Jump to content
BulForum.com

Ispanskoto purvenstvo po football


vas90

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
Какво стана с купата на Испания...кой я взе или предстои финал?!?!? :)

Финалът е Бетис- Осасуна. Май е 12-13 юни,ама не съм сигурен.
Link to comment
Share on other sites

Диего Форлан с 25 гола, сигурно онази циганка Ето о гледа като траба в момента мача между Виляреал и Леванте :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Еми дано да ги вземат момчетата и те да видят истински футбол :D

Link to comment
Share on other sites

Диего Форлан с 25 гола, сигурно онази циганка Ето о гледа като траба в момента мача между Виляреал и Леванте  :bgrin:

 

Еми сигурно го е яд,той си е виновен,да беше вкарал оная дузпа ;)

Бербатов едва ли ще го продадат тази година,поне Мартин ако иде в Атлетико ще е добре :)

Link to comment
Share on other sites

Кофти че Манчев ще играе в сегунда догодина :(

:(. Не е сигурно, защото (силно се надявам) направи силно впечетление в началото на сезона и на някой отбор от Висшия ешалон в Испания може да му е харесала играта на Манчев и да го вземат......

Мен ме учудва, че до този момент Реал не са изявили никакъв интерес за закупуването на нов играч , освен Робиньо, но той е ясен отдавна... Отборът, който трябва да смени почти целия състав не прави нищо по въпроса. Дано по-късно да се "стегнат" малко и да продадът/купят някой :)

Link to comment
Share on other sites

Албасете,Нумансия и Леванте изпаднаха,а кои влизат?

Селта, Алавес и .......още един -евентуално Кадис!
Link to comment
Share on other sites

Барселона правят 3-3 с Йокохама маринос (YOKOHAMA MARINOS) в приятелски мач в Япония пред 60000 зрители. Това е бил първият мач след контузийте на Ларсон и Габри. Goals: 1-0, Sakata (2'); 1-1, Giuly (14'); 2-1, Oshima (25'); 2-2, Motta (42'); 2-3, Motta (57'); 3-3, Oku (p) (76')

 

Пак започнаха турнетата :) За повече инфо: http://www.fcbarcelona.com/eng/noticias/no...n05061203.shtml

Link to comment
Share on other sites

Селта, Алавес и .......още един -евентуално Кадис!

 

Алавес се класира,но за Селта не е сигурно,защото от актива ми бяха отнети 3 точки.Те бяха спечелили промоция, но испанската футболна федерация им наложи санкцията, след като стана ясно че за Селта срещу Херес е играл Тони Морал, който е бил без права.След вчерашните двубои Селта е с равни точки с Кадис, а двата отбора имат аванс само от една точка пред четвъртия Ейбар и три пред петия Рекреативо. Всичко ще се реши в последния кръг.

Link to comment
Share on other sites

Алавес се класира,но за Селта не е сигурно,защото от актива ми бяха отнети 3 точки.Те бяха спечелили промоция, но испанската футболна федерация им наложи санкцията, след като стана ясно че за Селта срещу Херес е играл Тони Морал, който е бил без права.След вчерашните двубои Селта е с равни точки с Кадис, а двата отбора имат аванс само от една точка пред четвъртия Ейбар и три пред петия Рекреативо. Всичко ще се реши в последния кръг.

 

Дано да влязат качествени отбори !

Link to comment
Share on other sites

Барселона бие с 3:0 във втората си контрола в Япония

Барселона победи с 3:0 Урава Ред Даймъндс във втората си контрола в Япония. 57 143 зрители изгледаха срещата въпреки дъжда, който валеше над стадион “Сайтама”. Каталунците поведоха с гол на Хавиер Ернандес Крьос в 11-ата минута. Малко преди почивката Людовик Жюли центрира към Хенрик Ларсон, който удвои преднината на гостите. Шведът се разписа в 77-ата минута, за да оформи крайното 3:0. “Беше вълнуващ мач. Подавахме си доста добре топката и вкарахме три гола. Съперникът ни е добре организиран тим и е опасен на контраатаки”, коментира наставникът на Барса Франк Рийкард.

Link to comment
Share on other sites

Барселона бие с 3:0 във втората си контрола в Япония

Барселона победи с 3:0 Урава Ред Даймъндс във втората си контрола в Япония. 57 143 зрители изгледаха срещата въпреки дъжда, който валеше над стадион “Сайтама”. Каталунците поведоха с гол на Хавиер Ернандес Крьос в 11-ата минута. Малко преди почивката Людовик Жюли центрира към Хенрик Ларсон, който удвои преднината на гостите. Шведът се разписа в 77-ата минута, за да оформи крайното 3:0. “Беше вълнуващ мач. Подавахме си доста добре топката и вкарахме три гола. Съперникът ни е добре организиран тим и е опасен на контраатаки”, коментира наставникът на Барса Франк Рийкард.

