Jump to content
BulForum.com

JOEY


Backbone

Recommended Posts

Съгласна съм с R_a_p_t_o_R. Joey в последно време стана пълна боза. Много съм разочарована като фен на "Приятели" и на Joey като персонаж.

Особено много ме дразни негъра, който беше вкаран само за да има поне един цветнокож, нещо което стана тенденция в холивудските продукции.Няма значение, че ролята му е тъпа и безмислена, въпросът е да не са расисти.

Дано нататък да има и добри серии.

 

На мен пък ми харесва супер много. :wub: :punk Трудно може да стане боза ;) Не сте гледали истински бози да видите какво е тъпня...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply
На мен пък ми харесва супер много. :wub: :punk Трудно може да стане боза ;) Не сте гледали истински бози да видите какво е тъпня...

точно така.По точно не може да се каже :punk

Link to comment
Share on other sites

Хм някой има ли престава къде ги има качени по-старите епизоди от 2-ри сезон ? етц 1-9 включително :zzz ,че изпуснах началото и вече ги няма по torrents :cry

Link to comment
Share on other sites

до утре ще има и 12 и 13 епизод

 

 

Вече ги има!!!ААА лудоооо!!!Размазах се от смях и мноо ме накефиха тея епизоди в Арената ги има сваляйте че супер заплетено стана!!!

Link to comment
Share on other sites

Може ли да помоля някой който е на гига бит да качи в дц++ или на локалния тракър 12 и 13 серия за да мога да ги дръпна наистина искам да ги гледам но нямам възможност да дърпам от другаде :(

 

надявам се някой да помогне

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
абе ся за коледа да не би да имат почивка че нещо 14 епизод не излиза?

 

Какъв 14 епизод кви пет лева аз съм зациклил до 12 и немога да намеря труги по локалните :confused

 

Edit:

 

в локола ги няма дърпай ги от арената

 

нямам ацц там :cry

Link to comment
Share on other sites

Какъв 14 епизод кви пет лева аз съм зациклил до 12 и немога да намеря труги по локалните :confused

в локола ги няма дърпай ги от арената

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Филмчето е много забавно. Атмосферата е много приятна и ме кефи дори повече от Приятели. Мен на моменти ме изнервяше дори Приятели с бавното си развитие, докато тук е толкова навързано и готино всичко. Не че се случва кой знае какво, но е така направено...и самият LeBlanc толкова добре влиза в ролята на Joey, който сме свикнали да гледаме.

Втори сезон е дори по-добър от първи и според мен това филмче просто няма равно. Мога да го гледам с дни, само дето все още няма толкова много епизоди.

Първия сезон за 2 дни го изгледах, а втория вчера сутринта го свалих и още днес по обед го свърших(поне доколкото са качени).

 

Ако някой качи в movies.co.jp и другите епизоди веднага като излезнат ще направи много голяма услуга на мен и всички чакащи :)

Link to comment
Share on other sites

Забавно е,но не може да се сравнява с Приятели.А пък и Джои е по-голяма кретен в Приятели! :punk :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...