Jump to content
BulForum.com

Ispanskoto purvenstvo po football


vas90

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
Кво да завиждам това е 17 титла на Барса, а Реал има 29 когато ги настигнат ще имам удовоствието да завиждам

и през тези 29 успешни сезона Реал са се борили с неистови усилия срещу съдийте които само са ги закопавали :D

 

 

Лека нощ , утре ставам рано и няма да спама повече (тази вечер де ;) :love )

Link to comment
Share on other sites

и през тези 29 успешни сезона Реал са се борили с неистови усилия срещу съдийте които само са ги закопавали  :D

Лека нощ , утре ставам рано и няма да спама повече (тази вечер де  ;)  :love )

Е, ти пък сега се изложи! Таман мислех, че ще почерпиш за титлата :D

Няма да се измъкнеш така лесно :) Поздрави на Английската(ако не се бъркам нещо)

Link to comment
Share on other sites

Е, ти пък сега се изложи! Таман мислех, че ще почерпиш за титлата :D

Няма да се измъкнеш така лесно :) Поздрави на Английската(ако не се бъркам нещо)

ако играеш билярд мога да те черпя едно житонче :D и да ,не се бъркаш

Link to comment
Share on other sites

Ти да не си ми учител по български та ми правиш забелешки вземи се стегни малко. Имам право да пиша както си искам

Не съм ти учител , просто ми е досадно да чета глупости . Имаш право да си пишеш както си искаш , прав си ... продължавай да си пишеш с грешките ;) .

 

не съм длъжен да ти отговарям на тъпите въпроси

Еми по същата логика никой не е длъжен да си признава няк'ви си твой глупости . Така че спри да мрънкаш "да си признаем как сме щели да паднем с 32 на 0 , с 19 червени и 890 жълти картона " ;) .

 

Off:Тва SPASМ супер много ми звучи като SPAM :spam:  :spam-die:  :spam3:

Да ... SPASM моля те поспри се малко , щото всички се принудихме да пишем по 1821 поста и то offtopic заради теб :angry1 :banned: :spam3: . Аз спирам . С теб не може да се спори , а пък какво остава за разговор и обсъждане на темата (лично мнение) .

Link to comment
Share on other sites

spasm видямхе че не си сред умните та както колегите казаха спри да пишеш като цяло щото то само глупости гледам пишеш ! честита титла спасм кога е партито за 10тия ти бърдей :) както казах ако си над 10 до сега да сме спряли и да си казал честита титла и да разбереш че ти си грешния но както и да е

Link to comment
Share on other sites

spasm ти не разбра ли че никой не е съгласен с теб бе ? не са подкрепяли барса повече от колкото са подкрепяли реал когато и да е било !

 

Еми то си ти е казано :

Освен това, съдиите винаги подкрепят по-силните:) :)

Не мога да разбера защо се карате ? :huh: И да обсъждаме съдиИте и да не ги обсъждаме Барса са си шампиони. Това тази година не може да се промени :(. Спокойно , ще има и други години ...

Link to comment
Share on other sites

Самуел Ето О: " 'Madrid, ar**holes, salute the champion' "

 

Ах, тъп, мазен, керлив, долнопробен, лицемерен неблагодарен ЦИГАНИН. Чист пример за насрания отбор Марсолона и комплексираните ИМ играчи както и фенове, вижте са кво представлявате - К О М П Л Е К С А Р И. Вандерлей Люксембурго честити титлата на катаунци, а тоя циганин гладен го обижда, обижда и най-великия клуб в историята на футбола. Както и онзи селски цървъл Хрито Стоичков, той не казва аз обичам Барселона, а казва: "Аз Мразя Реал", и Защо ? Защото ви дъним манерките в продължение на 100 години ли? Защото имаме 9 КЕШ-а или защото имам 29 титли на Испания??? Вие каде сте ве смешки ?!? Последна дупка на кавала. Кво сме ви виновни ве комплекси малоумни !? Аз лично ви честитих титлата още на 13 Март, не бяхте по-добрия отбор, но бяхте по-постоянния. Не съм трънгал да търса под вола теле. Но Ето О мангасара от този момент ми е най-антипатичния футболист.

"He has forgotten that it was Real

Madrid that first allowed him to escape

hunger and with these unfortunate

declarations the only thing he has

done is to encourage violence."

 

....ама целуваше знамето на Реал Мадрид нали к**во бездарна !!!?

Link to comment
Share on other sites

е кво ти пък ще кажеш че няма отбор който да ти е натипатичен ли кво много ясно че няма да се харесват все едно интер и милан да се обичат или левски и цска част от футбола е антипатията към вражеския лагер такаче кво толкова всеки "мрази" някой отбор малко или много Ето О и Стоичков мразят Реал голямо чудо !!! верно не е тва начина да се говори срещу врага но всекви хора има, НО наистина съм сългасен че казаното е проява на простия (казаното от Ето О )

Link to comment
Share on other sites

Най-накрая да си направя кефа от тва че реал мадрид остават с пръст в уста този сезон "отбор звезди" ХА :sayjin :sayjin

 

Честито на Барса

Link to comment
Share on other sites

Еми то си ти е казано :

 

Не мога да разбера защо се карате ?  :huh: И да обсъждаме съдиИте и да не ги обсъждаме Барса са си шампиони. Това тази година не може да се промени :(. Спокойно , ще има и други години ...

