Jump to content
BulForum.com

3D Mark 05


Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply
И що си сигурен. По принцип ми се искаше един път поне да имам радеон, но пак си взех нвидиа

 

За тази карта от подписа ти не си сбъркал!

И аз съм фен на Ати ,но няма какво да си кривя душата : за цената сИ фх5900хТ -НЯМА КОНКУРЕНЦИЯ...Фенството си е фенство ...,но за мен си остава по - важна изгодната покупка ....или тази която мога да си позволя !

 

 

Аре ся моля Ви се без постове от рода на ...ами знаеш ли ,ако земеш СЕ и оклю4иш и другите 4-пайпа ,какво става ..и т.н. и т.н , ..знам кво става !!!....,4е и без това мойто си е ОФФТТОПИК ,поне да няма и други !

Link to comment
Share on other sites

Аре ся моля Ви се без постове от рода на ...ами знаеш ли ,ако земеш СЕ и оклю4иш и другите 4-пайпа ,какво става ..и т.н. и т.н

Foxy, абе да беше си взел поне 9800SЕ, пък да и отключиш драйверно останалите конвейри, пък после ако имаш късмет да я флашнеш до XT....ха..ха... :D ...майтапче... :D :D За друго поствам бе....

Слаба-GeForce2 MX 100\200.

 

Що се чудиш тогава ,защо ти дава грешката :confused Нали съм дал линк (за справка виж Post #73) да се видят кои карти вървят и кои не. Най-малкото не си ли направи сметка, че ще ти иска ДХ9 (ама не в бозата, а в картата).

Link to comment
Share on other sites

1386 3DMarks

mislq che ne e chak tolkva zle kat za moita konfiguraciq  ;)

Ето поредното доказателство за лъжата в точките. Радеон 9550 - 1400 точки, в същото време FX 5950 Ultra, даже с по мощен процесор (Бартон 2500+) изкарва 1200

Link to comment
Share on other sites

Аз все пак се 4уда,закво вие гледате скапаните то4ки?

Ми всеки знае,4е 5950 ултра е МНОГО по-хубава от 9550 или къфто и да е радеон 128 МБ

Аз пък съм със хубаво видео ама дъното е МНОГО зле,бас ловя,4е с тва дъно ще имам под 1200 :sick

Link to comment
Share on other sites

Нещо си в грешка. Винаги драйвърите на нвидиа са били по добри от тези на АТИ

Abe ne znam dali sega e tochno taka....tova beshe predi, kogato ATI puskaha vse njak'vi kuci driveri i postojanno dogonvaha situaciata. Po onova vreme bjah s NVidia (TNT). Obache mislja, che sega vaprosat s driverite ne sedi tochno taka. BTW, njakoj probal li e onja patch deto go pomestiha dopalnitelno - ima li njak'va promjana v tochkite?

 

P.S. A che skoro shte ima novi dirveri (ili pone patchove)...to si e jasno. :)

Link to comment
Share on other sites

аз имам един офтопик въпрос. с какво моя Radeon 9800 Pro 256MB (360$) превъзхожда GeForce FX 5900XT (180$)? по статистики GeForce-a е същия, че даже на места е по-добър с малко.

Link to comment
Share on other sites

аз имам един офтопик въпрос. с какво моя Radeon 9800 Pro 256MB (360$) превъзхожда GeForce FX 5900XT (180$)? по статистики GeForce-a е същия, че даже на места е по-добър с малко.

Ako iskash da ti dam 160$ i da vzema tvoia RADEON a pak ti dai oshte 20$ i si zemi GeForce FX 5900XT (180$) :) Shtoto FX e malko po dobar kakto kazvash.Navit li si?

Link to comment
Share on other sites

и все пак. от техническа гледна точка.. каква е разликата. на мен ми е ясно че нещо и е по-хубаво. идеята ми е .. какво.

Link to comment
Share on other sites

и все пак. от техническа гледна точка.. каква е разликата. на мен ми е ясно че нещо и е по-хубаво. идеята ми е .. какво.

CENATA nishto drugo.A po vaprosa za draiverite kato izlezne HL 2 shte vidim koi draiveri sa po dobri :woot a e w00x ti si bil goliam maitap4ia :)

Link to comment
Share on other sites

най-накрая някой ще каже ли каква е разликата или просто никой не знае? стига сте казвали неща които са очевадни. цената е по-висока. радеона е от по-горен клас карти (към който в същност и 5900 влиза. за XT незнам)само това е. друго НЯМА.

Link to comment
Share on other sites

В FTP-то има мястоооо! :punk

Нов подобрен резултат: 2889. Не съм сигурен откъде се вдигнаха с повече от 150 точки, щото инсталирах оня пач, дето беше по-горе, обаче и клокнах процесора още малко....и картата - още малко....та чак звездички излезнаха на екрана.... :sick ...обаче към 2900 май е максимума за конфигурацията ми, к'вото и да правя....понеже първо се опитах с CPU на 3.4, ама рестартира, а и картата ми не е с добро охлаждане и ако я надуя повече почват артефактите. :)

Системата: ASUS P4P800 / P4 2.6@3.3(HT) / 2X512 DDR400 (d.ch.) / 2X160 Gb Seagate S-ATA / ATI 9800 Pro(410:740) / Samsung 21" / (+ CD-RW 52X Teac + DVD-ROM 48X TEAC + няколко аудио карти)

Link to comment
Share on other sites

CENATA nishto drugo.A po vaprosa za draiverite kato izlezne HL 2 shte vidim koi draiveri sa po dobri :woot a e w00x ti si bil goliam maitap4ia :)

 

 

ебати гадната набутка в такъв случай. 100$ за нищо... тц тц.

Чакайте малко как така няма разлика в характеристиките, а има само в цената?

Нали става въпрос за разлика м/у 9800PRO и 5900XT?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...