Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2005


Slain

Recommended Posts

Abe i az se probvah da zakupq, C. Yankov, B. Georgiev i H. Yanev oba4e zaminaha v 4ujbina s transferi v otbori ,koito davaha 3 puti po-malko pari, za da gi kupqt...da im imam i politikata na tezi otbori. Btw vseki pat kato po4nesh igra igra4ite sa s razli4ni ka4estva...moje bi za tova ne sum 4uval za vargov :)

Още като почнеш игра той ти е в отбора(ако играеш с Ботев) и е по-млад от Г.Андонов иначе наистина зависи как ги развиваш играчите иначе започват с едни и същи показатели :D Ч.Янков,Б.Георгиев,Т.Янчев,О Старокин(купи го!!)също играха в отбора ми ама и те си тръгнаха!

Кажи коя година си кво си взел! :D

Ако влизаш в чата кажи си ника,в кои канали и кога да си поговорим! :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Ami ne, siguren sam, 4e vseki pat kato po4vash sa s razli4ni ka4estva, poneje ein pat kato po4nah St. Genchev ot levski imashe takiva ka4estva, 4e burzah da go kupq...2ri pat kato se pusnah Genchev imashe takiva ka4estva, 4e bez pari da mi go davaha - ne go iskah. Ami na men srednata mi liniq e po-dobra ot tazi na nqkoi evro grandove :) Igra4ite mi v centura imat - 1niq obshto 6-7 20ki za koeficenti i vse na nujni pokazateli, kato tackling, crossing, shooting, pace... a drugiq 3-4 20ki...halfa mi otdqsno do sega se izrediha Valencia, Rangers, Juventus, Bordo i dr klubove da go iskat poneje na sezon ocenkata mu ne pada pod 8,30 puk i v champs league vurti po 3-4ma bez problem. V napadenie sam s M. Metushev i S. Sakaliev. Rezerva na tqh e Plamen Ivanon. I 3ta imat otli4ni pokazateli za bqgane, strelba ot dale4e i finishing. M.M i P.I imat 20-ki za igra s glava i nad 16 za jumping. Lazio gi otvqh 3:1 oshte v debuta mi v evropa...a v priqtelski sreshti bih oshte Milan, Juventus, Inter, Bresha... Igraq priqtelski sreshti predimno s italiqnski otbori poneje otbora mi praktikuva napadatelen futbol i me interesuva kak biha se spravili s nai-trudnite zashtiti :) Ina4e G. Andonov oshte 1viq sezon dokato botev sa v B grupa go izvikaha v nacionalniq. Sled kraq na sezona izrazi golqmata si blagodarnost kum men, 4e sam mu pomognal da se razvie kato igra4...puk az mu plastah o 2008 godini po 90 paunda na sedmica...az do 2007 godina bqh s nad 60 K paunda na sedmica pod budjeta :D posledniq mi izigran sezon v BG imah samo 1 zaguba, koqto stana mnogo iznenadvashto i 3 hiksa vsi4ko ostanalo pobedi...malko skuka ama...

Ina4e v 4ata ne vlizam 4esto...v sashnost sam kato bqla lqstovica tam :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ся съм в супер криза щото голяма част от футболистите кой се отказа кой напусна и взимам младоци и ся малко проблеми тоя сезон иначе Манчестър си испатиха на финала на шампионската лига 2-1 иначе и аз бия наред а рекордна победа с 9-0 над Пирин 1922 и над някакъв украински отбор!

Link to comment
Share on other sites

Abe koftito e, 4e BG ne rajda dostat4no zvezdi...a moje da polzvash samo 4ma 4ujdenci...i za da napravish svqsten otbor trqbva edva li ne polovinata nacionalen otbor da igrae pri teb :) Az zatova okovavm vsi4ki s kontrakti ot po 4-5 godini :)

Link to comment
Share on other sites

Ами на мен тия 4 чужденци са ми напълно достатъчни има страшно много таланти!Значи трябва да взимаш 15-16(НЕ ПО ВЪЗРАСНИ,освен ако не са супер добри!!!!) годишните на трансверните пазари ако имаш добри младешки треньори и условия за развитие стават супер футболисти(тва само за младежи)Ще ти дам само един пример , сега вратаря ми е един 18 годишен национал на БЪЛГАРИЯ(не младежки а мъжки национал)и струва 3,5 милиона!Качествата са му уникални!Иначе като чужденци имам (може да имаш и още ама те трябва да са от Евро-съюза!)само 4 човека -Колумбиец,Бразилец,Поляк,Чех

:punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Ami, 4e te moite sa to4no takiva. Urugvai, Togo, Polsha i Gvatemala mai beshe :)

Imam i 1 nigeriec s BG pasport...abe za mladejite taka e, no se razvivat samo ako igraqt...a v na4aloto sa mnogo slabi i nqma kak da gi razviq. Dosega ot sobstvenata produkciq imam samo 1 zashtitnik (lqv), kojto probi do nai-napred nacionalniq do 21 godini i sled 2 godini igra tam, probi i v moq otbor kato rezerva, koqto puskam na 3 ma4a vednuj :) Ina4e imam edin half 16 godishen ot lokoto go vzeh Ivanov, no nqma kak da igrae...v centura imam 5 igra4i s blizki koeficenti. Daje sega, kogato kupih posledniq ot tqh, drugite ot poluzashtita se oplakaha, 4e imalo prekaleno mnogo konkurenciq.

Link to comment
Share on other sites

A ъпгрейднал ли си Стадиона и тренировъчните игрища?Взел ли си достатъчно силни помощници?На мен има около 10-на национали излезли от младежите(които все още играят)!Или сега в отбора имам 7 които съм взел от Младежкия отбор а сега са ми титоляри или първи резерви(повечето от тях съм ги купил на 16 години!)!А имаше един Красимир Иванов(22 години напусна отбора) беше ми твърд титоляр от 17 годишна възраст!Просто уникален ама нещеше после да подпише договор с мен и ся отиде в Германия :( !Ама се прижевява , въпреки че той , Пол Ададо , Павел Станев ми бяха най-добрите и любимите футболисти!!!

Link to comment
Share on other sites

Paul Adado sega e pri men :) Ama ne mi e naj-dobriq half. Treniorite i pomoshtnik managera oshte ot b grupa sa mi s klu4ovi ocenki okolo 17 i nagore. Pod klu4ovi razbiram primerno trenirane na mladejite, determination, judjing player potential i t.n. Ako iskash da zadurjish nqkoj, a toj ne shte da podpishe, napravi slednoto. Rejesh mu kontrakta i go puskash svoboden agent i vednaga sled tova mu predlagash dogovor. V 99% ot slu4aite uspqvash. A puk tezi, koito urjat na 100% da igraqt v 4ujbina si li4at...slagash gi v transfer listata i gi prodavash za nqkakva adekvatna cena dokato mojesh. Az sega na vseki post imam pone 2ma s po4ti identi4ni ocenki. Primerno za desen bek imam 4 4oveka, centur half sa mi 5-6 i t.n. Abe neshto kato chelsea v bg sum, 4e daje i po... :)

Link to comment
Share on other sites

Ама да го пусна свободен агент на повечето футболисти трябва да им дам 1-2 милиона!Да не съм луд!!! Аз че имам голям бюджет имам ама все пак така ще свърши много бързо!А стадиона ми е 29000 капацитет(28000 и нещо са ми седящите)!:):)Ама аз нямам такава конкуренция за всеки пост напротив сега едвам връзвам двата края и няма да мога да си повтора успеха в Шампионската Лига!А не искам да копувам някакви играчи кадето по принцип няма да ги пускам предпочитам младежи! :) Ама в БЪЛГАРИЯ дават много малко пари и аз немога да си покрия заплатите на футболистите ако нямам успехи в Европа!

