Jump to content
BulForum.com

Ispanskoto purvenstvo po football


vas90

Recommended Posts

Въпреки, че съм от Барса трябва да призная, че в неделя Реал играха по-добре и заслужено победиха. Защитата на Барса беше отбратителна. Валдес игра слабо, а Олегер въобще няма място в такъв отбор. Дано Ето'О да се оправи бързо, защото без него ще е много трудно!

ето'о може да не се възстанови изобщо до края на сезона :( дават му от 3 до 8 седмици :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
Въпреки, че съм от Барса трябва да призная, че в неделя Реал играха по-добре и заслужено победиха. Защитата на Барса беше отбратителна. Валдес игра слабо, а Олегер въобще няма място в такъв отбор. Дано Ето'О да се оправи бързо, защото без него ще е много трудно!

Моите поздравления за това, че поглеждаш обективно на нещата! Ти си един от малкото!

 

А за Ето`О - http://sportni.bg/?tid=40&oid=715693

Link to comment
Share on other sites

 

 

Тук има по-обнадеждаващи новини:

http://topsport.bg/article.php?cid=2&aid=25848

'Ето'о ще отсъства от терените само десет дни

....Първоначално имаше опасения, че камерунският футболист няма да играе поне месец, след неприятната контузия, която получи в коляното при загубата на Барселона с 4:2 от вечния съперник Реал в дербито на Испания.

 

За радост на "каталунците" травмата на външния менискус не се оказа толкова сериозна и ще извади Ето'о от терените само за 10 дни. Той ще пропусне домакинството на столичния Хетафе следващата неделя и гостуването на Малага.

....'

Link to comment
Share on other sites

Тук има по-обнадеждаващи новини:

http://topsport.bg/article.php?cid=2&aid=25848

'Ето'о ще отсъства от терените само десет дни

....Първоначално имаше опасения, че камерунският футболист няма да играе поне месец, след неприятната контузия, която получи в коляното при загубата на Барселона с 4:2 от вечния съперник Реал в дербито на Испания.

 

За радост на "каталунците" травмата на външния менискус не се оказа толкова сериозна и ще извади Ето'о от терените само за 10 дни. Той ще пропусне домакинството на столичния Хетафе следващата неделя и гостуването на Малага.

....'

 

Охх добре , че се бях наплашил :( То наистина Ето'о ако го нямаше , оставаме без кой знае колко класни нападатели !

Да ! Явно е вярно , че ще го няма само за 10 дни :) ето официялна новина от сайта на уефа :

FC Barcelona striker Samuel Eto'o faces ten days on the sidelines after injuring his right knee
Link to comment
Share on other sites

И аз тази новина за 10те дни прочетох в официалния саит на Барса.Дано да е така щото тоя Лопез нещо последните мачове не ми харесва...с/у челси като вкара и аз си помислих че е някав мноо добър а и може да е така но наистина напоследък е зле.

А за мача мисля че Реал заслужено биха и съдията въобще не беше фактор.Ама съм сигурен че ще станем шампиони..тея 6 точки няма как да ги изгубим според мен. :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

И аз тази новина за 10те дни прочетох в официалния саит на Барса.Дано да е така щото тоя Лопез нещо последните мачове не ми харесва...с/у челси като вкара и аз си помислих че е някав мноо добър а и може да е така но наистина напоследък е зле.

А за мача мисля че Реал заслужено биха и съдията въобще не беше фактор.Ама съм сигурен че ще станем шампиони..тея 6 точки няма как да ги изгубим според мен. :punk  :punk

Ти недей така 6 точки хич не са много,като загубите като гости от Валенсия и Реал Сосиедад и ето че са ви настигнали :D

Link to comment
Share on other sites

Ти недей така 6 точки хич не са много,като загубите като гости от Валенсия и Реал Сосиедад и ето че са ви настигнали :D

 

Да,да,да...и от Хетафе като домакини ще загубим сигурно? :laughing:

А и дори да стане така,при равен точков актив с Реал,Барса става шампион :)

Link to comment
Share on other sites

От една страна е добре че няма Play-off ( защото предпочитам Барса пред Реал М.) Но от друга щтеше да е хубаво да има още едим мач между тях.

Но да не избързваме има още мачове до края на първенството.

Link to comment
Share on other sites

Как го измислихте тоя "плей-оф" :confused  никъде не се прави така.

П.С. - Май скоро ще видим Джонатан Уудгейт  в игра :)

Ммм да не се надяваме много , защото последните няколко пъти както се радвах, че ще се появи и той пак се контузваше , така че докато не го вида на тереня няма да вярвам, че ще играе...

