Jump to content
BulForum.com

Ispanskoto purvenstvo po football


vas90

Recommended Posts

Според мен Ето'о е много по-добър от Рууд. А и Нистълрой няма да пасне на играта на Барса, защото е типичен таран, а Барса си имат такъв в лицето на Ларсон. Но той сигурно ще се отказва скоро , така че от тази гледна точка може и Рууд да бъде привлечен :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
Според мен Ето'О не е чак толкова класен нападател. Има много по-добри от него.  Но това си е мое мнение :laughing:

хаха. И кой е класен нападател според теб?

Link to comment
Share on other sites

Според мен Ето'О не е чак толкова класен нападател. Има много по-добри от него.  Но това си е мое мнение :laughing:

 

 

Доста по-класен е от Макаай,Пизаро и Санта Круз(примерно) ;)Това също си е мое мнение :)

Link to comment
Share on other sites

Реал ще играе 6 мача по време на турнето си в чужбина

 

Реал Мадрид оповести датите на мачовете си и съперниците си по време на 16-дневното предсезонно турне в САЩ, Япония, Китай и Тайланд.

На 16 юли испанският гранд ще срещне Чивас (Мексико) в Чикаго. Два дни по-късно ще срещне Лос Анджелис Галакси в Карсън.

 

След това белият балет се мести в Китай, където на 23 юли ще играе с Гуан. Тази среща ще отбележи 20-годишнината от побратимяването на Мадрид и Пекин.

 

На 25 юли испанците ще се изправят срещу Токио Верди, а на 27 юли - срещу Джубило Ивата. Турнето завършва с двубой с Тайланд Ол Стар на 29 юли в Банкок.

 

Интересно ;). Тоя Бекам големи турнета донесе :tongue . Явно може само това ;)

Link to comment
Share on other sites

За съжаление целта на тези предсезонни турнета не е добра подготовка на отбора, а печелене на пари :angry1 Най-жалкото е, че футболистите се превръщат в рекламна стока :(

Link to comment
Share on other sites

Така отборите събират доста парички а нови играчи и за развитие на самия отбор. А играчите също са доста доволни от парите, които получават като рекламни стоки така че няма проблем, щом всички (и най-вече публиката на турнето) са доволни

Link to comment
Share on other sites

Така отборите събират доста парички а нови играчи и за развитие на самия отбор. А играчите също са доста доволни от парите, които получават като рекламни стоки така че няма проблем, щом всички (и най-вече публиката на турнето) са доволни

Мне точно ;). Защото публиката, която е фен на този отбор, едва ли ще е много доволна , когато любимият им отбор започне да пада от слаби тимове , защото не са нарпавили добра подготовка :(. За справка - както стана тази година с Реал :(

vas90, няма да е зле да гледаш от време на време и собсвените си постове, а не само да критикуваш другите :angry:

Link to comment
Share on other sites

Мне точно ;). Защото  публиката, която е фен на този отбор, едва ли ще е много доволна , когато любимият им отбор започне да пада от слаби темиве , защото не са нарпавили добра подготовка :(. За справка - както стана тази година с Реал :(

 

Ами да , но това вече взе да се превръща в нещо съвсем нормално за Реал . Наистина си проличава когато 'темивете' :blink: не са се подготвили достатъчно , особено в началото на първенството .

Link to comment
Share on other sites

Мне точно ;). Защото  публиката, която е фен на този отбор, едва ли ще е много доволна , когато любимият им отбор започне да пада от слаби тимове , защото не са нарпавили добра подготовка :(. За справка - както стана тази година с Реал :(

vas90, няма да е зле да гледаш от време на време и собсвените си постове, а не само да критикуваш другите  :angry:

Ами не знам може и да си прав. Зависи от кои отбори падат. Ако е по време на турнето нама проблем - шоу да става, но ако е в началото на първенството - тогава има проблем и трябва да се вземат мерки...

