Jump to content
BulForum.com

най-тъпия филм който сте гледали


snatch

Recommended Posts

Edit: Pak mi se skapa Flex-a :angry1 Samo da dobavja, che mi napomniha....v bagajnika bila zatvorena madamata i pichat rovel za kljuchovete...i kato gi nameri se domakna do bagajnika, otkljuchi madamata(v tova vreme kolata e na svobodno padane :P )i v poslednia moment se prizemiha s 1 parashut.....tolkova e bilo "potresavashto", che chak sam go zabravil daje i ot koj film beshe.... :)

Sega sam malko po-spokoen ot snoshti i shte dobavja - naistina ima mnogo tapi ili drugo kazano "stranni" frenski filmi....no vaz osnova na tjah v nikakav sluchaj ne moje da se napravi obobshtenie za cjaloto frensko kino, koeto e ostavilo dosta shedjovri...

P.S. Sorry....natisnah replay vmesto edit....obiknoveno ne go pravja... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply
Тhe butterfly effect -изобщо не ми хареса :sick

 

:unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

 

Незнам какво не ти е харесало във филма, ама според мен е един от най-яките филми напоследък.

И тъй като темата е за тъпите филми - 80% от американските боклуци. Има и други тъпотии като разните индииски, корейски и т.н., ама Американските идиотизми равни нямат. :D

Link to comment
Share on other sites

Nia Prostiq Film e ..... 4akai da pomislq .... :) Setih sa Saw Nema Nikaf Smisal !

:punk  : :sayjin

 

Е, добре де, при наличие на толкова тъпи филми, SAW какво го намеси?

Супер як е филма

Аз мога да продължа да пиша тъпи филми с цел превенция на умовете на хората:

Agent Cody Banks

The day after tomorrow

TERMINATOR 3

.....има и още, ама ще си го оставя за следващият път като се наложи да пиша възмотен от оплюването на мой любим филм. :)

Link to comment
Share on other sites

Тhe butterfly effect -изобщо не ми хареса :sick

Ми как да ти хареса като не си го схванал?!

А относно френското кино, има 1 човек (с много сложно име) Луи Дюфинес(е добре де не знам как е точно, ама ще се сетите).Та той има поредица за полицай и е супер смях!Да не говорим за Крилце или Кълка, на който съм се смял до падане на пода!Такси не са единствените френски филми!

Link to comment
Share on other sites

Кх-кхммм

 

Злите Мъртви е класика! Вярно, че е тъпотия до немай къде и все пак - харесва ми! Имено заради неприкрития дебилизъм. Никой дори не се и опитва да првърне филма в нещо стойностно. ПРосто са се хванали да го правят с идеята че парвят долнопробен филм на ужасите и това е.

Просто тези филми такъм им е жанра - Horror/Gore B-movie

Тоя филм поканих едно момиче вкъщи специално за да го гледаме, и изгледахме за една вечер и трите части и няма да ви разправям колко сме се забавлявали. Такъв смях падна...

Smeli sme se sus sulzi s edno priqtel4e na 2-ta 4ast, ama vuprosa e 4e filma ne e komediq a sa vodi horror :blink: :confused . Kak ste imali nervi da gi izgledate i 3-te 4asti za edna ve4er, tova si jivo nakazanie :P To biva dolnoprobno i nekadurno ama 4ak puk tolkova...

Link to comment
Share on other sites

Хора явно сте пропуснали няколко много "интересни" филма.

Да започна с култовия Undead. Култов защото само в него има риби зомбита.

На второ място "6 Days after" или нещо от тоя сорт. Англииски филм за зараза дет превръща хората в зомбита.Затъпяваш още от началните надписи.Страхотен за убиване на излишни мозъчни клетки.

И трето но не последно място "The Village". Тва не вярвах да се окаже такава боза. Просто без коментар.

Link to comment
Share on other sites

@chaos....pi4 kak moje da kajesh che The villige e tup.... AAAA?????

 

Btw gledaite Alien Rampage.V prevod e Izvunzemen bqs.....ehhh toq film e kato ste qko napukani

Ili Curse of Komodo...m da filma e kultovo prost ama me kefi :)

I filmite ot seriqta Carnosaur....e tfa ve4e e....no comment ama pak kefi :)

Link to comment
Share on other sites

I filmite ot seriqta Carnosaur....e tfa ve4e e....no comment ama pak kefi  :)

Кво им е на тия филми бре?!

Аз знам че първия е много добър, иначе съм гледал третия - бива.

Даже съм ги поръчал и скоро ще качат първия...

Link to comment
Share on other sites

кой според вас е най-тъпия филм на всички времена може и няколко да са

моята класация за 4-те най-тъпи филма които съм гледал

1.изгубената магистрала

2.кубът на страха 2

3.благослови детето

4.градът на мрака

пиша ги на български шото съм ги гледал по кабелната и не ги знам иначе

кажете ваще!

 

Ne moga da se setq kak be6e imeto na nai-kuhiq film koito sym gledal, no 6te vi kaja nakratko za kakvo stava6e vypros. Ami, ima6e si po4ti vsi4ko - izvanzemni, koito napraviha stena okolo edno grad4e, taka 4e nikoi da ne moje da vleze ili izleze (ima6e si daje i 6ipove po neq); ima6e si dyjd koito prevry6ta6e horata v zombita (malko v stil "Resident evil"), posle nqkakvi ly4i gi vdigaha v nebeto i te ostavaha da visqt vyv vyzduha; ima6e si izvynzemni, zabuleni sys svete6ti pla6tove, a pod pla6tovete bqha ne6to sredno m/u E.T. i Predator. Nakratko - ima6e si vsqkakvi prostotii, samo edno lipsva6e - razvryzkata. Prosto nakraq ni6to ne stana - izvynzemnite si dignaha 4ukovete po mirno, tiho i krotko otkolkoto se poqviha, bez nikoi ni6to da im e pravil. S dve dumi - "s pryst v ustata".