 

Идеално ;) . Много зрители за контролен мач :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ливърпул иска 45 млн. евро и трима играчи за Джерард

 

Еми бива. 3-ма играчи, ама те не са няк'ви супер добри, а дори не са и в стартовите състави ;). Аз съм съгласен на този трансвер, жалко , че не решавам аз :bgrin: . От тези 3-мата, най-много ми харесва Арбелоа. Все пак дано да вземат Джерард. Много ми допада играта му ;)

Link to comment
Share on other sites

Самуел Ето' О: Оставам твърдо в Барселона

 

Камерунският нападател на Барселона Самуел Ето’ О заяви, че възнамерява да продължи договора си с клуба, информира "Ройтерс".

 

Той е отклонил офертата на шампиона в Премиършип Челси, въпреки доста изгодната финансова страна.

 

Нападателят предпочитал да остане при "каталунците", тъй като и семейството му харесвало доста Барселона и не желаело да се мести.

 

"Не отричам, че предложението на Роман Абрамович беше изключително изгодно. Парите обаче не винаги са най-важното. Харесвам живота си тук, – защо тогава да напускам?!", коментира камерунецът.

 

"Ще остана тук и ще продължа договора си. Надявам се, именно с тима на Барса да спечеля Шампионската лига", допълни той.

 

Ето’ О сподели, че заслуга за решението му има и съпругата му.

 

"В кръга на шегата, тя се безпокоеше, че в Лондон времето е лошо. Непрекъснато вали, а и двамата се зареждаме от слънцето. Така, че продължавам да радваме феновете в слънчева Испания".

 

Радостна новина :) Ето'о рулз,дано този сезон да вземе голмайсторкия приз :)

Link to comment
Share on other sites

Ихууу Ето'о си остава . Супер новина , ако се беше махнал , наистина класен играч щеше да напусне Барса , а това е неприемливо ;) .

Link to comment
Share on other sites

Самуел Ето' О: Оставам твърдо в Барселона

 

Камерунският нападател на Барселона Самуел Ето’ О заяви, че възнамерява да продължи договора си с клуба, информира "Ройтерс".

 

Той е отклонил офертата на шампиона в Премиършип Челси, въпреки доста изгодната финансова страна.

 

Нападателят предпочитал да остане при "каталунците", тъй като и семейството му харесвало доста Барселона и не желаело да се мести.

 

"Не отричам, че предложението на Роман Абрамович беше изключително изгодно. Парите обаче не винаги са най-важното. Харесвам живота си тук, – защо тогава да напускам?!", коментира камерунецът.

 

"Ще остана тук и ще продължа договора си. Надявам се, именно с тима на Барса да спечеля Шампионската лига", допълни той.

 

Ето’ О сподели, че заслуга за решението му има и съпругата му.

 

"В кръга на шегата, тя се безпокоеше, че в Лондон времето е лошо. Непрекъснато вали, а и двамата се зареждаме от слънцето. Така, че продължавам да радваме феновете в слънчева Испания".

 

Радостна новина  :) Ето'о рулз,дано този сезон да вземе голмайсторкия приз :)

УРААААА :D :D :D

 

Ако се беше махнал щеше да бъде доста зле. Барса има нужда от класен нападател, а Ето'О определено е такъв

Link to comment
Share on other sites

Ето'о просто трябваше да си остане в Барса.

Просто не разбирам, как може Рийкард да иска Нистелрой вместо него :confused

Голмайстор срещу дърво... :huh:

Link to comment
Share on other sites

УРААААА  :D  :D  :D

 

Ако се беше махнал щеше да бъде доста зле. Барса има нужда от класен нападател, а Ето'О определено е такъв

 

Според мен Ето'О не е чак толкова класен нападател. Има много по-добри от него. Но това си е мое мнение :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Просто не разбирам, как може Рийкард да иска Нистелрой вместо него  :confused

Голмайстор срещу дърво... :huh:

Ето'о беше сред най-добрите нападатели в света през изминалия сезон, но аз лично се съмнявам, че той може да задържи формата си още дълго време.

Ван Нистелрой в никакъв случай НЕ е дърво :angry: Той беше голмайстор в Шампионската лига в 2 сезона подред, а в Англия бележеше по над 30 гола на сезон(преди да почнат да преследват контузии)

Link to comment
Share on other sites

Ето'о просто трябваше да си остане в Барса.

Просто не разбирам, как може Рийкард да иска Нистелрой вместо него  :confused

Голмайстор срещу дърво... :huh:

 

Пич като не разбираш недей говори! :angry1 Ако Нистелрой е дърво какъв е Ибрахимович :woot

Рууд Ван Нистелрой е един от най-добрите нападатели в света! :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...