Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2005


Slain

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply
абе хора тва изобщо не е крак.като ги екстрактна горе не ми пише че съм с версия 5.05 а си седи с старата 5.0 .незнам кое ви кара да си мислете че е крак

 

Сваляш пача от някъде другаде, екстрактваш тоя архив и го маунтваш с Daemon Tools. Няма такива благинки като "разархивираш в папката и вече си с новия пач и не ти иска крак, дори ти предлага кафе"

Link to comment
Share on other sites

Аз лично 5.05 нямям. Свалих 1 ъпдейт с трансферите. После се оказа, че пича дето е правил ъпдейта е променил показателите на полвината футболисти. Ся играта ми е пална с някви прасета с потенциал над 190. :D . Преди се брояха на прастите на 2 ми раце. За съжаление отново сме юни и нямам никакво време за играта от тва училище. Като се освободя можем да видим да игрем онлайн.

Link to comment
Share on other sites

Ей затова ползвам само пачове за трансфери от http://thedugout.net и нямам такива проблеми.

 

Между другото SIGAMES обявиха че започват разработката на Football Manager 2006, може да споделите какви са ви очакванията за играта

 

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

То не е никаква проблем, даже напротив аз много се кефя, че мога да си направя почти перфектен отбор, а и освен това според мен в моя ъпдейт много оценки са по-реалистични.

Link to comment
Share on other sites

Оправих си ПЦ-то(само нямам Video драйвер) айде да играем онлайн! :)

Който иска да се обади...и между другото от каде мога да си взема гореспоменатия драйвер! :)

Link to comment
Share on other sites

Аз имах няколко безуспешни опити с различни приятели и затова не съм те търсил и теб...явно нещо не ме харесва играта и не дава да играя multi...

Link to comment
Share on other sites

Аз имах няколко безуспешни опити с различни приятели и затова не съм те търсил и теб...явно нещо не ме харесва играта и не дава да играя multi...

Ама пробва ли с програмката Hamachi???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

а при онлайн игра на фм 2005 с помощта на хамачи ,гледа ли се скороста за даунлоуд и ъплоуд и каква роля играе тя. :confused

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да даде линк за 5.0.5 ъпдейт и крак, щото линковете в ъареза вече не са актуални. В датата намерих упдате и крак 5.0.2. Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Такаааам... от къде да започна... :)

Ами от скоро започнах ПАК да играя нон - стоп заради, което си навляках семейни проблеми :)... та от няколко дена ми се върти в главата една идейка. Както може би много от вас знаят в чуждите FM/CM communiti - тата винаги са вървяли теми с т.нар. Challenges (a.k.a предизвикателства). За мое съжаление в нашия форум, в нашата тема за може би най - пристрастяващата игра няма такова нещо. Е сигурно вече се усещате накъде бия...

Предлагам да се започне добрата традиция да се правят "Месечни предизвикателства"...

Ето какво имам като идея (тук е мястото да отбележа, че правилата, които ще видите са изцяло копирани от The Dugout, отворен съм към сякакви идеи за промяната им)

1.)Промоция или спечелване на лигата ще носи 10 точки, второ място е 9 и т.н.

2.) Всяка награда, която ваш играч печели е равна на 3 точки за първо място, две за второ и 1 за трето.

3.) +3 победа ще ви носи 1 точка Пример: Ювентус - Милан 4 - 1 (поздрав veseo :P)

4.) Ако ваш питомец вкара hat-trick => +1.

5.) Ако ви вземат на работа като национален треньор получавате 5 точки, всяка победа с националния отбор е равна на 2 точки, а ако спечелите Световното първенство или Еврпейското ще получите ЦЕЛИ 20 точки.

6.) UEFA Cup = 10, CL = 15.

7.) Спечелването на купата на страната и/или сякакви други местни турнири носи 7 точки.

Еми за сега е това... какво мислите?

Ако идеята се приеме ще обсъдим точно какво ще бъде първото предизвикателство (отбор, сезони и т.н).

Link to comment
Share on other sites

Предлагам да се избере един отбор,който не е от най-добрите и със него да се играе този Challenge .

 

Някой отбор от втория ешелон и всеки да играе с него , та да видим докъде ще стигне.

 

Иначе някой ще се избере с Челси,на които им дават по 100милиона на сезон и айде да видим :tongue

Link to comment
Share on other sites

Предлагам да се избере един отбор,който не е от най-добрите и със него да се играе този Challenge .

 

Някой отбор от втория ешелон и всеки да играе с него , та да видим докъде ще стигне.

 

Иначе някой ще се избере с Челси,на които им дават по 100милиона на сезон и айде да видим  :tongue

Значи... да това е така, но аз явно съм забравил да вметна. Отбора ще се избира от човека, който прави предизвикателството.

Пример: В момента в Dugout настоящият Challenge е с отборът на Арсенал Тула от Русия.

Link to comment
Share on other sites

Еми добре :D

Ама предлагам първият ни challenge да не ни е с тези,щото само като име съм ги чувал :blink:

 

Ако се навият повече хора мисля да почваме :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Значи аз сам навит само че кажете какво ще е предизвикателството :)) и в какъв режим ще играем офлайн или онлайн ?

pravo.gif

Сичко е оффлайн :). Така ако още няколко играча се "запишат" ще обява отбора и още няколко неща...

ЕДИТ:Давайте идеи за отбори.

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам например: Уест Хям,Лийдс,Ковънтри

 

зависи от коя държава и от коя девизия

 

едит:

Ама аз къде съм тръгнал да давам преложения като понеделник заминавам на море :blink:

 

Аз ще се присъединя към вас след седмица и половина :(

Link to comment
Share on other sites

записвам се.

нека се определи каква версия ще се играе и всичко да е еднакво, да няма пачове и допълнения.

отборите е лесно да ги изберем. предлагам да се съсредоточим върху първите или втори девизии на европейските първенства.

Link to comment
Share on other sites

 

Ъпдейтнах до версия 5.05, маунтнах крака с Alcohol, обаче не ще да тръгне. Някой може ли да даде copy->paste крак?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...