Jump to content
BulForum.com

Games Cracks/Serials Requests!


Dreamer

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Дойде време и аз да рекуестна нещо тук :) Требе ми keychanger за tony hawk underground 2 ако се намира такова животно

Link to comment
Share on other sites

Дойде време и аз да рекуестна нещо тук :) Требе ми keychanger за tony hawk underground 2 ако се намира такова животно

 

 

 

 

EMi maina sq sha ti dam edno4ko cd key : BUUG-CFB3-2CKA-UYMG-E15F

to si go ima vav txt kato durpash... Gledai malko kato durpash....:))))

Link to comment
Share on other sites

EMi maina sq sha ti dam edno4ko cd key : BUUG-CFB3-2CKA-UYMG-E15F

to si go ima vav txt  kato durpash... Gledai malko kato durpash....:))))

 

KEYCHANGER - т.е. tool с който се сменя сдкея без преинсталиране на играта. Има такова за Warcraft, но незнам дали и за THUG2 има :)

Link to comment
Share on other sites

SACRED

имам една голяма молба към всички които цъкат на игрицата която за мен се оказа по зарибителна(на този етап) дори от Диаблото.Значи в момента съм с 1.66......въпросът ми е някой знае ли как да си я update-на (в смисъл къде има работещи такива) и къде мога по дяволите да намеря и crack за съответния update.Питам щото веднъж реших на моя глава да правя всичко това и като се почнаха едни грешки едни чудесии не е истина....така че плс ако някой е минал по тоя път да ме преведе и мене :)))

Link to comment
Share on other sites

SACRED

имам една голяма молба към всички които цъкат на игрицата която за мен се оказа по зарибителна(на този етап) дори от Диаблото.Значи в момента съм с 1.66......въпросът ми е някой знае ли как да си я update-на (в смисъл къде има работещи такива) и къде мога по дяволите да намеря и crack за съответния update.Питам щото веднъж реших на моя глава да правя всичко това и като се почнаха едни грешки едни чудесии не е истина....така че плс ако някой е минал по тоя път да ме преведе и мене

 

в GameCopyWorld видях че има доста неща за тази игрица :) само че за съжаление директен линк не мога да ти дам :(

Link to comment
Share on other sites

Момчета,някой да може да ми намери original .exe на NBA LIVE 2005?Искам да я пачна ,но иска оригиналното ехе,а аз не го пазя :cry

Link to comment
Share on other sites

Pi4ove za The Sims 2 mai ne trqbva SAMO .exe za crackvaneto.Ako ne se luja trqbva da ima i .dll fail za da se crackne kakto trqbva.Ako naistina ima PLS ka4ete go,ako nqma sorry za bezpokoistvoto.Blagodarq predvaritelno.

 

 

 

PS:Vesela Koleda i Shtastliva Nova Godina

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

в GameCopyWorld видях че има доста неща за тази игрица :) само че за съжаление директен линк не мога да ти дам :(

mne.....razgledah saita no i tam nqma rabote6t takyv....basi....kato trygna da go instaliram mi dava:"This update is not playable with your version".Zna4i az sym sys 1.66.......nqkoi ako znae koe kak da napravq da mi kaje pleaseeeeee 4e ve4e nervi nqmam

Link to comment
Share on other sites

mne.....razgledah saita no i tam nqma rabote6t takyv....basi....kato trygna da go instaliram mi dava:"This update is not playable with your version".Zna4i az sym sys 1.66.......nqkoi ako znae koe kak da napravq da mi kaje pleaseeeeee 4e ve4e nervi nqmam

 

 

Тук има крак за чешката версия на 1.8.2.126 за играта .. ако искаш пробвай

Link to comment
Share on other sites

трябва ми crack за "Syberia1"

(ПРОБЛЕМ:иска ми 1-я диск,а като го сложа не става???!?!?)

Link to comment
Share on other sites

трябва ми crack за "Syberia1"

(ПРОБЛЕМ:иска ми 1-я диск,а като го сложа не става???!?!?)

Тази игра я имам и ще се опитам да ти помогна.Значи крак има в ЦД1:намираш папката "Razor 1912" или нещо такова и там има едно файче и го копираш в дир-а на играта :)

Link to comment
Share on other sites

Тази игра я имам и ще се опитам да ти помогна.Значи крак има в ЦД1:намираш папката "Razor 1912" или нещо такова и там има едно файче и го копираш в дир-а на играта :)

 

"Razor 1911"...както каза копирах го в дира на играта,обаче нищо не стана :confused...Продължава да прави същия номер

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi moje li da svali tozi crack i da go ka4i v warez-a zashtoto neshto ne iska da mi go svali... na 5-tiq procent i zabiva download-a...

 

Stawa duma za crack-a za Knights of Honor...

 

Абе има си го на диска .. в папка Money е кракчето

Link to comment
Share on other sites

Product Reg Code за Ultima Online(на сайта на EA Games го искат за account)

Искам да си пусна акаунта си в действие най-после)

Link to comment
Share on other sites

Създавам я наново тъй като със старата тема се случи нещо от деструктивен характер ;)

 

Преди да поискате крак, първо прочетете ЦЯЛОСТНО .nfo файла. После проверете дали на някой от дисковете има папка /Crack или папка с името на групата, която е кракнала играта. Ако има - нужния/те файл/ове е/са там.

 

Ако няма - проверете следните сайтове

 

GAMECOPYWORLD

GAMEBURNWORLD

MEGAGAMES

 

дали се намират тез файлчета

 

Ако и там няма .. вече питайте тук :)

Mnogo Mersi Shte pogledna.Vse Oshte sam Novobranes,nali.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...