Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2005


Slain

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply
Е как бе !? Нали на 5 ?

еми одеве получих писмо SIGAMES че ще почне в повечето страни да се разпространява от 4-ти ама нали знаеш че тва е официлано ;)

нормално е играта да я има няколко дни по рано в нет-а

Link to comment
Share on other sites

еми одеве получих писмо SIGAMES че ще почне в повечето страни да се разпространява от 4-ти ама нали знаеш че тва е официлано ;)

нормално е играта да я има няколко дни по рано в нет-а

Това е така, но напоследък почнаха да ги забяват с кракването и аз се бях приготвил да я видя събота и неделя. Не че се оплаквам де. ;)

Link to comment
Share on other sites

Версията май наистина е на френски.

при инсталацита са

френски

испански

италиански

и португалски

 

!!!

сега да обясня как става :) инсталирата се играта на някой от тези езици...после има един файл който също трябва да свалите english.ltf

и го слагате в папката \games\Football Manager 2005\data\languages

слагата си и крака и после играта си е на английски :)

!!!

почвам да я качвам

Link to comment
Share on other sites

Един човек е свалил и каза че тази версия е доста бъгава и чака да излезе официалната на 5-ти. Самия факт, че е няма на nforce.nl е показателно

Link to comment
Share on other sites

при инсталацита са

френски

испански

италиански

и португалски

 

!!!

сега да обясня как става :) инсталирата се играта на някой от тези езици...после има един файл който също трябва да свалите english.ltf

и го слагате в папката \games\Football Manager 2005\data\languages

слагата си и крака и после играта си е на английски :)

!!!

почвам да я качвам

 

 

А да уточним ли, че тия language файлове са взети от демото и едва ли са еднакви с тези от пълната версия :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

А да уточним ли, че тия language файлове са взети от демото и едва ли са еднакви с тези от пълната версия

ми като излезе и другата версия ще си зема само тоя файл...за английския език ;)

съмнява ме тая версия да има повече бъгове от тая която ще излезе...играта е готова отдавна и вече е готова за продажба ...така че :)

 

Нещо папката е празна, има само езиците.  :angry:

споко ;) още се качва...остават 55мин :woot или 45 :P

Link to comment
Share on other sites

@Slain Да си жив и здрав...

 

Якоооо ще играем Football Manager 2005...

 

Edit: Ами ако найстина е Бъгава... Айде някой да каже като е свали...

 

Ако е ОК всички да е сваляме... И дай линк за този фаил да е на АНглийски...

Link to comment
Share on other sites

еми да и аз свалям от торрентс-бг по принцип с локална :)

 

оффф прееба се сичко...тука нещо заби...аз го спрях..пак го пуснах и почна да се качва от начало :( заеби....

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли не можете да потърпите 3 дена да излезе официалната версия

и като излезе официалната ? ;) кво ? разликата ще е файла за англииския език...

 

пак я пуснах да се качва...но по-добре си я сваляйте от торрент-а

Link to comment
Share on other sites

и като излезе официалната ? ;) кво ? разликата ще е файла за англииския език...

 

пак я пуснах да се качва...но по-добре си я сваляйте от торрент-а

Едва ли само това ще е разликата. Това е нещо като бета френска версия. Казвам квото чух - играта имала много бъгове

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли не можете да потърпите 3 дена да излезе официалната версия

Неееее. Като излезе официалната ще си преместя сейва от тая и готово. Къв е смисъла да чакам 3 дена.

Link to comment
Share on other sites

Я някой да ме светне за това ISO че винаги съм качвал на bin,cue...коя програма ми трябва...

 

Edit: Извинявам се за глупавия пост.Намерих сам отговора... Моля да бъде изтрит от някой модератор.Мерси предварително...

 

Edit 2: В този торент как се сваля.Има някви торенти кликам там видях играта.Ма като дам да се сваля ми сваля някво малко файлче...Айде кажете ми какво да правя.Или поне ми дайте линк директно да си сваля играта мерси предварително...

Link to comment
Share on other sites

Edit 2: В този торент как се сваля.Има някви торенти кликам там видях играта.Ма като дам да се сваля ми сваля някво малко файлче...Айде кажете ми какво да правя.Или поне ми дайте линк директно да си сваля играта мерси предварително...

Трябва ти BitComet или друг BitTorrent клиент, с него отваряш файла, който си свалил от торнета.

Link to comment
Share on other sites

Аз я пробвах за 1-2 часа. Играта върви доста бързо(поне в сравнение с СМ 03-04) и не забелязах никакви бъгове ! който е играл демото знае за какво става въпрос. За който не е ща кажа, че по-добър мениджър досега не съм играл. Изчистени са много от недомислиците на старите серий и има някой приятни нови неща. Единственото отрицателно нещо е липста на скинове.

Link to comment
Share on other sites

Единственото отрицателно нещо е липста на скинове.

мда аз сега играя :P

определено е по-бърза :)

а за скиновете ще трябва да поизчакаме докато почнат да ги правят :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...