Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ta tarsq si az edna pesni4ka tehno e nz kak se kazva nito koi q ispalnqva ako mejte da mi q kajete 6te sam vi mnogo blagodarqna ta v pesenta se prai "saturday night in the club.." i taka se isrejda cqlata sedmica night in the club ako imam pravopisna gre6ka v teksta sorry

Spankox - To The Club

Търся Шотландска музика ако някои знае да хелпва

Гайди-майди такива работи...

Значи можеш да си свалиш на Braveheart OST-то. Съшо така ти препоръчвам и тези 2-те

 

DJ Sakin & Friends-Protect Your Mind

 

DJ.Sakin.&.Friends.-.Nomansland.(David's.Song) те пак са от филма но са преработени и звучат доста добре :music

Edited by ^Virgo^
Link to comment
Share on other sites

tersq si edna stara pesen no neznam ispulnitelq mislq she se kazva "wellcome to the space" no nesum mnogo siguren edinstvenite dumi koito mi izpluvat sa tva

 

Claude Monnet, Antoine Clamaran and Laurent Pautrat или накратко L.A.C.

съответно знаеш как се казва песента :) ,

Link to comment
Share on other sites

Слушаш една песен в която се пее All the night. На моменти има и Night after night но е рядко. Друго немога да кажа. Жена е пее. Звучи като балада. Първоначално се заблудих че е Sandra, но след първия куплет се разубедих. Мисля че не е тя.

Link to comment
Share on other sites

:punk Tursq edna pesni4ka na HIPODIL oba4e neznam kak se kazva,a puk v allmusic.com ne mi q pokazva.Izglejda 6toto ne e balgarska i ne e izvestna.

ima6e ne6to "kaka dora kra4i.." posle pee6e ne6to i "sa6o,mystafa asen i az"

ako moje da mi pomognete da mi kajete kak se kazva ili kak da q potursq. 6te vi bada mnogo blagodaren! :music

Link to comment
Share on other sites

:punk Tursq edna pesni4ka na HIPODIL oba4e neznam kak se kazva,a puk v allmusic.com ne mi q pokazva.Izglejda 6toto ne e balgarska i ne e izvestna.

ima6e ne6to "kaka dora kra4i.." posle pee6e ne6to i "sa6o,mystafa asen i az"

ako moje da mi pomognete da mi kajete kak se kazva ili kak da q potursq. 6te vi bada mnogo blagodaren! :music

 

 

 

Тая песен е има в мп3-бг.цом аз от там я свалих тя е на Васко Тръпката-Кака Дора

Link to comment
Share on other sites

:punk Tursq edna pesni4ka na HIPODIL oba4e neznam kak se kazva,a puk v allmusic.com ne mi q pokazva.Izglejda 6toto ne e balgarska i ne e izvestna.

ima6e ne6to "kaka dora kra4i.." posle pee6e ne6to i "sa6o,mystafa asen i az"

ako moje da mi pomognete da mi kajete kak se kazva ili kak da q potursq. 6te vi bada mnogo blagodaren! :music

pesenta ne e na hipodil v tva pone sym sigoren!

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песен ама не как се казва а някой от вариянтите и песента се казва Sounds Like A Melody и тя има доста варянти включително и кавър ,но немога да я намеря в този варянт в който съм я е срещал.Тя е на Lichtenfels ама има няколко варянта и така и неможах да намеря правилния не е онзи Original Club Mix и не е този в който се пее "DJ Rock Your ASS" ако някой знае друг варянт да каже и ако може линк

Link to comment
Share on other sites

Значи търся една песен ама не как се казва а някой от вариянтите и песента се казва  Sounds Like A Melody и тя има доста варянти включително и кавър ,но немога да я намеря в този варянт в който съм я е срещал.Тя е на Lichtenfels ама има няколко варянта и така и неможах да намеря правилния не е онзи Original Club Mix и не е този в който се пее "DJ Rock Your ASS" ако някой знае друг варянт да каже и ако може линк

Ако търсиш оригинала, е на Alphaville ;)

Ето тук има друг rmx Lichtenfels - Sounds Like A Melody (Pulsedriver remix).mp3

Edited by ^Virgo^
Link to comment
Share on other sites

Зна4и аз търся една песен от филма "Да из4езнеш за 60 секунди"(Gone in 60 seconds).

Тя беше още като запо4ва филма.Нещо като интро.

10х на който ми помогне!

Link to comment
Share on other sites

Зна4и аз търся една песен от филма "Да из4езнеш за 60 секунди"(Gone in 60 seconds).

Тя беше още като запо4ва филма.Нещо като интро.

10х на който ми помогне!

Мисля, че беше на moby :) Ще проверя за името

 

Edit: Moby.-.Flower ето с тази песен започва филма ;)

Edited by ^Virgo^
Link to comment
Share on other sites

Забравих да питам как се казва оная песен дето пуснаха когато Силвия-Александра , Стойка и Зара правиха гимнастика?

Дай малко повече инфо де. Кажи поне кой епизод е да го сваля да чуя.

Иначе и аз имам едно питане. Значи миналата седмица като бях на фитнес пуснаха по катра една песен един мъж може да се каже викаше а мелодията беше като на The.Sunclub.-.Fiesta някакво клубно изпълнение такова

edit: и преди може би 2 години по fresh пускаха един ремикс на горепосочената песен в който пееше жена. Ако някой го знае да казва :D

Edited by ^Virgo^
Link to comment
Share on other sites

Значи така.И моя ред дойде да питам.Песента е от на Краси Минев предаването.Когато започва да представя отборите пускат една много яка исланска песен.Ако някой знае как се казва тази прословута песен нека пише.Търся е от доста време, но ефект никакъв.Ще съм много благодарен на този, който ми каже име.Благодаря предварително !!!!!

Песента е на Los Fabulosos Cadilacs и се казва Matador и не е на Los cacos!!

Има я в data.bg.Tърсете Los Fabulosos Cadilacs-Matador!!

Готово!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...