Jump to content
BulForum.com

Ispanskoto purvenstvo po football


vas90

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Тъкмо включих ТВ-то и Ето'о ги съкруши :punk Честито и от мене,другия кръг ще бием Валенсия :D

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо включих ТВ-то и Ето'о ги съкруши :punk Честито и от мене,другия кръг ще бием Валенсия :D

Айде де пуснете на Валенсия...3 точки кво са толкова ся... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо включих ТВ-то и Ето'о ги съкруши :punk Честито и от мене,другия кръг ще бием Валенсия :D

 

По коя дават мачовете и изобщо днес даваха ли мач ???? Или на мен ми се е прецакало ТВ-то :(

мерси Стенли , сега ще се опитам да си го настроя , нямам идея , защо така са се преместили програмите на ТВ-то ми .

Link to comment
Share on other sites

Ммда , бива ;). Добра игра показахме и абсолютно заслужено спечелихме. Жалко , че само с 5 :P . А дано утре Барса да паднат с 5 ;) , а може и с повече :))

Link to comment
Share on other sites

Браааааааааааааааааавоооооооооооооо! Да живее Раул!!! Май се връща към добрата си форма?

Да, наистина последните мачове Раул показва много добра игра, а срещу Расинг беше неудържим :) . Тази тройка: Раул, Роналдо, Оуен носи много голове :D

Link to comment
Share on other sites

Але, Але, Шампиони сме !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Lele.Samo oshte edna pobeda.Ihrahme neveroqtno,a az zapochvam da se chuda toq F.Peres zashto vze Bekam,a ne Ronaldinio........Toq "zabcho" e fenomenalen.

Link to comment
Share on other sites

Айдеееееее :) :punk :lol: Мирише ми на титла...още следващия кръг мажем Леванте(ако не се лъжа) и сме официално шампиони :D

Link to comment
Share on other sites

Честита титла на феновете на Барселона! Много съм щастлив за Барса:) Отивам да се напия от кеф:) Да сте живи и здрави и да подкрепяте винаги любимият отбор:)

Link to comment
Share on other sites

Lele.Samo oshte edna pobeda.Ihrahme neveroqtno,a az zapochvam da se chuda toq F.Peres zashto vze Bekam,a ne Ronaldinio........Toq "zabcho" e fenomenalen.

Ами не е точно така...

Преди да отиде в Барса Роналдиньо е бил в Реал, обаче не му е харесала обстановката. След това бил отишал в Манчестър, но и там не му допаднало. И накрая отишал и останал в Барса. Това е неофициална информация,която не я знаят всички :P . (Като бях в Испания ми я казаха :P )

Иначе честито! Съвсем заслужено победихте ... надявах се Валенсия да ви бият, ама :(. Първия мач НЕ заслужено завършихте на равно, но този път ги победихте абсолтно реално

Link to comment
Share on other sites

Аз съм фенка на Реал, на не мога да отрека, че печелите титлата съвсем заслужено! Нека да ви е честита и приятно празнуване :) Дано догодина да сме конкурентноспособни :)

Link to comment
Share on other sites

Kade v net-a moje da se nameri gola na Zabcho

Link to comment
Share on other sites

Вече всичко е сигурно :(. Титлата в Испания ще ходи до Каталуния :(. На Барса им трябва точно 3 точки , за да станат шампиони , което си е абсолютно реално и възможно :(. Реал имат минимални , дори никакви шансове за титлата...

Много се чудя , как така Ливанте , които в началото на сезона бяха 3-ти, сега се борят за оцеляване :huh:. Много слаба форма демонстрираха в последните месеци ... :(.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...