Jump to content
BulForum.com

Interesna erotic sesiq


Recommended Posts

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Ае и в IRC само тоя линк виждам по topic-ите ... усмирете се малко! Верно симпатична е, даже малко прекалено.. но в крайна сметка какво пък толкоз. Има хиляди далеч по нормални и земни жени които мен лично повече ме привличат. Ай няма значение... :angry1

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D лоооооооооооооооооол мацето е уникално !

Много е яка

Link to comment
Share on other sites

Аз пък отварям някъв Испански сайт.Така де смяням си езика ( ала бала ) има яки п***и в сайта да си призная.Мх сега ще потърся и наща мома.

Link to comment
Share on other sites

oleee mnooo ste  :censored2: we.vsi4ki tyk ste super zagoreli tipove!kvo tolkova i haresvate na taq-vijte q kvi badjaci ima debeli i cicite sa i super malki to za tva si snima zadnika-awe kvo da vi obqsnqvam kato vsi4ki v toq forum sa nqkvi pup4asali gnusni pru4ove i momi4etata su6to nevijdali jensko za sex da ne govorim.moqta priqtelka ima 100 puti po-hubav zadnik i vsi4ko ostanalo-ae radvaite na nqkvi snimki-LOOSERS :angry1  :argue

 

нещастник.

 

pi4 dai snimka na pr ti(i ako e hubava) da vidish kolko byrzo shte e moq veche  ;)

 

май стана мерене на пишки тука. :)

 

 

колкото до момичето... хубаво е да.. между другото. на последните снимки (дето е с бели жертиери, може и на някоя от другите, но все пак няма да ги назовавам по номера) е все едно гледам на моята приятелка дупето. харабия. :)

иначе мадамата е хубава.. само дето на първите снимки има супер голям луфт. чак грозно. ама после се оправя.. явно първите са по-скорошни. и май на някоя от снимките не е тя, защото на една снимка ми се стори че видях не толкова големи гърди (да не казвам малки), а на другите са големки. може да съм се объркал.

Link to comment
Share on other sites

Тук са качени тези снимки още преди няколко дена.

 

По темата. Като я гледма тази ми прилича на едно момиче от бившия ми клас. 1:1 са.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха. Наистина готино е момичето, няма спор. Но с риск да прозвучи нескромно ще кажа, че и мен ако има кой да ми направи една такава фотосесия, със целият ми арсенал от прашки и боксерки и бикини ( приятелят ми все се чуди как може да давам толкова пари за гащи :) ) може и да я засенча :rolleyes: или поне задникът ми няма да отстъпи по нищо от нейният. :blush: Само гажето да не разбере че ще ми напердаши хубавият задник. Хахахаха

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...