Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2005


Slain

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Значи да обобщим.Инсталирам пачът в директорията на играта.И после краквам exe-то. Така ли става работата.Ако съм разбрал правилно де. И какво е новото в пачът, че така и не разбрах.Ако сте писали в някой от предишните ви постове посочете ми само номерата.Аз ще си ги прочета.Благодаря предварително...

 

Направих си труда да прочета и в пост #92 разбрах какво е подобрено.Мерси на @basten за предоставения пач и крак.А също и за информацията за оправените бъгове на играта.Само искам да споделя, че това си е направо нова игра.Пак благодаря...

Link to comment
Share on other sites

и така...сложих пачът...играта наистина е като ново...в добрия смисъл :punk

доста се изписа по темата...та искам да ви питам кой какви играчи е намерил...споделете какви изроди сте намерили,колко струват и т.н.

ето някои от моите за начало:

Prso-Rangers добар нападател за около 6 най-много 8 мил. долара

Cordoba-Besiktas много добър и евтин вратар,не е първа младост но е много добар

Dellas-Roma,Boumsong-Rangers,Buyten-HSV,Alex-PSV,Rogerio-Sporting,Jensen-Dortmund са прилични защитници...

Velasquez-Once Caldas много добър и евтин DMC

Ernst-Werder същата история,но е малко по-скъп

Dejan Petkovic-Vasko,Poborsky-Sparta Prague са по-стари пушки,но са отлични футболисти...

ами засега това е...чакам да видя вашите...

Link to comment
Share on other sites

Aliendreamer, banna trae 1 4as. Taka 4e po-dobre probvai pak :))

Za igra4i...mi igraq s bg otbor i sam se seshtash pari4kite sa dosta malko. Kakto i da e namerih edin dobar igra4 v liceto na Sergio Orteman...izrediha mi se Juventus, Milan, Monaco i t.n. da mi go iskat sled samo polovin sezon pri men...sredno 8.76 mu e reitinga ot izigranite ma4ove. Otdelno imashe oshte 1-2ma takiva deto ne struvat pari ama poneje ne se suglasiha da doidat v kirlivata ni liga ne moga da ti kaja imena/zabravih gi/. Ot bg igra4ite pravqt vpe4atleniq - Qnev, C. Yankov i B. Georgiev.

Link to comment
Share on other sites

ami az vi preporu4vam fm scouta mnogo polezna programa ina4e za polezni igra4i. javier mascherano-river plate dmc my e posta na 20

ian4e johan Absalosen brondy 19.perfecten poluzashtitnik

glen johnson otnovo razbira se:)

c.ynkov ot slaviq go zabravih i Berabtov e perfecten sushto

samo 4e Anatoly todorov ne e bugav ve4e...

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм много напред в играта, но мага да препоръчам 2-ма футболисти. Креспо от челси-кйм 3-4 милиона и не се нуждае от коментар.

Люгротие-от Ювентос-доста е сталбилен и го купих за 1 милион.

Link to comment
Share on other sites

legrotalie da zshtitnika e dobur no kefland ot volfsburg e po-dobre.

пише се Hofland...иначе да добър е...D'Alesяandro също не е лош...както и Cacau от Щутгарт...а Juninho Penambucano от Lyon е просто БОГ,пробвайте го...

Link to comment
Share on other sites

Vchera si svalix igrata mnogo se zarebix :love dneska ve4e stignax do 30-ti June i tamun da ida na 1-vi Iyli i mi bugva :angry: kut mi pokazva niakav eror na niakuv si

6te se opitam da iztria faila toi bez tva ne e na igrata ami se namira niakude v

Locals predi mi prae5e toia nomer kat pusna igrata slojix patcha i se oprai da znaete niakuv nov patch :confused mejdu drugoto igraia v BG ligata s Lokomotiv(Plovdiv)

 

POMOGNETE BE :sad2:

 

EDIT:Razrovix se v derygi forumi i se opraix blagodaria za bezrazli4ieto vi kum men :bgrin: :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мх нещо от рода :

 

Windows Minimum System:

 

Microsoft Windows 98 SE, 2000 or XP (95/NT are unsupported)

P3 600MHz processor

128MB System RAM for one league and small database

100% DirectX 8.1 compatible sound card

4x CD ROM Drive

1024x768 32bit colour display

650Mb Hard Drive Space

Microsoft Compatible keyboard and mouse

 

Windows Recommended System (refer to Minimum requirements above for unlisted items):

 

P4 1.8GHz processor

256MB System RAM

8x CD ROM Drive

Link to comment
Share on other sites

Мх нещо от рода :

 

Windows Minimum System:

 

Microsoft Windows 98 SE, 2000 or XP (95/NT are unsupported)

P3 600MHz processor

128MB System RAM for one league and small database

100% DirectX 8.1 compatible sound card

4x CD ROM Drive

1024x768 32bit colour display

650Mb Hard Drive Space

Microsoft Compatible keyboard and mouse

 

Windows Recommended System (refer to Minimum requirements above for unlisted items):

 

P4 1.8GHz processor

256MB System RAM

8x CD ROM Drive

 

Abe spored vas kak shte varvi na Celeron 1.7 GHZ; 128 SDRAM; Ge force 2 MX400/64MB; Win 98 SE?