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам може и да си прав. Зависи от кои отбори падат. Ако е по време на турнето нама проблем - шоу да става, но ако е в началото на първенството - тогава има проблем и трябва да се вземат мерки...

Еми именно. За това става въпрос :(. Че Реал винаги играят и правят шоу в предсезонната подготовка, а в началото на сезона играят зле и падат от слаби отбори ...

Link to comment
Share on other sites

А бе, разбрахте ли за голямата изненада:

37-годишният ветеран Доринел Мунтеану записа първата си победа като играещ треньор на румънския ФК Клуж над испанския Атлетик (Билбао) за Интертото къп. Румънците надделяха с 1:0 у дома над именития си съперник и поднесоха изненадата в първите мачове от втория кръг на турнира.

Явно при нашите северни съседи клубният футбол е на доста по-високо ниво.

Link to comment
Share on other sites

А бе, разбрахте ли за голямата изненада:

 

Явно при нашите северни съседи клубният футбол е на доста по-високо ниво.

ХАХ евала на Румънците :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Реал (Мадрид) представи официално филм за отбора

Еми това е добре. А още по-добре е ,че когато го пуснат на 26-ти август в Испания, аз ще съм в Мадрид и ще го гледам  :P  :P

 

Ми те повечето "играчи" в отбора са участвали в множество реклами , би трябвало да се справят добре :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Ми те повечето "играчи" в отбора са участвали в множество реклами , би трябвало да се справят добре  :lol: .

Да ,те откакто са в Реал са повече медийни герой отколкото играчи :P

Link to comment
Share on other sites

Да ,те откакто са в Реал са повече медийни герой отколкото играчи  :P

Дам, спомням си как някой от ръководството на Реал М, беше намекнал, че няма да купят Роналдиньо, защото нямал приятна външност :laughing:

Все едно това е модно ревю вече в този тим...

Link to comment
Share on other sites

Дам, спомням си как някой от ръководството на Реал М, беше намекнал, че няма да купят Роналдиньо, защото нямал приятна външност  :laughing:

Все едно това е модно ревю вече в този тим...

 

Да обаче не можеш да отречеш че Роналдиньо е супер противен :sick И все пак аз като фен на Real не мога да отрека че са в сериозна криза от която излизат бавно но сигурно :punk

Link to comment
Share on other sites

Да обаче не можеш да отречеш че Роналдиньо е супер противен  :sick  И все пак аз като фен на Real не мога да отрека че са в сериозна криза от която излизат бавно но сигурно  :punk

играча не се гледа какъв е на външен вид, а нали е добър. А за всички е ясно, че Реал са манекенски отбор

Link to comment
Share on other sites

Да обаче не можеш да отречеш че Роналдиньо е супер противен  :sick  И все пак аз като фен на Real не мога да отрека че са в сериозна криза от която излизат бавно но сигурно  :punk

Противен противен, ама като с Реал го пазиха 3-ма красавци :)

Link to comment
Share on other sites

Да обаче не можеш да отречеш че Роналдиньо е супер противен
Ти няма да се целуваш с него....нали ? Важното че им скрива топката на бекъм и компания :) И се пак ако имаш по-така наклонности към футболистите...няма да ти вържат , гаранция :woot
Link to comment
Share on other sites

Най-накрая Мартин е в Атлетико ! Как мислите , дали това ще донесе на отбора нови сили и дали Атлетико ще са способни на нещо повече в първенството ?

Link to comment
Share on other sites

Мартин е добър играч и определено ще помогне на Атлетико, но не съм сигурен дали отбора ще може да направи нещо повече... за това след първите няколко кръга на шампионата

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая Мартин е в Атлетико ! Как мислите , дали това ще донесе на отбора нови сили и дали Атлетико ще са способни на нещо повече в първенството ?

Еми много ясно. Мартин е страшен футболист и ще пасне в Атлетико ;). Надявам се да не се контузи и да играе както трябва :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...