Link to comment
Share on other sites

E ti shte 4akash po kum kraq na dogovora...ti kakvi zaplati im plashtash be 4ovek? Az purvite 3 godini pove4e ot 700 na sedmica, koito vzemashe koceto vidolov i zaradi koito se premesti v drug otbor za 1 K paunda, ne sum plashtal. Sled tova max zaplatata mi beshe 6 K, no igra4ite, koito sa s takiva zaplati shte stanat na 29-30 pri isti4aneto na kontraktite im, koeto zna4i - vreme za prodavane. Az ina4e sam qvno finansov magiosnik poneje vsqka godina deklariram dohodi ot nad 1 milion i polovina paunda. V momenta budjeta mi e 16 miliona paunda available for transfers, samo deto nqma koj da kupq, 4e da e po-dobar ot mojte nali4ni i da iska da igrae v BG :) Borda mi pozvolqva mislq zaplati ot 12 K na sedmica, no az sum stisnat i tolkova pari ne davam posmurtno. Predstavisi samo, 4e top realizatora mi vzema 650 paunda na sedmica :)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз имам бюджет 30 милиона ама май на мен ми е в евро!И макс заплата която мога да си позволя и заради която испуснах много футболисти ми е 20 хиляди!Иначе средна заплата в тима е доста висока просто щото взимам само добри играчи ама досега играх и супер здраво се изнервих , щото значи играя с Аустия Виена (Шампионска лига групата) като домакин и ги мачкам и ги мачкам и в 71 минута при първата им атака им даде дуспа!!!Ама блестящия ми вратар я хвана и в ответната атака 1-0 ги бих ама пропуснах сума положения в следващите мачове също което е много притеснително щото преди имах малко положения ама Борис Благоев със финишинг 20 и готово а ся...много изнервящо и това ми е най-слабия сезон от 7-8 години и май ще трябва да си отвора кесията...ама защо след като имам играчите на 11 място съм в евро ранклистата!!И тая игра най-много ме изнервя особенно след като пропуснеш 100 положения и после ти вкарат гол в първата си атака(така спечелих купата на УЕФА ама тва не е важно)!!

Link to comment
Share on other sites

Te i moite igra4i sa dobri...prosto nali ti kazvam, finansov magiosnik sum :) Paul Adado vzema 1.100 paunda na sedmica...ne znam pri teb kolko e vzemal :) I naj-vajnoto vsi4ki osven stojko sakaliev (680 paunda na sedmica) sa dovolni ot usloviqta v otbora i iskat da ostanat v nego :)

Link to comment
Share on other sites

Te i moite igra4i sa dobri...prosto nali ti kazvam, finansov magiosnik sum :) Paul Adado vzema 1.100 paunda na sedmica...ne znam pri teb kolko e vzemal :) I naj-vajnoto vsi4ki osven stojko sakaliev (680 paunda na sedmica) sa dovolni ot usloviqta v otbora i iskat da ostanat v nego :)

Е как така , дай савет на мен всички в футболисти в отбора ме мразят , след първия сезон когато всички ми бяха благодарни!И освен финишинг кои са най-важните качества за нападателите???Най-голямата заплата ми е на Мартин Камбуров 15,750 Евро!Трябва ли да давам заплати каквито искат играчите?

Link to comment
Share on other sites

Понеже ме домързя да търся из цялата статия, някой може ли да ми каже, защо като се опитам да кача ъпдейта 1.0.2 на FM 2005 и ми дава грешка?? Свалях кви ли не ъпдейти и не стаа?? И след като ми даде тая грешка, като стартирам играта и ми дава, че неможе да намери дата файловете??? Същото ми се получава като качвам и ъпдейтите със януарските трансфери??

Link to comment
Share on other sites

Понеже ме домързя да търся из цялата статия, някой може ли да ми каже, защо като се опитам да кача ъпдейта 1.0.2 на FM 2005 и ми дава грешка?? Свалях кви ли не ъпдейти и не стаа?? И след като ми даде тая грешка, като стартирам играта и ми дава, че неможе да намери дата файловете??? Същото ми се получава като качвам и ъпдейтите със януарските трансфери??

Aз не съм качвал никакви ъпдейти и всичко ми е ок!Ама basten сигурно ще знае!

Link to comment
Share on other sites

Е как така , дай савет на мен всички в футболисти в отбора ме мразят , след първия сезон когато всички ми бяха благодарни!И освен финишинг кои са най-важните качества за нападателите???Най-голямата заплата ми е на Мартин Камбуров 15,750 Евро!Трябва ли да давам заплати каквито искат играчите?

Ami vajnoto e oshte purviq sezon da im orejesh jestoko zaplatite. Primerno na 50%, v nqkoi slu4ai i na pove4e. Kak stava tova li? Ami po4vash podred da im predlagash dogovori s 50 paunda na sedmica po-malko...za 1 sedmica shte imat s okolo 200-300 paunda po-niska zaplata vsi4kite :) E minimuma vse pak e 45 mislq :) Ako si edinstven v jelanieto si da kupish daden futbolist probvaj s 50% ot zaplatata koqto iska. Az li4no rqdko im davam dori bonusi. Ako ti otkaje vdigni s 100 paunda i probvaj pak. Martin Kamburov pri men iskashe 6500 zaplata do 2012 godina, no sam siguren, 4e shteshe da klekne i na 4000...drug vapros e, 4e imah po-dobar ot nego vzemasht edva 1300 na sedmica i zatova go ostavih da otide v litex. Prosto ako im davash tova koeto iskat, shte ti se ka4at na glavata. Trqbva da znaqt koj vodi parada.

