Jump to content
BulForum.com

най-тъпия филм който сте гледали


snatch

Recommended Posts

Сега се сещам,че една от рядко тъпите бози,които съм гледала е "Мулен Руж"с Никол Кидман и Юън Макгрегър.Най-лошото беше,че го гледах на кино и едва устисках да не заспя до края.Не знам защо така ме издразни тоя филм,може би защото мразя мюзикъли.Обаче саундтрака ми свърши добра работа-откраднах си никнейм. ;)

А съвсем скоро гледах един ама много тъп-"Идалго"с Виго Мортенсен.Eдното CD го изгледах с известна досада,но признавам си,не ми останаха нерви за второто. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Много мразя в супер много филми някой като не може да се сети за нещо примерно и гледа телевизия и там "по случайност" дават точно нещо от което да му хрумне глупостта.И това го има в супер много филми!

Link to comment
Share on other sites

За мен много тъпи са Девейка французойка и Професия блондинка...Аз и с без това не гледам много филми...Напоследък започват да правят все по тъпи! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Сега се сещам,че една от рядко тъпите бози,които съм гледала е "Мулен Руж"с Никол Кидман и Юън Макгрегър.Най-лошото беше,че го гледах на кино и едва устисках да не заспя до края.Не знам защо така ме издразни тоя филм,може би защото мразя мюзикъли.Обаче саундтрака ми свърши добра работа-откраднах си никнейм. ;)

А съвсем скоро гледах един ама много тъп-"Идалго"с Виго Мортенсен.Eдното CD го изгледах с известна досада,но признавам си,не ми останаха нерви за второто. :wacko:

Тц-тц-тц...

Айде, по мюзикъли не всеки си пада, ама да кажеш че Идалго е тъп... Това за мен е един от най-добрите филми излизали в близките 2-3 години.

Link to comment
Share on other sites

Титаник.

БОззззаааааааааа

При толкова награди и такива приходи все има нещо в него, не мислиш ли?

Тоя пост сега си е чист спам мене ако питаш...

Темата е за ТЪПИ филми и не знам вие ли не сте гледали тъпи филми, от кино ли не разбиране или какво ама се скъсахте да пишете глупости.

Не че съм фен на Титаник или Леонардо диКаприо - дори напротив.

Но когато гледах "Титаник" съм намерил много хубави неща в този филм, който е заснет и направен с прецизност и професионализъм.

Link to comment
Share on other sites

Ще ми се да гледам някой от филмите на Edd Wood...

Той е официално обявен за най-бездарния режисьорна всички времена.

Макар, че не ми се вярва. Любопитно ми е да гледам някои от нещата му.

 

Иначе съм гледал филмът, посветен на него - Edd Wood (1994) на Тим Бъртън, с Джони Деп в главната роля.

Link to comment
Share on other sites

Много се изненадах че по горе прочетах Стастите Христови, Денят на независимостта и други големи филми! К'во ви става, бе. А като става дума за тъпи филми наи-тъпиа е "Крал Артур"-2004 Просто истинска гавра!!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

При толкова награди и такива приходи все има нещо в него, не мислиш ли?

Тоя пост сега си е чист спам мене ако питаш...

Темата е за ТЪПИ филми и не знам вие ли не сте гледали тъпи филми, от кино ли не разбиране или какво ама се скъсахте да пишете глупости.

Не че съм фен на Титаник или Леонардо диКаприо - дори напротив.

Но когато гледах "Титаник" съм намерил много хубави неща в този филм, който е заснет и направен с прецизност и професионализъм.

Това за професионализма е верно, но 11 Оскара е прекалено много за филм със сладникав сюжет! Докато The Lord oF The Rings поне си ги заслужава :tongue

Link to comment
Share on other sites

Това за професионализма е верно, но 11 Оскара е прекалено много за филм със сладникав сюжет! Докато  The Lord oF The Rings поне си ги заслужава :tongue

 

Абе то е Властелина толкова ги залужава!

 

За мен най-тупия филм е :sick Титаник :sick

Link to comment
Share on other sites

Много се изненадах че по горе прочетах Стастите Христови, Денят на независимостта и други големи филми! К'во ви става, бе. А като става дума за тъпи филми наи-тъпиа е "Крал Артур"-2004  Просто истинска гавра!!! :angry:

 

:huh: КРАЛ АРТУР :confused

 

Гавра? И с какв гавра? :unsure:

Интересно ми е да ми напишеш, защото според мен това е един от най-яките филми и искам да знам какво мислят хората за него....

 

За тъп филм номинирам тази седмица...БЛЕЙД 3 :sick :sick :sick

 

едит: Извинявай, не видях че си Чефо 88 :)

Ще пораснеш, ще прочетеш книжката за Крал Артур, може би даже в оригинал....пък тогава ще разбереш филма ;)

Link to comment
Share on other sites

Определено От глупав по-глупав е най-тъпият филм, който съм гледала напоследък. Иначе Съседка за секс същото е доста тъпичък...

Link to comment
Share on other sites

то Тъпите филми филми с лопата да ги ринеш...наскоро направих Грешката да гледам Cradle of fear...бляяяя...дори ма е гнус да го испиша...така и не успях да го догледам...

Link to comment
Share on other sites

Вижте какво спор няма че тъпите филми са повечето филми изобщо. Но на 1 място се закотви цялата трилогия на "Пластелина на задръстените" и то за много дълго време ще си остане там защото е не просто блудкава боза, а над 12 часа (общо) блудкава гов***а боза!!!

Link to comment
Share on other sites

Крал артур, към него мога да добавя и александър, и троя :)

 

:wtf: do4okarako4ev каква книжка те гони пък тебе ? филма е тъп колкото си искаш, с 300 зора изгледах половината. Абсолютно бездарен! :wtf:

 

 

ПС

 

Ти на колко години си, че да се държиш като на някой дядото ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...