Jump to content
BulForum.com

Ispanskoto purvenstvo po football


vas90

Recommended Posts

оооооооо NightWolf, защо не си признаеш, че не играхте на обичайно високото си ниво, а ние играхме учудващо добре  :angry:  И къде беше на коментара на мача срещу Бетис  :confused  :angry:  :angry1

не ми говори глупости ...включих се в коментара ...даже май казах че не се гордея с т'ва :confused .....играхте добре ????? 2 -ма от ваще играха ...Карлош и Касиас (да го черпат една паста след мача ,спаси много положения) ....ти к'во горда ли си от победата ??? Наистина ли гледа мача или беше забила нос в ПС-то мяташе някои друг поглед ?!?!?!?!?!?!?!?! Казах го в предишни си пост и пак ще го повторя : само защитата ни беше зле , нищо повече ;) Да не говорим че мача беше на една врата...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Ами много слаба защита, много слаб вратар - логично влезнаха 4 гола. Иначе като цяло Барса не играха никак зле, но изпуснаха пркалено много положения. Реал играха с желание и си вкараха положенията, а Касияс отново беше уникален. Колкото до съдийството наистина удариха едно рамо на Реал но това не е нито за първи нито за последен път.

Link to comment
Share on other sites

Priznavam 4e ma4a be6e Dosta atraktiven s izravneni sili.Mojebi Barsa

zaslyjavaha pobedata no da ne stavame al4ni Dobra igra i na dvata Otbora Da se nadqvame 4e 6te prodaljava tak do kraq Ispanskoto Parvenstvo

Link to comment
Share on other sites

Kak se poznava dobriq otbor...ami lesno moje da igrae i sreshtu sadiqta :)

Zatova im pravq evala na Betis ot minaliq krag...ina4e barca nqma kakvo da pla4at, 4e gi e porqzal refera...te tolkova izturvaha, 4e toj im e naj-malkiq problem...da trenirat strelbata. Inache Rijkard zaslujava titlata, dobre se predstavq s atakuvashtiq si futbol. A Casillas si e vratarq s naj-dobar refleks(po moe mnenie)...ako imashe i plasiraneto na buffon, nqmashe da ima raven.

Link to comment
Share on other sites

Кво пищите от съдията?! :angry: Миналия кръг 2 подарени дузпи и ся като не ви подариха пак съдийте ви виновни. Вижте си защитата смешна работа. А тва, че сте изпуснали 100 положения слабо ма интересува и не омаловажава победата ни. 4 на 2 си е 4 на 2 така че - В ДИВИЯ! :angry1 Писна ми да чета простотии по адрес на любимия ми отбор от разни псевдо-фенчета :angry: На малкото фенове на Реал тук ЧЕСТИТА ПОБЕДА и HALA MADRID! Заради вас продъжавам да поствам по темата :D

Аман от 15 годишни дето са правят на разбирачи :angry:

Link to comment
Share on other sites

Кво пищите от съдията?!  :angry:  Миналия кръг 2 подарени дузпи и ся като не ви подариха пак съдийте ви виновни. Вижте си защитата смешна работа. А тва, че сте изпуснали 100 положения слабо ма интересува и не омаловажава победата ни. 4 на 2 си е 4 на 2 така че - В ДИВИЯ!  :angry1 Писна ми да чета простотии по адрес на любимия ми отбор от разни псевдо-фенчета  :angry: На малкото фенове на Реал тук ЧЕСТИТА ПОБЕДА и HALA MADRID! Заради вас продъжавам да поствам по темата  :D

Аман от 15 годишни дето са правят на разбирачи  :angry:

