Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2005


Slain

Recommended Posts

nqkoi nameri li veche EXE crack...che pri men onzi nomer v image-a ne minava...?

imam perdvid na versiq 5.05...

 

Edit:

ezika se opravq taka:

On some testmachines we encountered that the game defaulted to Dutch

language regardless of what was chosen during install. Should this

happen to you, do as follows to switch to English:

Click Opties (top right corner), select Instellingen. Change Taal

(top option) to English. Then click Bevestigen (bottom left) to

confirm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Значи свалям си играта ит вареза грешка свалям я от мбох грешка добре де какво иска тоя скапан компютър???

 

Ето я грешката:

 

Error 1335 the cabinet "Data1.cab" required for this installation is corrupt and cannot be used.This could indicate a network error,or an error reading from the CD-ROM,or a problem with this package.Пробвам с Retry.Ама нищо пак дава грешката.Давам Ignore.И ми дава това:Internal Error 2350.

 

WHY....WHY ME????ПОМОГНЕТЕ МОЛЯ много ми се играе с БОТЕВ и други отборчета

Link to comment
Share on other sites

Аре де помогнете моля няма да ви отнеме много време плз....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Я споделете кой до къде е стигнал? Аз играя с Ботев и сега съм сезон 07/08 и съм стигнал до 1/4 финал в Шампионската лига. За съжаление нямам много време иначе е голяма зарибявка (както всички игри от серията CM).

Link to comment
Share on other sites

Я споделете кой до къде е стигнал? Аз играя с Ботев и сега съм сезон 07/08 и съм стигнал до 1/4 финал в Шампионската лига. За съжаление нямам много време иначе е голяма зарибявка (както всички игри от серията CM).

То я па!???Кака си стигнал до там с Ботев уе!?

Иначе аз с ЦСКА станах шампион 1-вия сезон а сега втория съм на първо място и играя в групите ва УЕФА! :P :)

Link to comment
Share on other sites

В момента играя с Левски и съм сезон 2006/2007 като предишния сезон достигнах 1/2 финал за Купата на Уефа, отсранявайки на 1/4 финал Нюкясъл след 1:1 в Англия 1:1 в София и след дузпи мойте футболисти се оказаха по съсредоточени и в крайна сметка триуфирах. Състава ми е следния

 

GK Вихрен Узунов

DL Илиян Стоянов

DR Елин Топузаков

DC Росен Кирилов /свободен трансфер/

DC Асен Бербатов /свобеден трансфер/

MR Христо Янев /свободен трансфер/

ML Красен Трифонов /150 000 DM Черноморец/

MC Едерсон /Гуарани 625 000 DM/

MC Мурат Хидиуед /Литекс 1.000.000/

FC Мартин Камбуров /свободен трансфер/

FC Леобханг Мокоена /1.400.000/

SB1 Димитър Иванков

SB2 Живко Желев

SB3 Георги Георгиев /свободен трансфер/

SB4 Димитър Телкийски

SB5 Хуго Моралес /свободен трансфер/

SB6 Владислав Радимов /свободен трансфер/

SB7 Стойко Сакалиев / свободен трансфер/

 

Схемата ми на игра е 4-4-2, като в определени мачове преминавам на 3-4-3 или 4-3-3

 

Тази година сезонът започна много добре победа над Барселона и над Челси във контролни мачове надявам се скоро да триуфирам и като носител на Шампионската лига :punk :punk :punk

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

Браво...аз още първия си сезон с Литекс победих Някасъл с 3-2 :) но си останах в групите на УЕФА...Втория си сезон направих нещо уникално...паднах се в третия предварителен кръг да играя срещу Реал Мадрид и първата среща като гост...пулна глуха защита и паднах с 2-1...а после със сущата систена и на контра атаки...тоя Сакалиев откачен вкарва от кадето си иска! и ГИ бих с 3-1 :D :D :D !

Събрал съм отбор който...в БЪЛГАРИЯ немога да ми се опрат само в чужбина ми остава да пробия :):):)...ама смотаните ми футболисти нещат да си подновяват договорите с мен :sayjin :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Ами и аз имах същия проблем само че още в началото им орязах договорите и съответно заплащането /направи ми впечетление, че в Европа футболистите не взимат толкова колкото нашите/. Препоръчвам ти ако можеш да им орежеш малко заплатите и доста неща ще ти се нормализират. При мене Телкийски не искаше да си подновява договора изкара 3 месеца на резервната скамейка системно беше глобяван и критикуван за неявяване на тренировки и накрая помоли сам за нов договор :D . Така че смело ги режи, а щом играеш с Литекс дай един скрееншот да видим как се развива Тодор Паланков

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

Хехе мен така си ми ги зеха Янев и Велизар!Не искаха да подновяват договора и заминаха на свободен трансфер!Нищо не можах да зема!Даже неможеше да ги продам докато още са в договор!Супер здраво прецакване стана!

Link to comment
Share on other sites

Дам,това за свободните трансфери ми е познато,но аз успях да взема общо 8,2 милиона евро за Тиаго Силва и Жоазиньо,даже ся с тях ми е по-кеф,а доколкото за скрийншота,МОЛЯ те обясни как да си направа скрийншот,никога не съм правил :):):) btw бих Щутгард в Германия с 4-2 след като ме поведоха с 2-0 до 75-тата минута... :):),пак ви казвам тоя Стойко Сакалиев е откачен,и да ви питам как да направа да нямам толкова много контузени по време на тренировки,защото сега имам 7 контузени от които 5 титоляри и то само от тренировки!! :)

Link to comment
Share on other sites

Аз след като заебах работата преди известно време, май трябва да подновя. Макар играта да не ми е точно по вкуса в сравнение с някои от предишните, нямам друга алтернатива и ще пусна една игра... Някой навитак да играем online на дружески начала? Имайте само предвид, че съм общо взето зает човек и ще върви бавно малко...

