изкъпя :))

Link to comment
Share on other sites

По логиката на целувка = изневяра, погледнато буквално разбира се, сигурно съм изневерявал на гаджетата с майка ми, с баба ми, с лелите ми, с кучето ми, щото всички съм ги целувал и те са ме целували (

 

e ako si dostata4no izvraten da gi celuvash s ezik zna4i se broi za izneviara :)

Link to comment
Share on other sites

Ами к'во да ти кажа - веднъж нещо дразнех песа и му се оплезих, при което рошавата гадина ме изненада, облизвайки физиономията ми... ужас... значи съм мръсен изневерник...

 

П.П. "Рошава гадина" е изпълнено с обич и топли чувства определение.

Link to comment
Share on other sites

Ами к'во да ти кажа - веднъж нещо дразнех песа и му се оплезих, при което рошавата гадина ме изненада, облизвайки физиономията ми... ужас... значи съм мръсен изневерник...

 

П.П. "Рошава гадина" е изпълнено с обич и топли чувства определение.

От де изкара тоя език та му се изплези ? Или си мислиш че си му се оплезил а друго си го правил или показъл :devil

Link to comment
Share on other sites

Гудо.. казвам ти го като на човек, когото харесвам (т.е. Откровено) - изсилваш се...напъваш се да си оригинален простак и ставаш банален... поне според мен. Не си ТИ това...

Link to comment
Share on other sites

Кви са тия гъзарии тип 21ви век "либералност" :blink: ? Отричане от мнение=> кофти ти е, но хората те мислят за добър човек, който прощава. Но в същност хората не мислят добри неща за теб... Защо да си помислят "той/тя е либерален/на, прощава грешката, защото я/го обича"? Защо да не си помислят "на него/нея не му/й пука за партнйора, той/тя не го обича, те трябва да се разделят"?=> Хем си прецакан, хем си прецакан 2ри път...

NO MERCY :P

И все пак избора е твой

 

Димо, точно Ти си човека който ме познава и си искал да ме познава :lol: ... Така че не са репчи за няма нищо и не се изкарвай знаещ всичко. Имаш PM

Link to comment
Share on other sites

никога не си имал приятелка и нз какво е

ако я обичаш си склонен да простиш почти сичко

но споменът остава

веднъж почне ли се

ромасът умира

 

edit : from : го приемам като лична обида

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...