Jump to content
BulForum.com

най-тъпия филм който сте гледали


snatch

Recommended Posts

Поддържам изцяло мнението. Едни от най-високобюджетните филми са най-скапани в това число “Титаник”, “Междузвездни войни”, но от последните епизоди и мнооо други скъпи, такива. Не знам дали сте гледали “Истински романс”, но това е класика в жанра или пък “Криминале”, с доста ниски бюджети, но великолепни откъм изпълнение

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Има ли възможност, много моля, накой модератор или админ да затвори темата?Просто в началото ми се струваше добра идея, но не спирам да се възмущавам на много от постовете, а по този начин само си развалям мнението за голяма част от юзърите.Много моля темата да бъде затворена!!!

Link to comment
Share on other sites

И аз съм на същото мнение!!!

Затворете я, моля, че просто се оляха от простотия! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Hапоследак много тапи филми излезнаха ама.... тоя бие всички рекорди  ..

21 GRAMS .... КОЙТО ГО ИЗДАРЖИ ЦЕЛИЯ :НИКАФ ГЕРОЙ!!!!!! :tongue  :woot

 

 

Za men nai typia film koito sym gledal e "21 grama"  naistina unikalno prost film maina.Gledah go na kino si trugnah 25-30 min predi da svyr6i.TOTALNO GLUPAV FILM.NE GO GLEDAITE!!!!!!!!!

 

Винаги ми е било забавно как хората обявяват всичко, което не разбират за глупаво...:).За мен това е един от най добрите филми за 2003

Link to comment
Share on other sites

"21 грама" е един от най-добрите арт филми през последните 10 години и не е за всички хора-толкова за този филм.......

Един от най-тъпите филми,които съм гледал то това е "Страшен филм 2 и 3" няма действие,шегите са убийствено тъпи,а за сюжета не ми се мисли...пък и не си заслужава да говоря.......

Link to comment
Share on other sites

Да и аз мисля, че 21 грама е страхотен, но моля ви стига сте поствали!И без това искам темата да я затворят само дето никой не ме слуша :cry

Link to comment
Share on other sites

Винаги ми е било забавно как хората обявяват всичко, което не разбират за глупаво...:).За мен това е  един от най добрите филми за 2003

ауе не знам кво ти е забавно ,но от каде знаеш 4е не сме го разбрали ? Това наистина е най-тапия филм !!!!

Link to comment
Share on other sites

Hапоследак много тапи филми излезнаха ама.... тоя бие всички рекорди  ..

21 GRAMS .... КОЙТО ГО ИЗДАРЖИ ЦЕЛИЯ :НИКАФ ГЕРОЙ!!!!!! :tongue  :woot

 

Моля те замълчи! Това че не си разбрал филма си е лично твой проблем, но не дей да споделяш некомпетентното си мнение с нас, ако гледаш тъпи екшъни от типа "Рамбо" (побеждаващ цели войски и армии) гледай си ги, но да говориш такива глупости за една толкова добра драма, говори лошо за теб

Link to comment
Share on other sites

ауе не знам кво ти е забавно ,но от каде знаеш 4е не сме го разбрали ? Това наистина е най-тапия филм !!!!

 

Ами явно не си го разбрал щом говориш така.Кое всъщност му е глупавото на филма според теб??? Сценария? Или режисурата? Или може би актьорската игра? Айде аргументирайте се поне като давате мнение...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...