Link to comment
Share on other sites

Аз след като заебах работата преди известно време, май трябва да подновя. Макар играта да не ми е точно по вкуса в сравнение с някои от предишните, нямам друга алтернатива и ще пусна една игра... Някой навитак да играем online на дружески начала? Имайте само предвид, че съм общо взето зает човек и ще върви бавно малко...

Става искам online само кажи как да го организираме...пиши ЛС!!! :):)

Link to comment
Share on other sites

Ами организираме го така (поне аз така го играя с приятелчета online) - разбираме се по ICQ/Skype или там някак си се разбираме за времето. Някой прави игра и другият влиза... Аз лично предпочитам да играем на приятелски начала. Т.е. примерно пускаме игра в Англия и единият избира силен отбор, а другият средняшки. И така по-слабият пуска мачовете, за да може силният да стане шампион, а силният му дава пък тук-таме евтини играчи или под наем...и така. И все пак всеки си гони целите. Времето...аз лично предпочитам вечер след 9. Ако си навитак все още, давай...

Link to comment
Share on other sites

Ми кажете как играете онлайн че ние тука с един приятел се пробваме ама не мога да се конектна към сървара му!? :confused :)

Link to comment
Share on other sites

Ами организираме го така (поне аз така го играя с приятелчета online) - разбираме се по ICQ/Skype или там някак си се разбираме за времето. Някой прави игра и другият влиза... Аз лично предпочитам да играем на приятелски начала. Т.е. примерно пускаме игра в Англия и единият избира силен отбор, а другият средняшки. И така по-слабият пуска мачовете, за да може силният да стане шампион, а силният му дава пък тук-таме евтини играчи или под наем...и така. И все пак всеки си гони целите. Времето...аз лично предпочитам вечер след 9. Ако си навитак все още, давай...

Ами след 9 ще можем да играем около 2 часа...дай да се свържем по skype,аз се пиша stanislav-patri0ta с нула...потърси ме и да се разберем там... :):):)

Link to comment
Share on other sites

Ами и аз имах същия проблем само че още в началото им орязах договорите и съответно заплащането /направи ми впечетление, че в Европа футболистите не взимат толкова колкото нашите/. Препоръчвам ти ако можеш да им орежеш малко заплатите и доста неща ще ти се нормализират. При мене Телкийски не искаше да си подновява договора изкара 3 месеца на резервната скамейка системно беше глобяван и критикуван за неявяване на тренировки и накрая помоли сам за нов договор  :D . Така че смело ги режи, а щом играеш с Литекс дай един скрееншот да видим как се развива Тодор Паланков

 

pravo.gif

Добре ще направя няколко...кажи как да ти ги прата :) и каде?

Link to comment
Share on other sites

Я споделете кой до къде е стигнал? Аз играя с Ботев и сега съм сезон 07/08 и съм стигнал до 1/4 финал в Шампионската лига. За съжаление нямам много време иначе е голяма зарибявка (както всички игри от серията CM).

То я па!???Кака си стигнал до там с Ботев уе!?

Аз вече спечелих Шампионската лига сезон 2007/08. На 1/4 финала отстраних Рома. Първо паднах с 1:3 в Рим, но после ги бих 3:0 в Пловдив. На полуфинала беше Валенсия - 2:2 и 3:2. А на финала Ювентус - 2:0. Сега реших, че е време Ботев да се оправят сами и се прехвърлих в Атлетико Мадрид...

Link to comment
Share on other sites

момчета,всичко което съм имал да кажа за FM досега съм го казал на www.fmbulgaria.com/forums

там всички начинаещи ще получат help,а напредналите ще си направим вечеринка :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ami vajnoto e oshte purviq sezon da im orejesh jestoko zaplatite. Primerno na 50%, v nqkoi slu4ai i na pove4e. Kak stava tova li? Ami po4vash podred da im predlagash dogovori s 50 paunda na sedmica po-malko...za 1 sedmica shte imat s okolo 200-300 paunda po-niska zaplata vsi4kite :) E minimuma vse pak e 45 mislq :) Ako si edinstven v jelanieto si da kupish daden futbolist probvaj s 50% ot zaplatata koqto iska. Az li4no rqdko im davam dori bonusi. Ako ti otkaje vdigni s 100 paunda i probvaj pak. Martin Kamburov pri men iskashe 6500 zaplata do 2012 godina, no sam siguren, 4e shteshe da klekne i na 4000...drug vapros e, 4e imah po-dobar ot nego vzemasht edva 1300 na sedmica i zatova go ostavih da otide v litex. Prosto ako im davash tova koeto iskat, shte ti se ka4at na glavata

Ауе ман,ти как я играеш тая игра не мога да зацепя???Ако продължаваш така никога няма да постигнеш успехи,освен ако не си с Барса или Ман ютд,който имат най-балансираните състави!!!

Link to comment
Share on other sites

Топорас прав си обаче всеки си има стратегия аз също режа на БГ звездите от заплатите защото много добре знаеш че в началото финансите на 90% от клубовете са меко казани смешни, а как съм постигнал успехи също знаеш защотото в тази игра има такива играчи че не е истина за какво става въпрос :) Иначе за Българсият ресърч на Футбол Менаджера съм съгласен :)

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...