Link to comment
Share on other sites

Нистелрой отива в Барселона

 

'Нападателят на Манчестър Юнайтед Рууд ван Нистелрой е вероятно ново попълнение на испанския гранд Барселона...

....Испанската преса раздуха още повече новината, като съобщи, че мениджърът на Нистелрой е прекарал в Барселона последните няколко дни...

...Президентът на Барселона Жоан Лапорта отдавна иска да има в тима си Рууд ван Нистелрой, но сега действително има шанс холандецът да заиграе на "Ноу камп".'

 

 

Тази новина ме оставя със смесени чувства..

Link to comment
Share on other sites

добър играч е определно, Барселона нямат такъв нападател

 

За мен Ето'о в момента е с класи над Нистелрой,но нямам нищо против Рууд да дойде да Ноу Камп :) Аз предпочитам обаче да бъде привлечен Нандо Торес,защото ще пасва повече на играта на Барса(лично мнение) :)

Link to comment
Share on other sites

аз предпочитам да вземат рубинъо, той май ще пасне най-добре на играта на барса. Ван Нистелрой наистина е страхотен нападател, но мен лично не ме кефи много :music

 

едит:бтв няма да дават мача на барса по диема. някакви предложения за други телевизий :confused

Link to comment
Share on other sites

Отдавна се говореше за евентуално преминаване на Ван Нистелрой в Барселона. Според мен те имат нужда от играч като него. ;) А и той вече няма какво повече да даде на Ман. Юнайтед(същото беше положението с Майкъл Оуен ;) )

Link to comment
Share on other sites

Нистелрой отива в Барселона

 

'Нападателят на Манчестър Юнайтед Рууд ван Нистелрой е вероятно ново попълнение на испанския гранд Барселона...

....Испанската преса раздуха още повече новината, като съобщи, че мениджърът на Нистелрой е прекарал в Барселона последните няколко дни...

...Президентът на Барселона Жоан Лапорта отдавна иска да има в тима си Рууд ван Нистелрой, но сега действително има шанс холандецът да заиграе на "Ноу камп".'

Тази новина ме оставя със смесени чувства..

Хмм може пък да ни помогне (ако дойде де) . Роналдиньо прави положенията , оня стои в наказателното заедно с Ето'о и дънат наред :lol: , а Ларсон ще играе ли още или ще се отказва :( ако ще се връща кога :confused

Link to comment
Share on other sites

Рубиньо според мен е по добрият избор - млад и тепърва доказващ се играч, който няма самочувствието и заплатата на Нистелрой. Ако го вземат ще е доста добре.

А Ларсон май няма да се върне докрая на сезона, поне такъв спомен имам.

Link to comment
Share on other sites

Рубиньо според мен е по добрият избор - млад и  тепърва доказващ се играч, който няма самочувствието и заплатата на Нистелрой. Ако го вземат ще е доста добре.

А Ларсон май няма да се върне докрая на сезона, поне такъв спомен имам.

 

Ларсон може да се върне и по-рано,но не е сигурно ;)

Ето добри новини:Тиаго Мота е готов за игра:

Motta's return to the squad comes after a long recovery from the ligament injury he picked up on 11th September against Seville at the Nou Camp and Rijkaard will be also be relieved to welcome back Deco after his one game suspension.

Отборът срещи Хетафе:

Full squad

 

Valdés, Belletti, Motta, Márquez, Xavi, Giuly, Ronaldinho, Maxi, Gio, Gerard, Fernando Navarro, Deco, Oleguer, Iniesta, Jorquera, Messi, Damiá and Rodri.

Link to comment
Share on other sites

Мата веднага влиза. Това не съм сигурен дали е добра идея на Рийкард. Според мен щеше да е по добре да го остави малко преди да го вкара в игра, а и срещу Хетафе едва ли е толкова нужен...

 

А Майорка с кой играят, защото гледам са пред отпадане, а пък аз не искам да отпадат - симпатичен отбор са.

Link to comment
Share on other sites

Според мен това дето съм го пейстнал отдолу е доста рядко срещано.В 5-те мача играещи се от Примера дивизион няма нито един отбелязан гол през първото полувреме :excl: Като се има предвид кои отбори(Виляреал,Атлетик,Валенсия) играят ,а и като цяло в Испания се вкарват доста голове-"головата суша" е изненадваща.

 

SPAIN: Primera Division standing

17:00 HT' Albacete 0 : 0 Malaga

17:00 HT' Mallorca 0 : 0 Valencia

17:00 HT' Racing Santander 0 : 0 Athletic

17:00 HT' Villarreal 0 : 0 Betis

17:00 HT' Zaragoza 0 : 0 Numancia

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...