Jump to content
BulForum.com

Football Manager 2005


Slain

Recommended Posts

Патриота както правиш на всички игри скрееншот, ако можеш ще съм ти благодарен. Значи цъкаш върху играча след това натискаш бутон Print Screen SysRq отваряш си Paint ->paste -> save и след това го постваш тук :)

 

Между другото сега привлякох новото си откритие Гуарин но нещо не съм доволен от негоСъщо така много силно впечетление започна да ми прави че понякога с резервния състав играя много по добре отколкото с титулярите, започвам да се замислям дали не е по важно да избереш правилната схема

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply
Патриота както правиш на всички игри скрееншот, ако можеш ще съм ти благодарен. Значи цъкаш върху играча след това натискаш бутон Print Screen SysRq отваряш си Paint ->paste -> save и след това го постваш тук :)

 

Между другото сега привлякох новото си откритие Гуарин но нещо не съм доволен от негоСъщо така много силно впечетление започна да ми прави че понякога с резервния състав играя много по добре отколкото с титулярите, започвам да се замислям дали не е по важно да избереш правилната схема

 

pravo.gif

Научих се как да правя скрийншотове само че как да ти ги дам е проблема...смисъл имам ги а как може и ти да ги имаш?

BTW това за рязането на заплатите е много балама и глупава работа аз сега с Литекс си бия в Европа без проблем без рязане на заплатите или такива щуротий ъбгрейдвах си стадиона и игрищата и пак имам огромен бюджет!!!

Link to comment
Share on other sites

Оффф как си разпродадох играчите...сега лудата ми школа БИЕ наред :):):):) от уникалното нападение състоящо се от...Петър Колев,Жоазиньо,Мартин Камбуров,Мбесана(някакъв як чужденец),Стойко Сакалиев+ всички младежи на чело с Анатоли Тодоров...сега са ми останали само Сакалиев и Тодоров!!! Останалите са супер предатели(поне взех тлъсти суми за тях!) :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Намерих начин с който може да се играя онлайн с приятели :D

Ако някой има интерес как става да пише и щи му обясня :)

Link to comment
Share on other sites

Game Options-->Preferences-->Language-->English

 

Знам, че всъщност тия неща трябва да ги намериш на холандски, а не на английски, но..това е.

Link to comment
Share on other sites

С бутоните Continue, които се намират най-долу вляво и директно по диагонал най-горе вдясно...

Link to comment
Share on other sites

Никой ли неще да играем онлайн! На мен много ми се иска...със версия 5.0.5 съм ама това май не прече да играя с някой който е с 5.0.2 например! :)

Link to comment
Share on other sites

Аз вече посвикнах с играта, но в момента имам около 15 минути... Довечера може би няма да ме има...да речем утре по някое време можем да се уговорим да пуснем една игра. Ти кога си свободен принципно?

Link to comment
Share on other sites

Ами да кажем аз съм свободен от 8 вечерта до 11 вечерта...но иначе може при някакви по-специални случеи и преди това да съм свободен...само да се разберем с гаджето!И аз утре няма да моге все пак е 24 май(РОЖДЕН ДЕН) :)Може тримата да направим една игра ама трябва да се оговорим така че да сме заедно по-често!За да става игра...ще си пишем по skype,да става по бързо! :)

Link to comment
Share on other sites

GeorgiK,Imago имате ли скайп?Ако имате се свържете аз съм stanislav-patri0ta с нула се пише!Ще чакам,но днес(24 май) от 5 до 9 часа няма да съм в нас!

Link to comment
Share on other sites

адски много се моля някой да ми даде крака за 5.03 който става за пач 5.05. giocco би ли могъл.прати на psycho_realm@abv.bg

много ми трябва да мога да ползвам пач 5.05 .има много интересни неща в него.моля ви дайте ми по някав начин крака

Link to comment
Share on other sites

нищо не ми излиза.просто ми отваря търсачката.прати ми файла на имейла плийс или ми дай директен линк към него.кажи си ник в чата да те питам за по дцц.много ще съм ти благодарен

edit:

аз съм навит да играем онлайн.аз съм ветеран на тази игра,играл съм всички версии последните 5 години,само онлайн не съм.само ми дай крака да я ъпдейтна,аз си имам пач 5.05

Link to comment
Share on other sites

нищо не ми излиза.просто ми отваря търсачката.прати ми файла на имейла плийс или ми дай директен линк към него.кажи си ник в чата да те питам за по дцц.много ще съм ти благодарен

edit:

аз съм навит да играем онлайн.аз съм ветеран на тази игра,играл съм всички версии последните 5 години,само онлайн не съм.само ми дай крака да я ъпдейтна,аз си имам пач 5.05

Готово...

Link to comment
Share on other sites

тея файлове в зип-а

.мфд и .мфс те ли са кракове ?къде да ги екстрактна...

Link to comment
Share on other sites

абе хора тва изобщо не е крак.като ги екстрактна горе не ми пише че съм с версия 5.05 а си седи с старата 5.0 .незнам кое ви кара да си мислете че е крак

Link to comment
Share on other sites

абе хора тва изобщо не е крак.като ги екстрактна горе не ми пише че съм с версия 5.05 а си седи с старата 5.0 .незнам кое ви кара да си мислете че е крак

Ти какво очакваш графиката ли да се промени или нещо такова...Нееее тези версии са само за бъговете,а ако искаш нещо допълнително да променяш ...

http://www.sortitoutsi.net/

Разрови се вътре има всичко!!!

Link to comment
Share on other sites

да задам един въпрос

ако искам да играя онлайн с някой задължително ли е да сме с една и съща версия на пача

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...