Jump to content
BulForum.com

Interesna erotic sesiq


Recommended Posts

XAXAxaXAxaax, това е на мариоф жената бе, ако разбере къде си му качил линка че те утепe! :]]]]]

 

Момчета, това е една суфианка  B)

 

Сигурно се казва и Анджелика. нали? ае моля ти се. сигурно и дрешник имат? глупости. тази не е от България. сигурен съм.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply
mai ne6to sum poizpusnal... 1vo kude sa snimkite?! :D 2ro use6tam 4e sa triti mnogo posts i ne e stignalo do men 6tot ne vlizal vuv foruma :( nqkoi moje li da me svetne?

 

 

ako misli6 4e ne sum opital

Sorry, the link that brought you to this page seems to be out of date or broken.

тази тема която търсиш беше изтрита.

който видял - видял ;)

Link to comment
Share on other sites

Снимките, както и темата са изтрити, поради прекалените изказвания... Малко хора оцениха жеста, затова ги няма вече..

 

ЕДИТ: Искам да благодаря на всички, които показаха, че имат нещо в главата и насметоха абсолютните ограничени мозъци... Тук може да не му е мястото, ама ще рискувам да получа още warn....

Link to comment
Share on other sites

Относно първите снимки - малииииииииииииии. Яка кака!

Колкото до снимките на Rennie - ми давай линк тука и ще ги прегледаме. Че линка към другата тема както каза ве4е го няма

Link to comment
Share on other sites

Относно първите снимки - малииииииииииииии. Яка кака!

Колкото до снимките на Rennie - ми давай линк тука и ще ги прегледаме. Че линка към другата тема както каза ве4е го няма

Problema e che sa iztriti ot sarvara na koito bqha kacheni. :cry

Link to comment
Share on other sites

И защо да ви даде линк?? Пак да почнете с глупостите??Аз просто нз тя как се реши да ви ги даде.....сигурно ви мислеше да свестни хора ,а не за "простаци'.Доста лоша поступка от ваща страна...доста сте я наранили сигурно :angry1 Аз пък мисля че е по-добра от тая тука :punk

 

 

 

 

ПС..Нека секи който написа глупости в оная тема да И се извини тука инъче го признавам за пълен глупак...Каквото искате си мислете

Link to comment
Share on other sites

И защо да ви даде линк?? Пак да почнете с глупостите??Аз просто нз тя как се реши да ви ги даде.....сигурно ви мислеше да свестни хора ,а не за "простаци'.Доста лоша поступка от ваща страна...доста сте я наранили сигурно :angry1 Аз пък мисля че е по-добра от тая тука :punk

ПС..Нека секи който написа глупости в оная тема да И се извини тука инъче го признавам за пълен глупак...Каквото искате си мислете

 

и кой визираш под "простаци"? тези които не я харесаха?

Link to comment
Share on other sites

и кой визираш под "простаци"? тези които не я харесаха?

Аз визирам точно тези като теб, които искаха да ме засегнат лично... Ти и приятелчетата ти прекалихте с някои изказвания... С което доказахте, колко сте тесногръди и, че май нищо не сте схванали от целия смисъл на спора... То с ограничени хора, каквото и да напиша няма да разберете... След като главите ви са родили подобни изказвания... Това стана ясно на всички..

Link to comment
Share on other sites

ПС..Нека секи който написа глупости в оная тема да И се извини тука инъче го признавам за пълен глупак...Каквото искате си мислете

Tova e dobra ideq,taman i az shte gi vida koi sa bili :D.@wOOx edno e da ne ti haresa i da go pokajesh normalno,choveshki. drugo e da ne ti haresa i nagrubqvash ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз визирам точно тези като теб, които искаха да ме засегнат лично... Ти и приятелчетата ти прекалихте с някои изказвания... С което доказахте, колко сте тесногръди и, че май нищо не сте схванали от целия смисъл на спора... То с ограничени хора, каквото и да напиша няма да разберете... След като главите ви са родили подобни изказвания... Това стана ясно на всички..

 

разни хора, разни идеали. ако се засягаш от това което съм казал (даже не съм казал в прав текс "не ми харесваш", то какво ли щеше да мислиш ако бях изказал мнението си изцяло и без никаква тактичност и задръжки? и между другото... не се смятам за тесногръд и не видях никакъв спор. всеки който не харесва всички дамски задни части (които види) в някакво бельо (не искам да ползвам по-силна дума, затова пиша просто "някакво") е тесногръд и ограничен. така ли? еми хубаво. ако пък бях изказал положително мнение.. щях да съм онанист (чекиджия). я се стегни малко и се осъзнай къде се намираш. явно самочувствието ти е в повече.

