Jump to content
BulForum.com

JOEY


Backbone

Recommended Posts

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Serial4eto e super!Purvite nqkolko serii mi be6e malko stranno da gledam samo Joey,lipsvaha mi ostanalite friends.Poslednite serii mnogo se zasiliha,osobeno sled u4astieto na Lucy Liu.

Gadno e 4e Friends svur6i,no pone Joey e nqkakuv vid oteha.

Link to comment
Share on other sites

За съжаление сериалът не ми харесва толкова колкото Приятели.А и то няма начин-"Friends" e уникален сериал.

Link to comment
Share on other sites

Скоро.. или най-малко първият сезон според мен няма да се появят старите ни познати.. тва означава сценаристите да обяват официално, че капитулират и не мога да измислят други шеги с "храна" и "гения на Джоуи".. пък и в Майкъл има бая хляб, според мен трябва да наблегнат там.. да не забравяме шефката на Джоуи и неговия агент (Дженифър Кулидж е невероятна за тая роля ;))..

Link to comment
Share on other sites

Скоро.. или най-малко първият сезон според мен няма да се появят старите ни познати.. тва означава сценаристите да обяват официално, че капитулират и не мога да измислят други шеги с "храна" и "гения на Джоуи".. пък и в Майкъл има бая хляб, според мен трябва да наблегнат там.. да не забравяме шефката на Джоуи и неговия агент (Дженифър Кулидж е невероятна за тая роля ;))..

 

На който му се чете "Whole cast of Friends to Appear in Joey in MAY!! "

Link to comment
Share on other sites

ami to edva li 6te gledame tolkova strahoten serial kato Priqteli otnovo , tova e serial s minalo davat go ot tolkova dalgo vreme i geroite porasnaha zaedno s nas . Tam ne lipsva6e ni6to ot realniq jivot na prieqtelite.

Joey e gotino , nebrejno nqkaksi , super leko serial4e

I e logi4noto prodaljenie na Priqteli :wub:

Link to comment
Share on other sites

Скоро.. или най-малко първият сезон според мен няма да се появят старите ни познати.. тва означава сценаристите да обяват официално, че капитулират и не мога да измислят други шеги с "храна" и "гения на Джоуи".. пък и в Майкъл има бая хляб, според мен трябва да наблегнат там.. да не забравяме шефката на Джоуи и неговия агент (Дженифър Кулидж е невероятна за тая роля ;))..

шефката на Джоуи е луда.И мен много ме кефи.Иначе сериалчето малко издиша на моменти с евтини издънки.Ако си спомняте имаше една серия в "Приятели" където Фийби и моника не искаха да се срещнат с няква стара съученичка и тя беше не коя да е а актрисата която сега играе мениджърката на Джоуи.Другото което съм забелязал е,че в една серия на "Приятели" показаха всички сестри на Джоуи и тая която играе в новия сериал липсваше там:)Както и да е де,и така сериалчето е лудница.Чакаме обаче от време на време и старите френдове да се появяват :punk

Link to comment
Share on other sites

Е много ясно, че е липсвала Андреа Де Матео, ти да не мислиш че сценаристите са некви пра-пра-пра... пра-внуци на Нострадамус :) от де да знаят, че след някой и друга година г-жа Анистън ще оплеска работата и ще тряя приключат сериала и че Мат ще иска продължение само с неговия герой..

Как да е.. утре очаквайте по някое време (по обед може би ако има място) 16ти епизод. :D

 

P.S. Айде новото епизод се катери..

Link to comment
Share on other sites

Е много ясно, че е липсвала Андреа Де Матео, ти да не мислиш че сценаристите са некви пра-пра-пра... пра-внуци на Нострадамус :) от де да знаят, че след някой и друга година г-жа Анистън ще оплеска работата и ще тряя приключат сериала и че Мат ще иска продължение само с неговия герой..

Как да е.. утре очаквайте по някое време (по обед може би ако има място) 16ти епизод.  :D

 

P.S. Айде новото епизод се катери..

Ама готов ли е ?

Да знам дали да го дръпам (умишлено написано така) ;)

Иначе много миси biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Az moga da kaga samo tova 4e priqteli i joey sa dva mnogo razli4ni seriala spored men v priqteli imashe 6 4ydesni aktiora a sega e samo joey i tova e loshoto li4no na men mi e mnoogo tapo 4e priqteli svarshi i taka shte mi e mnogo priqtno ako se napravi neshto podobno na Friends.Ina4e i joey si e priqtno mene me kefi :P

Link to comment
Share on other sites

сериала е добър , но не може да замести приятели в никакъв случай!

Харесвам Джоуи, супер смях пада, но без останалите героят му е някакси незавършен! Гледам и изпитвам силна носталгия по приятели!!! все пак с този сериал съм израстнал :punk надявам се в някои от следващите сезони да се появят някои от останалите познати персонажи и направо ще си умра от кеф :tongue :laughing: :lol: :punk :woot

Link to comment
Share on other sites

Сериала е просто уникален.Всички дето го плюят незнаят какво искат.Втори като приятели няма да има, но какво им пре4и да се забавляват с това сериалче?!

Имам малко проблеми, звука и картината не савпадат ама изобщо.

Моля кажете с какви кодеци сте и дали имате подобни проблеми.

Аз сам с ffdshow,k-lite and ac3filter, какво още?

:confused

Link to comment
Share on other sites

Сериала е просто уникален.Всички дето го плюят незнаят какво искат.Втори като приятели няма да има, но какво им пре4и да се забавляват с това сериалче?!

Имам малко проблеми, звука и картината не савпадат  ама изобщо.

Моля кажете с какви кодеци сте и дали имате подобни проблеми.

Аз сам с ffdshow,k-lite and ac3filter, какво още?

:confused

понякога като имаш повече от един кодек инсталиран и стават бъгове.Аз съм с най-новия k-lite и отварям всичко без проблеми

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...