офффф по-добре спри да пишеш ...... нз на колко си ама аз съм на 14 и пак имам повече акъл от теб в главата......ама и ти си един разбирач....няма да коментирам ,все едно слушам някой от тв 2001 (че и по лошо) нямало дуспи и сме искали да ни подарят 2 такива ..... ти гледал ли си мача изобщо ???? гледай му повторението поне...псевдо-фенчета :lol: не че не знам повечето фенове на Реал кога са станали 'фенове' ама аре....а миналия кръг не ни ги подаряваха дуспите а отсъждаха спорните положения в наша полза (т'ва от къде ли ми е познато ;) а да сетих се ОТ ВСЕКИ МАЧ НА РЕАЛ В ИСПАНИЯ.....) поне дербито да го свириха както трябва.... аман от разбирачи кат теб в тоя форум :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ставате за смях, точно както след мача на България с Швеция станаха за смях много разбирачи. И там играхме хубаво уж, а пък накрая резултата беше съвсем друг. Не може да имаш претенциите на гранд и да не можеш да бележиш. Цял мач натискате, напъвате и не можете да вкарате гол и хоп сега пък съдията ви виновен. Еми прави сте виновен е пича, не можа да вкара ви вкара някой гол. Не мога да разбера кога българите ще се научат да губят. Паднали сте паднали. Поне признайте, че си бяхте надиграни тактически и не можахте да си вкарате положенията. И за това ли е крив съдията. Съжалявам ама съдийте голове не вкарват. Футбола е игра на голове и цифрите показват 4 към 2 гола в полза на Реал. Каквото и да се плюнчите, мача свърши при този резултат и това е. За Бетис даже не ми се коментира. Също ви надиграха тактически и си вкараха положенията. Дузпите си бяха изключително спорни. Да не говорим за засади фалове, червени картони, и 5 минутното продължение накрая. Но и там цифрите казаха 3 на 3, значи толкова е. Другото са празни приказки.

Link to comment
Share on other sites

коментарите за излишни реал : барса - 4:2

реал - играха на доста високо ниво или поне успяха да си реализират положенията

барса - играха добре както обикновено защото не може да ми кажете че всеки мач на барса е като този срещу челси или нещо подобно ту играят ту не тва е истината и бих че напоследък доста ги прехвалиха верно играят момчетата но не бият всеки мач последните 2 например хикс и загуба но все играта им радва окото

Link to comment
Share on other sites

Честито на феновете на Реал.Гледам,че достатъчно сте говорили за мача,така че аз няма да го коментирам :)

Link to comment
Share on other sites

Кво пищите от съдията?!  :angry:  Миналия кръг 2 подарени дузпи и ся като не ви подариха пак съдийте ви виновни. Вижте си защитата смешна работа. А тва, че сте изпуснали 100 положения слабо ма интересува и не омаловажава победата ни. 4 на 2 си е 4 на 2 така че - В ДИВИЯ!  :angry1 Писна ми да чета простотии по адрес на любимия ми отбор от разни псевдо-фенчета  :angry: На малкото фенове на Реал тук ЧЕСТИТА ПОБЕДА и HALA MADRID! Заради вас продъжавам да поствам по темата  :D

Аман от 15 годишни дето са правят на разбирачи  :angry:

Добре бе "големият разбирач". Няма да ти коментирам поста, защото KILLERINCHO ще ми сложи още warn ;)

 

Защитата ни беше слаба :(

 

Имаше поне 2 или 3 нарушения (едно в наказателното поле) които съдията не свири.

 

А за коментарите срещу Бекъм ще кажа, че този път не съм съгласен (въпреки че Бекъм и Ибрахимович са ми най - антипатичните футболисти). Бекъм игра добре, дори учудващо добре. Роналдо също се представи на висота.

А Касиас беше най-добрият играч за реал. Много е добър, невероятен рефлекс има. Той може бе е най-добрият (или един от най-добрите) вратар в света.

 

Пак ще повторя, че за втори път (може и трети ако броя мача с БЕТИС) през сезона защитата ни (като изключим Пуйол) и Валдес бяха много зле. Валдес изпусна два мнго тъпи гола.

 

EDIT: Забравих да кажа, че въпреки загубата титлата е наша, така че не се надявайте много ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Пак ще повторя, че за втори път (може и трети ако броя мача с БЕТИС) през сезона защитата ни (като изключим Пуйол) и Валдес бяха много зле.  Валдес изпусна два мнго тъпи гола.

 

 

 

+ това за н-ти път Жули бе отчайващ ;)

Link to comment
Share on other sites

Това е Реал биха надиграха Барса и по-силния печели  :P

Айде да ви е честито  :beerchug

в случая по-силния НЕ спечели. точно това е магията на футбола, че е не-логична игра :)

 

+ това за н-ти път  Жули  бе отчайващ ;)

жули игра супер ама нещо не може да вкарва пича :huh:

Link to comment
Share on other sites

Кво пищите от съдията?!  Аман от 15 годишни дето са правят на разбирачи 

 

"Кво пищите от съдията" хах ето ти малко изказвания на фенове на Реал от този форум : (прочети и после кажи кой пищи от съдията)

 

фалшива втора дузпа, непоказан червен картон на Деко, 5минутно продължение, препречване на играчите на Бетис при опит за контра, финална свирка веднага след 3тия гол....