 

Tova e dobra ideq,taman i az shte gi vida koi sa bili  :D.@wOOx edno e da ne ti haresa i da go pokajesh normalno,choveshki. drugo e da ne ti haresa i nagrubqvash ;)

 

ами аз го изказах човешки, но виж какво получавам в замяна.

Link to comment
Share on other sites

Аз визирам точно тези като теб, които искаха да ме засегнат лично... Ти и приятелчетата ти прекалихте с някои изказвания... С което доказахте, колко сте тесногръди и, че май нищо не сте схванали от целия смисъл на спора... То с ограничени хора, каквото и да напиша няма да разберете... След като главите ви са родили подобни изказвания... Това стана ясно на всички..

Тъй като аз първи казах въобще нещо негативно(макар и доста сдържано и градивно като критика) по отношение на снимките ти се чувствам задължен да отговоря сега на провокацията.Още повече,че w00x се съгласи тогава с мен,а ти се изказа за него с думи,които приемам,че и аз спадам към тях.

Значи нямаш комплекс да се покажеш,но имаш такъв по изслушването на негативните коментари.Казах го и преди и пак ще го повторя....снимките ти са доказателство(очеизвадно при това),че изказването ти по повод на това,че ще засенчиш испанката,е плод на високото ти(породено от незнам какво и не ме интересува) самочувствие,а високото такова не се котира никъде удобрително...още по-малко пък във виртуалното пространство.Никой не ти е казал,че си грозна или прочие...виждали сме далеч по-грозни и далеч по-красиви с далеч по-малко дрехи...

Не търси винаги и непременно грешките в околните или поне си помисли дали грешката не е първо в теб...

 

п.с.И все пак да ти дам една аналогия,че да подпомогна мисловния ти процес...хипотетична ситуация:хвали ти се някой,че му е 25см голям.Ти не вярваш и искаш да го видиш.Вади го той и го мерите.Излиза 20см.Какво ще му кажеш,че е лъжец или ще го похвалиш за смелостта,че ти го е показал

 

п.с.2.Приятелят ти...дай да му обърнем и на него малко внимание.Защитава те...нормално,но не само защото е пристрастен в случая,а защото и той носи вина за случилото се.Толкоз ли не можа той да прецени,че разликата между теб и испанката е доста голяма и то не в твоя полза?Неее,той напротив...вдигнал ти е самочувствието и ти сега обираш плодовете...да ти е честит приятеля и да си го обичаш:)

Link to comment
Share on other sites

Тъй като аз първи казах въобще нещо негативно(макар и доста сдържано и градивно като критика) по отношение на снимките ти се чувствам задължен да отговоря сега на провокацията.Още повече,че w00x се съгласи тогава с мен,а ти се изказа за него с думи,които приемам,че и аз спадам към тях.

Значи нямаш комплекс да се покажеш,но имаш такъв по изслушването на негативните коментари.Казах го и преди и пак ще го повторя....снимките ти са доказателство(очеизвадно при това),че изказването ти по повод на това,че ще засенчиш испанката,е плод на високото ти(породено от незнам какво и не ме интересува) самочувствие,а високото такова не се котира никъде удобрително...още по-малко пък във виртуалното пространство.Никой не ти е казал,че си грозна или прочие...виждали сме далеч по-грозни и далеч по-красиви с далеч по-малко дрехи...

Не търси винаги и непременно грешките в околните или поне си помисли дали грешката не е първо в теб...

 

п.с.И все пак да ти дам една аналогия,че да подпомогна мисловния ти процес...хипотетична ситуация:хвали ти се някой,че му е 25см голям.Ти не вярваш и искаш да го видиш.Вади го той и го мерите.Излиза 20см.Какво ще му кажеш,че е лъжец или ще го похвалиш за смелостта,че ти го е показал

 

п.с.2.Приятелят ти...дай да му обърнем и на него малко внимание.Защитава те...нормално,но не само защото е пристрастен в случая,а защото и той носи вина за случилото се.Толкоз ли не можа той да прецени,че разликата между теб и испанката е доста голяма и то не в твоя полза?Неее,той напротив...вдигнал ти е самочувствието и ти сега обираш плодовете...да ти е честит приятеля и да си го обичаш:)

 

какво обясняваш. на "тесногърди и ограничени" хора колкото и да обясняваш.. няма да те разберат.