Na 2-ro mqsto mai moga da sloja "Cube". Ako nqkoi me svetne za kakvo stava vypros v tozi film, mnogo 6te sym mu blagodaren.

Trqbva da spomena i vsi4ki glupotrevivni po kabelnite v koito nqkoi inteligenten, ne-naiven, sposoben organizator, razpolaga6t s malka armiq profesionaisti, biva pobeden ot nqkoi, prevyrnal vsqka svoq mozy4na kletka v muskulno vlakno. Da ne govorim za onezi filmi, deto komputyren virus se sliva s 4ovek. Ot tqh mi prizlqva.

A ako govorim za tova, dokolko filmite se pridyrjat kym istoriqta, naukata ili knigite po koito sa praveni - naposledyk mnogo rqdko sre6tam takiva.

Link to comment
Share on other sites

Aз давам своя глас за Хари Потър--тъъъъъ.2 място за Блейд 3.Жалко изхабих си времето за сваляне за такава тъпотия.Нека обясня защо Блеид 3.1 Отново типичното Снайпс върви и бие наред.Образа който е дракула просто е тъп.Много по правноподобен е на Ван Хелзинг,да не говорим че дракула е румънец е не американец.След това цялото действие на филма е първо блейд трепи,след това вампирите трепят нашите,накрая пак Блейд трепи вампири.1,2 част бяха доста по добри.За Хари Потър изключвам само 3,защото той беше горе долу добре.Но 1,2 No Comment.

Link to comment
Share on other sites

Ne moga da se setq kak be6e imeto na nai-kuhiq film koito sym gledal, no 6te vi kaja nakratko za kakvo stava6e vypros.

[...]

Na 2-ro mqsto mai moga da sloja "Cube". Ako nqkoi me svetne za kakvo stava vypros v tozi film, mnogo 6te sym mu blagodaren.

[...]

Филмът който разказваш се казва Undead, и по мое мнения е един от малкото оригинални филми напоследък. Жалко че затвориха темата за "Не разбрах този филм", защото наистина не си го разбрал.

Накратко метеоритите които удариха в началото правят зомбитата, извънземните идват и започват да лекуват всички със странния дъжд. Е да ама нали нашите герои са много умни - успяват да избягат и да изнесат заразата, а извънземните си тръгват без да разберат за този подвиг.

 

За Cube героите са в триизмерен лабиринт, в който на всяка стъпка има смъртоносни капани. За да оцелеят и избягат трябва да разгадаят зависимостите и начина по който самия лабиринт се изменя.

 

И двата филма би трябвало да ги разбереш, ако ги гледаш със субтитри на български.

 

А иначе с най-голямо прискърбие трябва да добавя "Farscape Peacekeeper Wars" към моя списък с тъпи филми. Изкренно съм разочарован от това неденосче, а най-много съжалявам че го изгледах веднага след като свърших с Farscape Season 4. Претупали са си работата страхотно, има издънки които са просто твърде големи и сцени които са твърде безмислени и оттегчителни... Не ми се говори.

Link to comment
Share on other sites

Ne samo,4e ima mnogo typi filmi,a powe4eto filmi sa typi.I to typite filmi sa americanski.Te powe4eto idwat ot tam de,no syotno6enieto typi/hubawi filmi w USA e mnogo po-golqmo ot towa wyw Franciq da re4em.Mnogo hareswam Jim Carry,no Majestic prosto e film prednazna4en samo za Amerikanci.To ne be6e swoboda na slowoto,to ne be6e 4udo. :sick Ako ne ste go gledali ,ne si gubete wremeto.

Link to comment
Share on other sites

Кво ви става.....всеки филм е направен за различни хора.......ма както кажете за мен най тъпия филм беше "Такси в Ню Йорк".... ;) ...абе незнам за тъп ма беше красив ма тия американци бяха откраднали сичко от френската поредица "TAXI" :bgrin: ма само с повече ефекти :wacko:

Link to comment
Share on other sites

shtom U-Turn ne ti e haresal, qvno ne trqbwa da gledash filmi, ili ako gledash,  te trqq da sa ot sorta na Cellular ili Spiderman..

Тук ме хвана в крачка :) .

Признавам си, че филма го гледах в доста ранна възраст и единственото, което помня като впечатление е, че не ми хареса особено.

А по темата-свалих си Блейд 3 и дори аз не можах да го изтърпя до край-толкова ме издразни с малоумитео си. и това при положение, че гледам всякакви бози, а доста посредствения Блейд 2 умерено ми хареса. ще го сваля пак като се появи с по-добро качество, ама се съмнявам в тва да е проблема.

Link to comment
Share on other sites

Opredeleno nay-tapiq e e Dracula 3000 takava prostotiq ne bqh gledal oshte ama vsichko si ima prav pyt

Zabravih da dobavq oshte edin deto e super tap - Tomb of the werewolf kydeto varkolaka moje da byde obarkan s maymuna

Link to comment
Share on other sites

Аз ще добавя още един филм -- Черна котка,Бял котарак.

Link to comment
Share on other sites

Abe nai tupiq film koito sum gledal se kazva "Doktor smurt" Davaha go po bTV nqkolko puti...

Ако не се лъжа бТВ са излъчвали 3 от филмите които са в челните класации за най-най-тъпи и скапани филми на IMDb

Аз 2 пъти съм засичал TROLL 2 - ей, Богу, МНОГО е тъп!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...