 

 

Измислена 2-ра дуспа

 

 

Така е...За 1вата дузпа не мога да кажа,защото не съм я видял,но втората беше измислена... :angry1

 

 

Браво , браво ;). Свиквайте само така ! Ето това са Барселонци , или по-точно - това са Барселонци + съдията. И още веднъж - БРАВО !  Предпочитам отборът , на когото симпатизиръм да падне, отколкото да направи равен с такава съдийска подкрета  :angry:  :angry: Ето така се става шампион  :angry:

 

"Предпочитам отборът , на когото симпатизиръм да падне, отколкото да направи равен с такава съдийска подкрета " еми чудно как си фен на Реал , след като се дразниш от съдийските подпирания ;)

Аман от 15 годишни дето са правят на разбирачи 

Мда аз съм на 15 , проблем :confused Ти пък си на 22 и се правиш на разбирач . ;)

Link to comment
Share on other sites

Ставате за смях, точно както след мача на България с Швеция станаха за смях много разбирачи. И там играхме хубаво уж, а пък накрая резултата беше съвсем друг. Не може да имаш претенциите на гранд и да не можеш да бележиш. Цял мач натискате, напъвате и не можете да вкарате гол и хоп сега пък съдията ви виновен. Еми прави сте виновен е пича, не можа да вкара ви вкара някой гол. Не мога да разбера кога българите ще се научат да губят. Паднали сте паднали. Поне признайте, че си бяхте надиграни тактически и не можахте да си вкарате положенията. И за това ли е крив съдията. Съжалявам ама съдийте голове не вкарват. Футбола е игра на голове и цифрите показват 4 към 2 гола в полза на Реал. Каквото и да се плюнчите, мача свърши при този резултат и това е. За Бетис даже не ми се коментира. Също ви надиграха тактически и си вкараха положенията. Дузпите си бяха изключително спорни. Да не говорим за засади фалове, червени картони, и 5 минутното продължение накрая. Но и там цифрите казаха 3 на 3, значи толкова е. Другото са празни приказки.

:blink: :blink: защо нито един фен на реал не презнава че имаше (и то много) съдийски грешки :confused :confused мога през спокойно да ви сравнявам със Evil_smith .....футбола била игра на цифри ....ами като ти се гледат цифри се кефи на Милан и ИНтер да ги гледаш как се блъскат в ценъра на терена и правят няоя друга контра (нищо чудно че 2-та гола на милан бяха от корнер с глава) ....Тактиката ви се упираше в това да се браните след 20 мин (тогава барса изглеждаше много по-смешния отбор) и после се барикадирахте.....и какво викаш ???? Да не се оплакваме от съдията ????Аммм , ти кво се оплакваш от Барса срещу Бетис дуспите били спорни , червени картони .... Бяхте абсолютно надиграни (да не се повтарям ,че беше на една врата) и само благословията на съдията ви спаси ( най-малкото от равен ...при 2:2 на реал щяха да им омекнат краката ) 1 чиста и 1 спорна дуспа не отсъди съдията ! Да не говорим за 2-3 фала точно до наказателното ....ама нищо де т'ва е КРАЛСКИЯТ клуб...мача беше от изключително голямо знаечение и беше абсолютно нелепо да стане както с Барса : Бетис

 

Айде стегнете се малко, бе!  Съдията сбърка ВЕДНЪЖ!!!(при 4:1 имаше дузпа за Барселона). Когато има една грешка на съдията вие винаги си измисляте още няколко изкарвате така нещата, че едва ли не съдията е решил мача  . Толкова ли не може да проумеете, че на запад хората не се занимават със съдиите, а се наслаждават на футбола  ? Грешките са неизбежни, понякога стават и много груби грешки, но само тук в България си мислим, че когато съдията е свирил две спорни положения в една и съща посока, мача е купен. То тук си има и такива неща, но там се играе много по-сериозен футбол! За снощния двубой, ако Барселона играеше така, както есента или Реал - без желание за игра(както в повечето си мачове), никакъв съдия и нищо нямаше да направи резултатът 4:2. Някои хора тук трябва да се научат да търпят и поражения...

много неадекватен отговор ..... да съм казвал че мача е купен ??? да съм намекнал :confused :confused Барса не са в есената си форма а Реал играят със желание ...и ?Какво видяхме => мач на една врата 1 спорна и 1 сигорна дуспа ...а на фаловете дори не сте обърнали внимание предполагам... по нататък няма да ти коментирам мнението че само ще повтарям ...