 

Еми ... а де ! ... и аз не разбирам , ама се дразня и продължавам да се карам :angry: .

Спокойно , ще има и други години ...
И все пак мисля , че на фонала , пак ние ще сме победители ;) .
Link to comment
Share on other sites

Самуел Ето О: " 'Madrid, ar**holes, salute the champion' "

 

Ах, тъп, мазен, керлив, долнопробен, лицемерен неблагодарен ЦИГАНИН. Чист пример за насрания отбор Марсолона и комплексираните ИМ играчи както и фенове, вижте са кво представлявате - К О М П Л Е К С А Р И. Вандерлей Люксембурго честити титлата на катаунци, а тоя циганин гладен го обижда, обижда и най-великия клуб в историята на футбола. Както и онзи селски цървъл Хрито Стоичков, той не казва аз обичам Барселона, а казва: "Аз Мразя Реал", и Защо ? Защото ви дъним манерките в продължение на 100 години ли? Защото имаме 9 КЕШ-а или защото имам 29 титли на Испания??? Вие каде сте ве смешки ?!? Последна дупка на кавала. Кво сме ви виновни ве комплекси малоумни !? Аз лично ви честитих титлата още на 13 Март, не бяхте по-добрия отбор, но бяхте по-постоянния. Не съм трънгал да търса под вола теле. Но Ето О мангасара от този момент ми е най-антипатичния футболист.

....ама целуваше знамето на Реал Мадрид нали к**во бездарна !!!?

Е, футболистите не се славят с много интелект, даже напротив, така че нормално да изръсят нещо подобно. Не се обиждай, ама с такива обидни постове, падаш на нивото на Ето'о, не мислиш ли?
Link to comment
Share on other sites

Самуел Ето О: " 'Madrid, ar**holes, salute the champion' "

 

Както и онзи селски цървУ?л Хрито Стоичков, той не казва аз обичам Барселона, а казва: "Аз Мразя Реал", и Защо ? Защото ви дъним манерките в продължение на 100 години ли? Защото имаме 9 КЕШ-а или защото имамЕ 29 титли на Испания??? Вие кЪде!!- сте ве смешки ?!? Последна дупка на кавала. Кво сме ви виновни ве комплекси? малоумни !? Аз лично ви честитих титлата още на 13 Март, не бяхте по-добрия отбор, но бяхте по-постоянния. Не съм трънгал?=тръгнал да търсЯ под вола теле. Но Ето О мангасара от този момент ми е най-антипатичния футболист.

....ама целуваше знамето на Реал Мадрид нали к**во бездарна !!!?

 

@Stenli,нека и аз ти помогна :)

Да не забравяме и множеството граматически и пунтуационни грешки ;)

Но на него ми е позволено,нали 'има 29 титли на Испания' - :laughing: :lol: :rolleyes: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

@Stenli,нека и аз ти помогна :)

Да не забравяме и множеството граматически и пунтуационни грешки ;)

Но на него ми е позволено,нали 'има 29 титли на Испания' - :laughing:  :lol:  :rolleyes:  :bgrin:

не забравяй и 9-те кеша :tongue

аз не му прочетох поста до края, затова съм отбелязал само 1-вата :lol: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ицо: Реал не е “галактически” тим, да си измисли друг прякор...

Христо Стоичков не пропусна възможността да се заяде с недолюбвания от него Реал (Мадрид). След като Барселона спечели титлата в Примера дивисион, Ицо постави под съмнение качествата на футболистите на Вандерлей Люксембурго. “Какво е това определение “галактически” тим? Не разбирам как може два поредни сезона да не печелиш нищо, а да твърдиш, че си №1 света. Играчите в бяло не са никакви галактически футболисти. Препоръчвам им да си измислят нов прякор”, пише Стоичков в “Ел Мундо Депортиво”.

 

 

Доста добър съвет :D

Link to comment
Share on other sites

Супер много ме кефи спорчето което се е заформило тук Получава се нещо подобно и в темата за Ф1 ама там сме по сдържани така че и вие сте способни на тва АЙДЕ PEACE Браво Барса :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Ето О се е извинил официално и е казал че съжелява и че не е искал да обижда отбора който го е "хранил" а тва го бил казал просто щото било част от неква песен както и да Барса са шампиони това е Реал 2 години немат нищо наистина трябва им нов прякор :) "посредствените" некво такова сри ако има грешки но съм леш както и да е :)

Link to comment
Share on other sites

РЕАЛ МАДРИД и тогава всички други отбори !

Последните 2 сезона не стоят точно така нещата:)
Link to comment
Share on other sites

Не знам , обаче Жули зе да полудява ;) . Страшен мач изигра вчера , както и Роналдиньо :lol: . Деко малко се поизложи , ама дано е "еднократно" :P .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...