Az dosega igraeh Total Club Manager 2004 i m varveshe super. Q si kajete mnenieto.

P.P. Blagodarq na Liverpool`Fan`1 che si e napravil truda da gi potursi a ne da kaje kato drugite "vij si gi v info fail-a..." :) :)

Link to comment
Share on other sites

Abe spored vas kak shte varvi na Celeron 1.7 GHZ; 128 SDRAM; Ge force 2 MX400/64MB; Win 98 SE?

Az dosega igraeh Total Club Manager 2004 i m varveshe super. Q si kajete mnenieto.

P.P. Blagodarq na Liverpool`Fan`1 che si e napravil truda da gi potursi a ne da kaje kato drugite "vij si gi v info fail-a..."  :)  :)

Shte ti lagva dosta mejdu ma4ovete, zaradi niskoto koli4estvo RAM. Ina4e shte ti varvi...prosto shte te motka mnogo mejdu ma4ovete. Puk znam li...moje minimuma da sa go napravili 256, shtot e baq tejka. Probvai :)

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой, който е в лятна пауза да ми даде скриншот на предсезонна тренировачна сесия, че ми писна футболистите да окапват през октомври.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

2014 Година съм с Ботев няма да препоръчвам щото вече всички футболисти в отбора са се появили след 2005 във футбола.Иначе оспях да взема Шампионската лига веднъж е УЕФА веднъж!!!А в БЪЛГАРИЯ всичко мажа кажете и ваще постижения да сравняваме,иначе Мартин Камбуров съм го взел и си ги вкарва отсякаде! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Играта е много добре.Има напредък от останалите части.....

Link to comment
Share on other sites

2014 Година съм с Ботев няма да препоръчвам щото вече всички футболисти в отбора са се появили след 2005 във футбола.Иначе оспях да взема Шампионската лига веднъж е УЕФА веднъж!!!А в БЪЛГАРИЯ всичко мажа кажете и ваще постижения да сравняваме,иначе Мартин Камбуров съм го взел и си ги вкарва отсякаде! :lol:  :lol:

Kamurov? Toi na kolko godini e pri teb be 4ovek...s bastuna li gi cukva. Az igra4 pazq do navurshvaneto mu na 29 godini poradi slednite pri4ini:

sled tova cenata mu rqzko spada; kogato ne igrae dori malko ka4estvata mu spadat sushto; po-4esto polu4ava kontuzii i estestveno ne e perspektiven za budeshteto na kluba.

Na men otlqvo si mi igrae Georgi Andonov + edin polqk, koito vzeh free transfer i kojto iskashe 5 puti po-malka zaplata ot kamburov, a i go prevuzhojdashe po ka4estva.

Link to comment
Share on other sites

Kamurov? Toi na kolko godini e pri teb be 4ovek...s bastuna li gi cukva. Az igra4 pazq do navurshvaneto mu na 29 godini poradi slednite pri4ini:

sled tova cenata mu rqzko spada; kogato ne igrae dori malko ka4estvata mu spadat sushto; po-4esto polu4ava kontuzii i estestveno ne e perspektiven za budeshteto na kluba.

Na men otlqvo si mi igrae Georgi Andonov + edin polqk, koito vzeh free transfer i kojto iskashe 5 puti po-malka zaplata ot kamburov, a i go prevuzhojdashe po ka4estva.

Аз да ти кажа съм взел общо 3,8 милиона за футболист иначе са ми откраднали супер добри играчи свободен трансфер,казах Камбуров щото той е единствения който го знаем сега!Иначе средната възраст на отбора(без Камбуров) е 24 години :D

 

Пробвай Въргов от ляво просто мажииииии , а като вратар Павел Станев и нападател Благоев!Тоя Благоев да го е** в идиота отиди в Германия и ся струва 20 милиона евро :angry1

Link to comment
Share on other sites

Abe i az se probvah da zakupq, C. Yankov, B. Georgiev i H. Yanev oba4e zaminaha v 4ujbina s transferi v otbori ,koito davaha 3 puti po-malko pari, za da gi kupqt...da im imam i politikata na tezi otbori. Btw vseki pat kato po4nesh igra igra4ite sa s razli4ni ka4estva...moje bi za tova ne sum 4uval za vargov :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...