Jump to content
BulForum.com

най-тъпия филм който сте гледали


snatch

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

"Долу любовта" е доста тъпа комедийка.хич не ви я препоръчвам

Link to comment
Share on other sites

HALF BAKED

Незаслужено прехвален. Нищо смешно не видях, освен пича от музикалния магазин. Кефя се на пародии и идиотщини, ама този филм си беше просто тъпичък.

Link to comment
Share on other sites

Полседно реших да съдя Холмарк за морална щета! Направо ми изпънаха половината гънки на мозъка.

Значи - филмът го даваха тия дни, ставаше дума за химическа бомба, поставена в един самолет. Имаше разминиране под телефонното ръководство на най-големия спец, смехотворни коментари и обяснения (например, че бомбата има барометричен датчик и ще се взрири, ако самолетът намали височината, все едно в салона на самотлетите не поддържат ВИНАГИ ПОСТОЯННО НАЛЯГАНЕ) . И най-накрай един от екипажа си жертва живота за да хвърли бомбата в багажното отделение и загина доблестно и точно по американски. Естествено газът беше с характерен зелен цвят и прочее и прочее.

А можеха просто да се сложат кислородните маски, дето ги има във всеки съвременен самолет (които във филма се показваха на няколко пъти и се друсаха като ... айде няма да сравннявам), да отворят да се проветри и да затворят пак. Или просто да счупят някой прозорец и да си кацнат леко измръзнали и с маски на муцуните ...

Въобще тъпня и половина ! По-зле дори от "Клетката", прости ми Господи ...

Link to comment
Share on other sites

cheese и аз го знам тоя филм!Наистина е много зле.А едно от най-яките неща беше, че бомбата трябваше да гръмне след 2 часа, а те летяха поне 4 и нищо не стана.

Link to comment
Share on other sites

Blade 3-Пълна гавра със зрителя.Първата и втората част бяха с пъти по-яки от тази :sick

The Village-Едно много обнадеждаващо начало, но краят е тотално развален. :sick

Link to comment
Share on other sites

За мен те за сега са два.Като вече съм започнал да си правя лична класация :)

1.(най-измисления филм на света това е - Godzilla)

2.(след изненадващо,интригуващата първа част The Cube 2 Hypercube, ме разочарова тотално)

Link to comment
Share on other sites

Полседно реших да съдя Холмарк за морална щета! Направо ми изпънаха половината гънки на мозъка.

Значи -  филмът го даваха тия дни, ставаше дума за химическа бомба, поставена в един самолет. Имаше разминиране под телефонното ръководство на най-големия спец, смехотворни коментари и обяснения (например, че бомбата има барометричен датчик и ще се взрири, ако самолетът намали височината, все едно в салона на самотлетите не поддържат ВИНАГИ ПОСТОЯННО  НАЛЯГАНЕ) .  И най-накрай един от екипажа си жертва живота за да хвърли бомбата в багажното отделение и загина доблестно и точно по американски. Естествено газът беше с характерен зелен цвят и прочее и прочее.

А можеха просто да се сложат кислородните маски, дето ги има във всеки съвременен самолет (които във филма се показваха на няколко пъти и се друсаха като ... айде няма да сравннявам), да отворят да се проветри и да затворят пак.  Или просто да счупят някой прозорец и да си кацнат леко измръзнали и с маски на муцуните ...

Въобще тъпня и половина ! По-зле дори от "Клетката", прости ми Господи ...

Aко си любител на тоя род филми препоръчвам ти да гледа6 "Морална дилема" - нискобюджетна фантастика от 80-те с Roddy Piper.Освен 4е сюжетът е свръхтъп та 4ак смешен,ще се наслушаш на култови в простотията си реплики,ще види6 как се прави изкуствено дишане през скафандър и други подобни екстри...Мисля 4е този филм трябва да оглави класацията, след като свърши 3 дена се хилих(не си мислете 4е е комедия-филмът е сериозен).

Link to comment
Share on other sites

Абе аз бих поспорил с тези, които обявяват Титаник за един от най-глупавите филми(с уговорката, че говорим за версията на Джеймс Камерън от 1997...:) ).Вярно, че историята си е доста лигава, което не ми допада въобще, но пък от гледна точка на режисурата си е доста добро филмчето(по-добро от 90% от бозите, които излизат напоследък)...

Link to comment
Share on other sites

Най-тъпия филм е Elektra (2005) от него 3-те ми мозъчни клетки се депресираха,а едната от тях се самоуби! :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Определено "Титаник" и "Троя" са едни от най-глупавите филми,които съм гледал......

Link to comment
Share on other sites

ае сега не се сещам за всички но определено ХЪЛК беше глупав, тъп, правен като филм от 70те аве ужасно тъп според мен! а бтв има яки филми от 70те не казвам нишо !:)

Link to comment
Share on other sites

Hапоследак много тапи филми излезнаха ама.... тоя бие всички рекорди ..

21 GRAMS .... КОЙТО ГО ИЗДАРЖИ ЦЕЛИЯ :НИКАФ ГЕРОЙ!!!!!! :tongue :woot

Link to comment
Share on other sites

За мен един тъп филм е ТРОЯ.Филма си беше хубав,ама е хубав за човек,който през живота си не е чувал за история.Някои имена бяха разменени или някви измишлъотини дето бяха набъкани във филма.... :blink:

Иначе беше вълнуващ.Още едно нещо,което не ми хареса във филма е брад пит ( :angry1 ):wacko: -трябваше да изберат друг актъор според мен...

 

Ааа....скоро даваха "Пич,къде ми е колата"...бях го гледала на кино отдавна,ама бях забравила за кво става въпрос във филма :lol: та го гледах и по БТВ... :blink: :blink: :blink: -филма беше пълна бозичка :bgrin: ...макар че имаше готини лафове например като машината в китайския ресторант дето само повтаряше "And theeeeeeeeeen?... "

Иначе и пичовете много ме изкефиха :love :wub: :love

Link to comment
Share on other sites

Знам, че половината хора ще ме гледат, или по-точно ще гледат постовете ми на кръв след това изказване, обаче според мен едни от най-тъпите филми (говоря за високобюджетни филми, не сериалите по кабеларките ) излезли напоследък са МАТРИЦАТА и ХАРИ ПОТЪР. Тия филми направо ме убиват и се чудя как има балъци дето им се връзват, особено на МАТРИЦАТА, щото все пак, малко или много ХАРИ ПОТЪР е предназначен за деца, а на тях им е простено :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...