Jump to content
BulForum.com

Ispanskoto purvenstvo po football


vas90

Recommended Posts

Поне признаи че имате яка подкрепа от съдиите то е ясно че са шампиони

Заеби ги съдиите :angry: Колко пъти трябва да пиша, че съдиите подкрепят силния :cry Един път ще е Барселона, другия път Реал :wub: . Иначе Барселона си заслужи титлата, дано другия сезон да им я отнемем :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Ami verno be!!!Te,sadiite biha Real s 3-0 na "Nou Kamp".......Umiram za tozi otbor fen sam mu oshte ot 1990g. i nikoga ne sam bil po-shtastliv ot spechelenata titla.......Bravo na vas momcheta i chestita titla na vsichki fenove na Barsa vav Foruma......

Link to comment
Share on other sites

Честито ! :cry Радвайте се докато можете :P

Заслужена титла. Вчера малко калитарски завършихте равен, но титлата не се гради върху един мач. Реал също не игра много добре вчера и затова и ние завършихме на равно....

Обаче Зидан к'ъв гол лепна :)

Link to comment
Share on other sites

хаха кво да ти кажа излагаш се нека позная на 5-6 или 7 години си ? обикновено хората над 10 разбират кога са загубили и си признават че другите са по-добри както бяха барса през целия сезон по-добри от онея манекени такаче спри да се излагаш!

Link to comment
Share on other sites

ЧЕСТИТООООООООООООООООООООООООООООО :wub: :wub: :wub: :love :love :love айде догодина пак :D :D :D :D

SPASM ахъм трябваше да паднем с 2:0 и да сме с 9 човека ....ДОБРЕ :lol: :lol: и к'во като хипер големия ти (и гладъг) мозък стигна до това изключително умозаключение ,да не би Реал да са шампиони ??? Искам да благодаря на всеки фен на реал във форума който каза че титлата е заслужена , а не като по-горния индивид (ще ви обидя ако го нарека човек) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти май само си видял резултата в сайта без да си гледал мача. Аз обсъждам съдииството,че барса заслужаваха 2 червени картона и дузпа за леванте. Първо гледай мача тогава почни да говориш

Link to comment
Share on other sites

Ти май само си видял резултата в сайта без да си гледал мача. Аз обсъждам съдииството,че барса заслужаваха 2 червени картона и дузпа за леванте. Първо гледай мача тогава почни да говориш

 

Ти как разбра , че не го е гледал ? Аре стига само критикува ! Баси ... фенове на Реал да обсъждат съдийте ... все едно феновете на Левски и ЦСКА да се оплакват от "безгрешното" българско съдийство ;)

Link to comment
Share on other sites

Просто казвам,че тая година яко ви подкрепяха съдиите, а вие не го признавате. Кажи че ви подкрепяха и всичко ще е наред

Link to comment
Share on other sites

spasm ти не разбра ли че никой не е съгласен с теб бе ? не са подкрепяли барса повече от колкото са подкрепяли реал когато и да е било !

Link to comment
Share on other sites

Ти пък щото много ги следиш та ще кажеш че Реал са били повече подкрепяни от Барса.

В историята ще остане титлата на Барса, а не някои грешки на съдиите през сезона.

Освен това, съдиите винаги подкрепят по-силните:) :)

Link to comment
Share on other sites

Ти пък щото много ги следиш та ще кажеш че Реал са били повече подкрепяни от Барса.

комплексар + тапънар+акъл на 9 годишен ....абе то ако не бяха съдийте барса щяха да се борят за оцеляване...те съдийте просто им харесват цветовете и тва е :D :D

 

П.С +репорт бутонче

Link to comment
Share on other sites

На съдиите може много неща да им харесват, но като ги подкрепят да ги уволняват всеки иска честен мач. А умници като тебе се намират в Стефан Караджа

Link to comment
Share on other sites

На съдиите може много неща да им харесват, но като ги подкрепят да ги уволняват всеки иска честен мач. А умници като тебе се намират в Стефан Караджа

По-скоро в английската ;) Да уволняват съдийте ???Абе ти мачове гледаш ли ? Как така да ги уволнят :confused или му насрочват мач или не ,неможе да се уволни...може да му се забрани да свири но НЕ и да се уволни....(личи си откъде знаеш за стефан карджа) Честен мач ?? А къде беше този честен мач на Барса : Реал ??? сепстиха ви 2 чисти дузпи....на повторенията само 1 едната можеше някой друг фен на реал да успори (както и направиха) Та ,моля те спри със "компетентните" и "профисионални" мнения от които излиза че никои освен теб на гледа мачове.... :angry:

 

Явно не си добре. Незнам колко мача си гледал от испанското първенство ама си личи че си гледал само дбубоите между Реал и барса.
абе ти добре ли си бе ??? Не гледам всеки мач (кой ли ги гледа всичките освен теб :D )
Link to comment
Share on other sites

Явно не си добре. Незнам колко мача си гледал от испанското първенство ама си личи че си гледал само дбубоите между Реал и барса.

Link to comment
Share on other sites

Явно не си добре. Незнам колко мача си гледал от испанското първенство ама си личи че си гледал само дбубоите между Реал и барса.

 

офф: Пише се двубоите + това се пише Барса . И можеш ли да ми обясниш по какво си личи , че е "гледал само дбубоите между Реал и барса." ? Моля те , обясни ми , много ми е интересно .

Link to comment
Share on other sites

Ти да не си ми учител по български та ми правиш забелешки вземи се стегни малко. Имам право да пиша както си искам и не съм длъжен да ти отговарям на тъпите въпроси.

Link to comment
Share on other sites

офф: Пише се двубоите + това се пише Барса . И можеш ли да ми обясниш по какво си личи , че е "гледал само дбубоите между Реал и барса." ? Моля те , обясни ми , много ми е интересно .

 

По-добре да не обяснява... :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Уважавайте останалите участници във форума, дори когато не сте съгласни с тях. Отнасяйте се с другите така, както искате те да се отнасят с Вас.

 

и аз бих искал да не обяснява....нито искам да съм му учител по каквото и да е било....Камоли да съм му телевизор (неговия май дава мачове 24 часа в денонощието и той не пропуска нито един)

Link to comment
Share on other sites

С вас нормален разговор няма да се проведе. Всичко почна от това, че не признавате подкрепата на съдиите. Както се видя и последния мач на Барса. Нямам нищо против вас, но когато трябва да признаете просто го направете.

Link to comment
Share on other sites

и аз бих искал да не обяснява....нито искам да съм му учител по каквото и да е било....Камоли да съм му телевизор (неговия май дава мачове 24 часа в денонощието и той не пропуска нито един)

По-добре да се радваме на титлата и да не обръщаме внимание на завистниците, така че още веднъж : Честита титла :punk :punk :punk :punk :punk
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...