Link to comment
Share on other sites

Айде стегнете се малко, бе! :angry1 Съдията сбърка ВЕДНЪЖ!!!(при 4:1 имаше дузпа за Барселона). Когато има една грешка на съдията вие винаги си измисляте още няколко изкарвате така нещата, че едва ли не съдията е решил мача :angry1 . Толкова ли не може да проумеете, че на запад хората не се занимават със съдиите, а се наслаждават на футбола ;) ? Грешките са неизбежни, понякога стават и много груби грешки, но само тук в България си мислим, че когато съдията е свирил две спорни положения в една и съща посока, мача е купен. То тук си има и такива неща, но там се играе много по-сериозен футбол! За снощния двубой, ако Барселона играеше така, както есента или Реал - без желание за игра(както в повечето си мачове), никакъв съдия и нищо нямаше да направи резултатът 4:2. Някои хора тук трябва да се научат да търпят и поражения...

Link to comment
Share on other sites

grande REAL!!! Barca igra taka kakto moje- t.e. Ronaldinho i vsi4ki ostanali, a tova ne e dostata4no, kogato sre6tu teb ima silen i MOTIVIRAN otbor. po sa6tia na4in izglejdaha kataluncite sre6tu Chelsea...

... a da se govori za sadiata v tozi spira6t daha dvuboi e bezmisleno. ma4at be6e unikalen :))))

Link to comment
Share on other sites

Zashto li ne sam pritesnen???Barca ima samo 6 tochki prednina 7 kraga predi kraq,a sam spokoen....Moje bi,zashtoto vchera vidqhme zashto futbola e nelogichna igra i vidqhme koi e po-dobriqt otbor(moqt sinio-cherven otbor).......Priznavam Real-golemiqt otbor si e golqm,zashtoto ot 3 polojeniq vkarva 4 gola.......Za sadiqta nishto ne moga da kaja...dali ima ili nqma duzpa mi e vse edno....zashtoto veche sam siguren,che titlata,koqto chakam ot 5-6 godini shte bade v sinio-cherveno......Prosto samo oshte 3-4 pobedi...Samo oshte 3......

Link to comment
Share on other sites

Zashto li ne sam pritesnen???Barca ima samo 6 tochki prednina 7 kraga predi kraq,a sam spokoen....Moje bi,zashtoto vchera vidqhme zashto futbola e nelogichna igra i vidqhme koi e po-dobriqt otbor(moqt sinio-cherven otbor).......Priznavam Real-golemiqt otbor si e golqm,zashtoto ot 3 polojeniq vkarva 4 gola.......Za sadiqta nishto ne moga da kaja...dali ima ili nqma duzpa mi e vse edno....zashtoto veche sam siguren,che titlata,koqto chakam ot 5-6 godini shte bade v sinio-cherveno......Prosto samo oshte 3-4  pobedi...Samo oshte 3......

за всичко съм съгласен освен за съдията ;) (защото ми пука :) )

Link to comment
Share on other sites

За титлата не може да се спори. Барселона ще я ввземе, освен ако не се сринат в последните мачове като Реал миналата година. Това обаче едва ли ще стане. Барселона ще вземе дългоочавания трофей, а за нас остава да мислим как ще им се противопоставим следващия сезон :(

Link to comment
Share on other sites

интересното е че на миналия мач м/у реал и барса на ноу камп контузиха ларсон, а сега ето'о. то барселона останаха без нападатели. ще им е доста трудно до края, тъй като трудно се играят мачове само с един и то посредствен нападател като макси лопез, айде и иниеста. все пак барса имат по-големи шансове за титлата и дано да я спечелят.

Link to comment
Share on other sites

Колкото и смешно да звучи този резултат е идеален за Барса.При равни точки се гледат първо преките двубои а те са 3-0 и 2-4 :punk

Link to comment
Share on other sites

Вчера стана добър мая. И двата отбора играха добре, но Реал отбеляза своите положения , а Барса - не. Ако наистина твърдите , че сте "гранд" - трябва да вкарвате поне 70%-80% от положенията си. За съдията - няма да коментирам. Всеки си има мнение, а особено, когато един отбор загуби дадена среща , феновете му започват да обвиняват съдията. Не казвам , че аз не го правя. Доста хора го правят , но това е чиста българщина. Това е разликата м/у нас и Европа - там се гледа футбола , а не как съдията помогнал да даден отбор ;)

Link to comment
Share on other sites

Въпреки, че съм от Барса трябва да призная, че в неделя Реал играха по-добре и заслужено победиха. Защитата на Барса беше отбратителна. Валдес игра слабо, а Олегер въобще няма място в такъв отбор. Дано Ето'О да се оправи бързо, защото без него ще е много трудно!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...