Jump to content
BulForum.com

JOEY


Backbone

Recommended Posts

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Съгласен.Сега гледах 1-ви епизод,който много ми хареса.Свалям и другите и ще се размажа.Мисля че това ще се окаже един много добър сериал.

Link to comment
Share on other sites

5-тата серия е режисирана от Дейвид Шуимър много е яка.Тези 5 серия където е в warez е TV-Rip и може да не съвпаднат субтитрите.Мога да кача kaча Xvid серията

Link to comment
Share on other sites

Качвай.Колкото до сериала - гледах откъси,но не и цяла серия.Чакам да пуснат още няколко епизода и ще ги сваля на веднъж.Очакванията ми са поне малко да се доближи до класата на "Приятели".

Link to comment
Share on other sites

5-тата серия е режисирана от Дейвид Шуимър много е яка.Тези 5 серия където е в warez е TV-Rip и може да не съвпаднат субтитрите.Мога да кача kaча Xvid серията

ще съвпаднат спокойно...няма за какво да я тряа серията;)

нали имаш предвид че субтитрите ще се разминават с картината ? ако е така аз ще ги оправя не е проблем ;)

 

чудя се дали да не кача

тая версия ?

Joey.S01E05.576p.HDTV.XViD.AC3-FiTTY

 

но е с 200мб по-голяма от другите :) и повече време ще свалят някой

Link to comment
Share on other sites

До класата на "Приятели" няма да може да се доближи, защото все нещо ще ти липсва... все пак гледаме една-шеста от "Приятели". Вярно най-лудия и най-веселия от групичката е, но определено (мое лично мнение е, че) не може да се сравнява с "Приятели" - липсва ми сплотеността и какво ли още не.

Backbone разберете се със Slain за качването, че нали той се е захванал. Не че имам нещо против качването, но ако искате правете комбина. Така ще е по-добре за нас - простите лийчъри. ;)

 

 

~EDIT~

Slain: Качвай я, какво от това, че някой ще се дърпа повече - важното е качеството! ;)

Link to comment
Share on other sites

аз имам 1,2 и 3-та серия ,но само 1-вата е преведена :(

Ако искате(и ги няма в вареза) да ги Upload-на а?

Link to comment
Share on other sites

Slain и Backbone се захващат и ще отговарят за качването на първи сезон. Така че, ако има някакви проблеми със отделни серийки или някакви въпроси - пишете им.

Благодаря им за екипа, който създадоха и с нетърпение чакам следващата серия, с която ще ни зарадват в края на тази седмица.

Успех! ;)

Link to comment
Share on other sites

а бе сериите лесна работа :) субтитри нема :( и като гледам с ква скорост ги превеждат се ..... :cry

Мани то това са едни преводи.Мога да намеря Английски субтитри за желаещите.

Link to comment
Share on other sites

Мани то това са едни преводи.Мога да намеря Английски субтитри за желаещите.

освен аз да зема да превеждам от англииски...то ако чакам другите да го направят :)

Link to comment
Share on other sites

амии,аз си качих първата серия,но през която и програма да я пусна,неще да тръгне!!! :( :angry: пише ми ,че има някакъв проблем и е нужно програмата да се затвори.Пробвах да си пусна серийката през winamp и cristal player,но не става. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

амии,аз си качих първата серия,но през която и програма да я пусна,неще да тръгне!!! :(   :angry: пише ми ,че има някакъв проблем и е нужно програмата да се затвори.Пробвах да си пусна серийката през winamp и cristal player,но не става. :wacko:

а имаш ли нужните кодеци :)

 

за тоя епизод ли става въпрос ?

http://www.warez.ru:8081/Serials2/Joey.(20...01.hdtv-lol.avi

Link to comment
Share on other sites

А забелязали ли сте че това:

 

joey.100.dvdscr.xvid-m00tv.[bT].avi

 

и това:

 

joey.101.hdtv-lol.avi

 

са една и съща серия

И ако може някой да качи субтитрите за 5 епизод на бг

edit: за версията на филма която е по-голяма по обем

Link to comment
Share on other sites

А забелязали ли сте че това:

 

joey.100.dvdscr.xvid-m00tv.[bT].avi

 

и това:

 

joey.101.hdtv-lol.avi

 

са една и съща серия

И ако може някой да качи субтитрите за 5 епизод на бг

edit: за версията на филма която е по-голяма по обем

горе долу са едни и същи :) съседката на Джоуй е друга :)

 

субтитри няма как да качи някой като не са направени ;)

Link to comment
Share on other sites

Много ма цъка тва филмче!Е не е като Приятели ама става!Лудо е!Гледал съм пилотния,1,2,3 и 4 епизод.И 5 имам само че няма субз и не съм се навил да го гледам!

btw закво смениха съседката? :blink:

Link to comment
Share on other sites

а имаш ли нужните кодеци :)

 

за тоя епизод ли става въпрос ?

http://www.warez.ru:8081/Serials2/Joey.(20...01.hdtv-lol.avi

благодаря,всичко е точно!!!Филма ми хареса,напомня на 'Приятели'.Има свеж хумор,но винаги ще ми липсват и останалите артисти.С тях беше 100 пъти по-хубаво,но поне това филмче може да ги замести до някъде.

Гледал съм пилотния

а аз откъде мога да си го дръпна? :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...