 

 

Понеже ме домързя да търся из цялата статия, някой може ли да ми каже, защо като се опитам да кача ъпдейта 1.0.2 на FM 2005 и ми дава грешка??

Vij tozi moj post. Tam ima crack za 5.02 versiqta. Nadqvam se za tova pitash.

Link to comment
Share on other sites

Леле ще се самоубия !!! Без да искам си истрих всички сейфове на играта! :cry Много гадно барниках се в май докомендс и...ужас!Бях сезон 2015-2016 и имах една шампионска лига една купа на УЕФА и в БЪЛГАРИЯ 9 поредни пъти шампион на страната и почти всяка година купата и World cup взех...и Copa America...искаш ли мулти??

Link to comment
Share on other sites

аз нямам много време да я играя но карам 3 сезон със манчестър и си взимам шампионата всяка година но барса на два пъти ме спряха за шампионската лига...на тоя роналдинъо....

а да питам има един fm scout които върши чудесна работа но като си ъпдаитнах играта спря да работи дава ми някаква грешка, иначе неска разглеждаш инфото за cm5 на eidos обещава да е добра конкуренция на fm2005 остава да видим наи- ми хареса че в него може да раздаваш отделни заповеди за движението на играчите по терена това ще увеличи тактическите възможности неимоверно много..

Link to comment
Share on other sites

Аз пък за пореден път се уверявам, че не ставам за мениджър. Пуснах се с Ботев и започнах сезона по най-добрия начин. За малко да бия Галатасарай в контрола след това в първите пет мача от първенството имах пет победи (четири с 3:0 и една с 2:0). Горе долу успявах да се крепя, направих някои добри покупки през зимата, но.. Нафтекс ме отстраниха от купата в четвърт финала, след като ги водих с 1:0 и в 75 и 90(продължението) Сакалиев ми вкара два гола и .. край.. след това нямах победа 3-4 мача в първенството и стигнах до 4 място и си подадох оставката :) естествено бе приета и Ботев направиха 4 победи и спечелиха промоция. Сега чакам да се намърдам в някой отбор да го проваля :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък за пореден път се уверявам, че не ставам за мениджър. Пуснах се с Ботев и започнах сезона по най-добрия начин. За малко да бия Галатасарай в контрола след това в първите пет мача от първенството имах пет победи (четири с 3:0 и една с 2:0). Горе долу успявах да се крепя, направих някои добри покупки през зимата, но.. Нафтекс ме отстраниха от купата в четвърт финала, след като ги водих с 1:0 и в 75 и 90(продължението) Сакалиев ми вкара два гола и .. край.. след това нямах победа 3-4 мача в първенството и стигнах до 4 място и си подадох оставката :) естествено бе приета и Ботев направиха 4 победи и спечелиха промоция. Сега чакам да се намърдам в някой отбор да го проваля :)

Надей така бе , защо си подал оставка!?Аз какви кризи съм имал с Ботев но ако разгледаш малко по нагоре ще видиш и какво съм взел!Няма да се предаваш 4-5 загуби не е края на света!Като първия сезон паднах от Рилски спортист с 6-1 трябваше ли да си подам оствката??НЕ!! И съм взел хиляда купи после!

Link to comment
Share on other sites

а да питам има един  fm scout  които върши чудесна работа но като си ъпдаитнах играта спря да работи дава ми някаква грешка, иначе неска разглеждаш инфото за cm5 на  eidos обещава да е добра конкуренция на

Скааута във warez.ru е по-стара версия и не работи с версия 1л02 на играта. Нмери си по-новата версия на скаута просто. Сори, но немога да дам линк, обаче с google се намира лесно .

Link to comment
Share on other sites

Boys izleze pach 5.03 dnes drapnah 80 mb versia koiato e komplekt s data update ot sigames nadivam se do 1 2 dena da nameria krack i da uploadna Pacha zaedno s krack se pak ako niakoi nameri krack neka da se obajda da se kombinirame i da uploadnem ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...