Link to comment
Share on other sites

абе и аз бях от критикуващите, но и моята критика не я одобриха явно, защото и аз попадам зад определението "тесногръд и ограничен" (абе 115 см гръдна обиколка тесногърдие ли е???) и се чувствам малко засегнат

заставам зад w00x и Христуу. като е искала да чуе само похвали и добри думи да не ни е показвала колко немарливо се отнася към тялото си.

аз лично още преди да ги погледна бях предупредил че си наточвам злобните забележки и заядливите коментари, но кат ги видях реших да не разбивам детската психика на хайвана и се изказвах доста сдръжано.

не обичам да ме сипват в един кюп с разни екстремисти. не съм псувал. не съм обиждал. ако да ти посочат недостатъците и начин да ги преодолееш за теб е обидно........

така че Рени и JIS що не махнете дефиницията срещу всички критикуващи? уж имало свобода на словото и на мнението. аз съм свободен да не ви харесвам. или поне така си мислех.

Link to comment
Share on other sites

абе и аз бях от криткуващите, но и моята критика не я одобриха явно, щото и аз съм засегнат от определението "тесногръд и ограничен" (абе 115 см гръдна обиколка тесногърдие ли е???)

заставам зад w00x и Христуу. като е искала да чуе само похвали и добри думи да не ни е показвала колко немарливо се отнася към тялото си.

аз лично още преди да ги погледна бях предупредил че си наточвам злобните забележки и заядливите коментари, но кат ги видях реших да не разбивам детската психика на хайвана и се изказвах доста сдръжано.

не обичам да ме сипват в един кюп с разни екстремисти. не съм псувал. не съм обиждал. ако да ти посочат недостатъците и начин да ги преодолееш за теб е обидно........

така че Рени и JIS що не махнете дефиницията срещу всички криткуващи? уж имало свобода на словото и на мнението. аз съм свободен да не те харесвам. или поне така си мислех.

 

 

ние се изразихме сдържано и сме при "тесногърдите и ограничени грубиани". явно всеки изказал недоволство или подкрепил човек изказал такова, е в кюпа. голяма работа. знаете ли как пък ме интересува.

Link to comment
Share on other sites

ние се изразихме сдържано и сме при "тесногърдите и ограничени грубиани". явно всеки изказал недоволство или подкрепил човек изказал такова, е в кюпа. голяма работа. знаете ли как пък ме интересува.

е да де. най- ме обиди вкарването в кюпа на спуващите, щото съм криткувал. абе аз мога още много да си криткувам, но не искам. то явно няма смисъл. и да говоря тя явно все ще си мисли че е красива и допълнителни мерки няма да вземе. ама и аз що ли се ядосвам толкоз на неподдържаните жени не знам. то си е за тяхна сметка в края на краищата....

Link to comment
Share on other sites

абе 115 см гръдна обиколка тесногърдие ли е

Хехех кефиш:)

И все пак готов съм да отговоря на всяко едно интелигентно обяснение за това,кое от казаното до тук ме прави тесногръд,така че чакам...

Link to comment
Share on other sites

Hum jalko gledam temata se e razdula qko , sujalqvam ako az sum pri4inata , linka be6e ot 4ista esteti4na gledna to4ka za edin muj cenq6t krasotata smqtah 4e 6te vi haresa linka , no gledam tuka i edna bulgarka e re6ila da pokaje 4e ne sme po grozni ot drugite , za koeto li4no az sum za /Bulgarian WOMAN RULEZZ :)/.

Jalko 4e sum izturval snimkite i , no kakto zabelqzvam e imalo porednoto merene na pi6ki kakto obi4am da se zirazqvam naposleduk ... jalko i vse pak sorry na postradalite ot cqlata dundaniq !

Link to comment
Share on other sites

Верно спрете се с глупостите вече.

Rennie,извинявай,че ще ти го кажа,но ти не беше ли предвидила,че не може всички да те харесат и ВИНАГИ ще има коментари,които няма да ти допаднат?

Различни вкусове и толкова..

Ама тва айде.. аз друго не разбирам.. след като се харесваш толкова много защо се връзваш на всяка една приказка?

Ще си позволя да ти дам едно 'приятелско' (в кавички,защото не те познавам) съветче- не се връзвай на хората за всяка една приказка,щото накрая може и да я докараш до психиатрия :D След като ТИ се харесваш аз не мога да разбера за какво изобщо се връзваш на хорските приказки? Няма идеални хора,а на всеки идеала е различен..

Ае стига толкова от мене,защото честно казано не ме интересува дали си хубава или не,просто ме дразни тва,че претендираш,че си хубава или нещо такова,че ще засенчиш някакъв си задник,а в същото време се ядосваш на хорските приказки,които явно не ти харесват...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...