Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2005


Slain

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply
Ъпдейтнах до версия 5.05, маунтнах крака с Alcohol, обаче не ще да тръгне. Някой може ли да даде copy->paste крак?

 

Ами пичага значи крака се моунтва с Демон тулс версия 3.47 или 3.46 с него нямаш проблеми аз играя така

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

Сичко е оффлайн :). Така ако още няколко играча се "запишат" ще обява отбора и още няколко неща...

ЕДИТ:Давайте идеи за отбори.

 

 

Еми защо не направим една Българска лига? :punk Ако някой има нещо друго впредвид да казва. Между другото каде ще постваме screenshoots?

 

Ако искате да се съберем повече мисля че е по добре

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

Ами пичага значи крака се моунтва с Демон тулс версия 3.47 или 3.46 с него нямаш проблеми аз играя така

 

Мерси батка. :) Мислех да го направа и преди тва, но алкохола някак си ми харесва повече ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми  защо не направим една Българска лига? :punk Ако някой има нещо друго впредвид да казва. Между другото каде ще постваме screenshoots?

 

Ако искате да се съберем повече мисля че е по добре

 

работи се сериозно по въпроса. надявам се че ще се намерят повече играчи. това е всичко за сега :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Инсталирах играта с пачове,но като дам New Game и си избера лига и ми дава error

ама от тея send и don't send.И така секи път.Преинсталирах я но същото.Някой ако знае как да се оправи този проблем ще му бъда много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Podoben Error imah i az s Fable i se daljeshe na programa za skinove, koqto bqh startiral. Taka 4e zagasi vsi4ki strani4ni programi, koito si startiral v try i probvai pak. Ina4e ne vijdam kade drugade moje da imash problem.

Link to comment
Share on other sites

Podoben Error imah i az s Fable i se daljeshe na programa za skinove, koqto bqh startiral. Taka 4e zagasi vsi4ki strani4ni programi, koito si startiral v try i probvai pak. Ina4e ne vijdam kade drugade moje da imash problem.

Еми не съм единствения с подобен проблем.Не знам дали е от тва ама все пак ще пробвам.10x

Link to comment
Share on other sites

При мен е същият проблем! :unsure:

 

Пускам мениджъра ,без да са ми включени някакви програми и тва се появява..

 

просто не знам :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Момчета да знаете, дали са направили за FM2005 програмката за намиране на генерираните играчи... Нещо ми се купуват младоци, които са бившите старчоци... Нещо не можах да намеря такова животно.

Link to comment
Share on other sites

А аз имам един друг проблем. Искам да играя с едно момче мулти, обаче и двамата имаме рутери и на практика нямаме реални ИП-та, въпреки, че рутера го ползвам аз и само на 1 PC. Някой може ли да ми обясни к'во да направя за да може той да се свърже към мен ? :confused

Link to comment
Share on other sites

LOKOMOTIVcho trqbva da zadadesh na rutera da ne blokira dostapa do pc-to. Ako si s gotovo konfiguriran ruter...proveri si nastroikite ne moje da go nqmash kato opciq. Ako si s pc-ruter...e shtom polzvash takav sramota e da pitash takova neshto, ako priemem, 4e sam si si go nastroival.

kazio gamecopyworld.com

Link to comment
Share on other sites

LOKOMOTIVcho trqbva da zadadesh na rutera da ne blokira dostapa do pc-to. Ako si s gotovo konfiguriran ruter...proveri si nastroikite ne moje da go nqmash kato opciq. Ako si s pc-ruter...e shtom polzvash takav sramota e da pitash takova neshto, ako priemem, 4e sam si si go nastroival.

kazio gamecopyworld.com

Не съм го настройвал аз щото си нямам никакво понятие от рутери :confused . Сега ще проверя някъде в настроиките к'во мога да направя. Мерси все пак :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...