Jump to content
BulForum.com

най-тъпия филм който сте гледали


snatch

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

1. Shaolin Soccer ( Football ) --- Шаолински Футбол

2. Torque --- Ускорение

3. Scary Movie 1, 2, 3 --- Страшен Филм 1, 2, 3

4. Hulk --- Хълк

5. Spider Man 1, 2 --- Спайдер Мен 1, 2

 

Такива тъпотии няма.Предполагам че има още разочароващи филми, ама сега не се сещам !!!

Link to comment
Share on other sites

Хаха, смешки, Mystic River... Ако не знаеш, Шон Пен взе Оскар за най-добра мъжка роля за този филм... Този факт сам по себе си говори за филма...

 

Иначе за най-тъпо (ама чак вдълбнато) първо ми изниква заглавието "The Fast and The Furious" ("Бързи и яростни").

 

ПП Няма големи букви :).

Link to comment
Share on other sites

Хаха, смешки, Mystic River... Ако нИ знаИш, Шон Пен взе Оскар за най-добра мъжка роля за този филм...

 

Иначе така първо за най-тъпУ (ама чак вдълбнато) първо ми изниква "The Fast and The Furious" ("Бързи и яростни").

ауе пич кво искаш да каеш с тея големи букви? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Определено Undead !!! Имам чувството, че този филм в правен точно с цел да бъде тъп. Просто без да искаш не може да стане толкова зле. Нарочно е. Мдам. Би било много жестоко от моя страна да ви агитирам да го гледате. Затова ще ви агитирам - НЕ ГО ГЛЕДАЙТЕ!

Link to comment
Share on other sites

Стига сте се излагали бе!

Гледайте TROLL 2 и TROLL 3, и някакви такива боклуци с imdb рейтинг 1.3 пък после ми говорете! Ей на, вчера гледах "Revenge of Ninja" - много е тъп ама и много по-тъпи има. Просто някои хора целенасочено снимат глупави скапани и отвратителни филми. Глейте тоя сайт - www.troma.com Филми за рокерска банда лесбийки, които попадат в град от канибали, или заглавия като "Варварката нимфоманка в ада на динозаврите" (като вв филма няма нито един динозавър), или "Сърфистите-нацисти трябва да умрат". Дръпнете си някой трейлър и вижте какво е ТЪП ФИЛМ

Link to comment
Share on other sites

кой според вас е най-тъпия филм на всички времена може и няколко да са

моята класация за 4-те най-тъпи филма които съм гледал

1.изгубената магистрала

2.кубът на страха 2

3.благослови детето

4.градът на мрака

пиша ги на български шото съм ги гледал по кабелната и не ги знам иначе

кажете ваще!

 

Ти удари мнението. От всички бози по света ти уцели едни от най-смислените филми, които някога са правени (изключвам "Благослови детето"). Или не си ги разбрал въобще или просто си за филми от сорта на "Джо боклука", "Jackass" и тн. Определено трябва да ги гледаш пак и ако вникнеш малко повече поне в един от тях ще намериш откъде братята Уашовски са черпели идеи за "Матрицата". Успех с намирането на смисъла им.

 

ами то и Cellular има един оскар и какво ? той най вероятно е купен от NOKIA :) ... един оскар филм не прави ....

 

Какво имал "Мобилна връзка" ? Оскар ли ? Пич, ти определено не си в ред. Само ще ти кажа, че филмът е от 2004 година и като го премислиш малко разбираш, че награждаването още не се е състояло, та едва ли ще получи есклузивен Оскар за най-прост филм. Да не говорим, че филмът е толкова прост, че сигурно няма да му дадат и Златна Малинка, но подробности. Проверявайте малко нещата, които пишете, защото ставате жалки.

Link to comment
Share on other sites

Стига сте се излагали бе!

Гледайте TROLL 2 и TROLL 3, и някакви такива боклуци с imdb рейтинг 1.3 пък после ми говорете! Ей на, вчера гледах "Revenge of Ninja" - много е тъп ама и много по-тъпи има. Просто някои хора целенасочено снимат глупави скапани и отвратителни филми. Глейте тоя сайт - www.troma.com Филми за рокерска банда лесбийки, които попадат в град от канибали, или заглавия като "Варварката нимфоманка в ада на динозаврите" (като вв филма няма нито един динозавър), или "Сърфистите-нацисти трябва да умрат". Дръпнете си някой трейлър и вижте какво е ТЪП ФИЛМ

Оле, optimus, не знаеш как се смях като го четох!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тексакко Клане,Хълк.

Това са бозите на десетилетието.

И как някой може да каже че Благослови детето е тъп.

Това е един от наи добрите Си фи трийлъри.

А и който не е почетател на книгата и въобще този сорт филми нямам какво да кажа

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...