Jump to content
BulForum.com

JOEY


Backbone

Recommended Posts

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Без такива категорично неподготвени изказвания моля

 

ТУК е казано каквото трябва:

 

New Episodes in August!

 

Така че скоро пак ще се наслаждаваме на Джоуи, дано новите серии да са добри

Link to comment
Share on other sites

Tova koeto sum po4ti siguren 4e shte napravqt e da pusnat zavursheka na 2ri sezon prez avgust. Za spravka moje da vidish v IMDB. 3ti sezon ne se predvijda. Poslednata seriq e Joey & the wedding...

Link to comment
Share on other sites

Tova koeto sum po4ti siguren 4e shte napravqt e da pusnat zavursheka na 2ri sezon prez avgust. Za spravka moje da vidish v IMDB. 3ti sezon ne se predvijda. Poslednata seriq e Joey & the wedding...

ми то 22 епизод излезе и май точно за това ставаше въпрос-сестра му се ожени...

Link to comment
Share on other sites

Какъв август бе момче?!?!?

 

Тази серия бе излъчена, свалена и гледана преди не знам колко време!

 

Аз съм я свалил още на 12 юли - нещо ти е много крива информацията!

 

И какво ме интересува IMDB при положение, че ти давам линк към официалнта програма на NBC!?!? Какво - лъжат ли хората, които официално излъчват сериала?!?!?

 

едит: За да си изясниш нещата гледай трейлъра, който са дали хората и ми кажи от коя серия е от излъчените дотук

Link to comment
Share on other sites

Da, ti si q svalil...ne si q gledal po nbc...ima suvsem malka razlika.

IMDB e dostoveren izto4nik. Moje da se raz4etesh po 100 foruma da vidish che joey e officially cancelled. Nqma da ima pove4e serii pone zasega. Pove4eto ot tekushtite aktiori ve4e rabotqt po drugi proekti i imat sklu4eni dogovori.

Link to comment
Share on other sites

Joey is a American sitcom starring Matt LeBlanc, reprising his role as Joey Tribbiani from the popular sitcom Friends. It ran on the NBC television network, in the former time slot of its parent series, Thursday nights at 8:00 p.m. New episodes are set to appear in August of 2006, but it is not specified on from NBC if they are a new season, or part of season two. It is not specified what time slot they will appear in.

 

Точка по въпроса.

 

И разбира се че ще гледам NBC, защото ПЪРВО там се излъчва шоуто и след това къдео и да било, ако въобще го излъчват други телевизии.

 

Пак повтарям - ако погледнеш трейлъра ще видиш, че е от нов епизод. Коментариите нататък са излишни - цитата е достатъчно показателен. ОВтук нататък чакаме, гледаме и каквото има да стане ще стане...

Link to comment
Share on other sites

The ones that are being shown are the last few eps of S2. The show has been cancelled apart from these eps. There is no S3.

 

Ot tvoq citat pak ne stava qsno dali shte ima season 3 ili shte pokazvat seriite ot S2 koito oshte ne sa pokazali(new episodes)

Link to comment
Share on other sites

Джоуи беше свален в Америка поради липса на рейтинг и не доизлъчиха останалите серии от втори сезон. За сметка на това другите чужди телевизии си ги дадоха всички. Тези серии през август са стари. А относно нови серии на Джоуи се мисли по въпроса, но май не е много сигурно дали ще има, защото шоуто в този му вид не се тачи много в Америка. Ако го направят хората от Приятели, тогава ще има 3-ти сезон

Link to comment
Share on other sites

Ако го направят хората от Приятели, тогава ще има 3-ти сезон

 

Не съм много сигурен в това, което казвам, но в създаването му не участват ли Дейвид Крейн и Марта Кауфман? Даже май и Дейвид Шуимър е някакъв....

Между другото някой знае ли кво става с 11ти сезон на Приятели?

Link to comment
Share on other sites

Не съм много сигурен в това, което казвам, но в създаването му не участват ли Дейвид Крейн и Марта Кауфман? Даже май и Дейвид Шуимър е някакъв....

Между другото някой знае ли кво става с 11ти сезон на Приятели?

 

Дейвид Крейн и Марта Кауфман се споменават само като създатели на героя Джоуи Трибиани. Иначе нещата стоят така:

 

From three executive producers of the phenomenal hit series "Friends" comes the highly anticipated new comedy "Joey":

 

Executive producers: Kevin S. Bright, Scott Silveri, Shana Goldberg-Meehan

 

Creator: Kevin S. Bright

 

Producer: Todd Stevens

 

Director: Kevin S. Bright

 

Casting director: Brian Myers

 

Unit production manager: Noel Bright

 

Director of photography: Nick McLean

 

Film editors: Steve Prime

 

Origination: Los Angeles

 

 

Дейвид Шуимър е режисьор на няколко епизода

 

Няма такова нещо като 11-ти сезон на Приятели (за съжаление), 10-ти беше последен.

