Jump to content
BulForum.com

JOEY


Backbone

Recommended Posts

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply
19ти епизод е може би един от най-сполучливите. Не знам кой го е мислил, ама е бил луд гений  :wir

Абсолютно съгласен съм! Най-вече заради присъствието на Кристина Ричи! Обожавам я!!! Като ококори тези мили очички, как да не ти се прииска да я разцелуваш :)

Много, много ме кефи вече този сериал и с нетърпение чакам всеки следващ епизод!

Link to comment
Share on other sites

Сега една малко тъжна новина според тази информация първи сезон свършва другата седмица и не се знае кога ще почне втори поне аз не съм намерил инфо по въпроса ако някой знае нещо нека сподели

Link to comment
Share on other sites

Сега една малко тъжна новина според тази информация първи сезон свършва другата седмица  и не се знае кога ще почне втори поне аз не съм намерил инфо по въпроса  ако някой знае нещо нека сподели

 

Според този сайт трябва да има поне още един епизод от 1ви сезон, ама като гледам официалната страница на сериала, май тоя епизод са го оставили за 2ри сезон. За следващото излъчване на сериала (3ти март, 2005) са насрочили повторение на 3ти епизод (или 4ти, ако броим пилотния). Много кофти, че свършва. Да се надяваме, че до няколко седмици ще пуснат новия сезон. :cry

Link to comment
Share on other sites

tva serialche hich ne e losho samo po sebe si, no e jalko podobie na priqteli... \za syjalenie, serial kato priqteli, jeneni s deca i vsichki obichat reimund nemoge da se napravi vtori pyt...

Al Bundie 4ever!!!

:punk (peeeeeeeeeeeeeeeeeeg!!!)

Link to comment
Share on other sites

20-та  серия  ще бъде излъчена на 24 март  ще се казва Joey and the neighbor

 

ПП  доста дълга почивка ако питате мен

ще чакаме,не е кой знае колко.Някои сериали пускат нов сезон след 1 година от предния,така че 1 месец не е много

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Какво мислите за 20 серия на мен лично ми хареса имаше доста смях но май последните 2-3 серии бяха по добри може би това се дължи на почивката която имаше (1 месец) екипа още не е влязъл във форма.

 

П.П. Не мога да разбера това сега 1 серия от втори сезон ли е или първи сезон продължава някой ако знае да каже

Link to comment
Share on other sites

Имаше някаква информация,че 20 епизод ще е последния :cry ,но като го гледах ми се струва,че завърши много отворено.Така че да се надяваме,че ще има още серийки.

Link to comment
Share on other sites

Ми по принцип,го дават по HBO,а инче в www.mbox.tv si gi ima i 20-те серий със субтитри :D :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ееееее няма такъв смях... последните серии са убийствени ;)

а 22-рата с Кармен Електра... пфффф.... неам думи

гледайте няма да съжалявате ... супер смях

Link to comment
Share on other sites

ееееее няма такъв смях... последните серии са убийствени ;)

а 22-рата с Кармен Електра... пфффф.... неам думи

гледайте няма да съжалявате ... супер смях

От каде ги сваляте тия новите серии?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Първи сезон свърши... :cry

Много ми хареса и се надявам скоро да излязат още серийки.

24 серия завърши с отворен край,така че си мисля че задължително сериялът ще продължи.

Слочайно някой да знае нещо по въпроса?

Link to comment
Share on other sites

Първи сезон свърши... :cry

Много ми хареса и се надявам скоро да излязат още серийки.

24 серия завърши с отворен край,така че си мисля че задължително сериялът ще продължи.

Слочайно някой да знае нещо по въпроса?

да и аз бих искал да знам ;)

Link to comment
Share on other sites

24 серия завърши с отворен край,така че си мисля че задължително сеАиялът ще продължи.

мда ама много тъпо свърши :( Joey най-накрая да си намери яка мадама и така да се разделят :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...