Jump to content
BulForum.com

JOEY


Backbone

Recommended Posts

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Олеее размзах се на тая серия просто супер здрав смяХ!!!!Гледайте я няма да съжелявате....и наистина е най-добрата от 2 сезон!!!

Link to comment
Share on other sites

Много ми харесаха всички серии досега.Дано да качат в movies.hu вси4ки епизоди които излизат!Много смяь,много нещо! :D

Link to comment
Share on other sites

а тая седмица явно няма да има така ли ? :confused щот вчера в арената не излизе нищо пък то там по принцип в петък излиза новата серия е жалко ще трябва да почакаме :cry

Link to comment
Share on other sites

а тая седмица явно няма да има така ли ? :confused щот вчера в арената не излизе нищо пък то там по принцип в петък излиза новата серия е жалко ще трябва да почакаме :cry

да и аз проверих и нямаше нов епизод, ама не знам защо :unsure:

Link to comment
Share on other sites

да и аз проверих и нямаше нов епизод, ама не знам защо :unsure:

Аз разбрах че има някакъв шампионат по Бейзбол(знаете че в Америка благотворят тази игра) и са си дали почивка....то не само Joey не излиза също и Rome и някой други....мисля че тая седмица дет идва или другата тряя да почнат да излизат пак....

Link to comment
Share on other sites

епизода излиза на 03.11

 

тая седмица е почивка

 

Някой знае ли дали е излезнал да знам дали да търся :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Няма все още 11-ти...

 

Да не говоря пък че 9-ти и 10-ти тотално ме разочароваха

 

Абсолютна боза

 

Дано се коригира тази работа нататък

Link to comment
Share on other sites

Няма все още 11-ти...

 

Да не говоря пък че 9-ти и 10-ти тотално ме разочароваха

 

Абсолютна боза

 

Дано се коригира тази работа нататък

А на една моя приятелка няква нейна близка живее в USA и казала, че там Joey въобще не го харесвали и имал много нисък рейтинг :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Съгласна съм с R_a_p_t_o_R. Joey в последно време стана пълна боза. Много съм разочарована като фен на "Приятели" и на Joey като персонаж.

Особено много ме дразни негъра, който беше вкаран само за да има поне един цветнокож, нещо което стана тенденция в холивудските продукции.Няма значение, че ролята му е тъпа и безмислена, въпросът е да не са расисти.

Дано нататък да има и добри серии.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...