 

---------------------------------------------

 

Джоуи беше свален в Америка поради липса на рейтинг и не доизлъчиха останалите серии от втори сезон. За сметка на това другите чужди телевизии си ги дадоха всички. Тези серии през август са стари. А относно нови серии на Джоуи се мисли по въпроса, но май не е много сигурно дали ще има, защото шоуто в този му вид не се тачи много в Америка. Ако го направят хората от Приятели, тогава ще има 3-ти сезон

 

Никакви телевизии нищо не са излъчвали, иначе щеше да ги има в нета (намери една серия след 22-ра и имаш 10 кинта от мен - публично го заявявам). Никакви чужди телевизии не са излъчвали серии на Джоуи преди NBC. Това е все едно НОВА да излъчи Шоуто на Слави преди БТВ примерно. А както виждаш по-горе - прави го голяма част от екипа на "Приятели".

 

Като хвърляте разни такива бомби давайте си източниците да видим откъде иде информацията. Разни форуми примерно далеч не са достоверни. По-назад съм дал линк към секцията в NBC и пак ще кажа - гледайте трейлъра и четете инфото. Другия цитат, който съм дал е от уикипедия.

Link to comment
Share on other sites

тоя филм е рядко тъп като добавим и дебилния смях, който се появяви на абсолютбо идиотски метста, където няма абсплютно нищо смешно, решението е само едно -> shift + delete. имах много големи очаквания именно заради Matt LeBlanc, защото ми стана любимец от приятели, а и не само на мен предполагам, но в този филм е пълна и тотална издънка.

Link to comment
Share on other sites

тоя филм е рядко тъп като добавим и дебилния смях, който се появяви на абсолютбо идиотски метста, където няма абсплютно нищо смешно, решението е само едно -> shift + delete. имах много големи очаквания именно заради Matt LeBlanc, защото ми стана любимец от приятели, а и не само на мен предполагам, но в този филм е пълна и тотална издънка.

:lol: :lol: :lol: щом казваш

а кой комедиен сериал гледаш?

Link to comment
Share on other sites

Няма такова нещо като 11-ти сезон на Приятели (за съжаление), 10-ти беше последен.

 

Знам че няма, но даже някой в този форум беше дал линк, където се казваше, че актьорите са дали прнципно съгласие, само Анистън се опъвала. но накрая и тя се съгласила. Щели да почват снимките скоро....така поне пишеше...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

А от снощи Joey вече и по Нова тв..

 

Жалко че спират снимките след 2рия сезон :(

Мен лично Joey ме кефи повече от Friends. Вярно е че ги няма всичките образи от Приятели ама за сметка на това пък има нови култови типажи.. да си умреш от смях!!

Link to comment
Share on other sites

А от снощи Joey вече и по Нова тв..

 

Жалко че спират снимките след 2рия сезон :(

Мен лично Joey ме кефи повече от Friends. Вярно е че ги няма всичките образи от Приятели ама за сметка на това пък има нови култови типажи.. да си умреш от смях!!

сигурна ли ти е информацията,че са спрени снимките?

в траур съм

Link to comment
Share on other sites

сигурна ли ти е информацията,че са спрени снимките?

в траур съм

Еми очакваше се...

То втория сезон е уникално глупав просто. аз съм гледал само първите няколко серйи ама то стигат :)

Link to comment
Share on other sites

@frodo

 

За съжаление е доста сигурна :(

Joey не се радваше на особен рейтинг по NBC и вече е спрян от ефир. Да се надяваме поне от някаде да изкочат 23 и 24 епизод от втория сезон :cry

 

@midas

 

Препоръчвам ти да гледаш по-нататък от 2рия сезон, където се появява бащата на michael. Казва се Jimmy Casta и е адския тип, просто няма такъв. Сериите стават адски яки с него повярвай ми.

Link to comment
Share on other sites

Ами на Джоуи му е толкова...2 сезона. Той е най-простия персонаж от "Приятели" и в този филм ако не бяха няколко други герои, които да разведряват обстановката нямаше и дотук да стигне. Лично за мен негъра и агента на Джоуи са най-забавни, докато самия той вече доста е изтъркан.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...