Jump to content
BulForum.com

3D Mark 05


Recommended Posts

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply
Дърпай, кво ти пречи да пробваш

Нали казахме, че не е за тези карти?

Като пробва какво? Картата му ще почне да поддържа ДХ9 ? :wacko:

 

Gorgar, дърпай, само ако смяташ скоро да правиш ъпгрейд на видеокарта.

 

P.S. Хаха "wunderrar" ! Това ми хареса :D

Link to comment
Share on other sites

A след време коефицента няма ли да е от значение :confused  не че се оплаквам ама все пак да питам ;)

Няма. Тоя торент е само докато няма място на вареза. Когато има няма да се ползва.

Link to comment
Share on other sites

Между другото като написах кода и ми се отвориха тези тестове, които не бяха маркирани и можеш да ги избереш ако искаш. Тесвах и с тях, резултата стана с 2 точки повече 954

Link to comment
Share on other sites

...резултата стана с 2 точки повече

 

Охооо...цели 2 точки :D А аз съм още на 40%....значи ще постна утре, ама къде ги зареждате, като FTP-то е на 100% :confused

Link to comment
Share on other sites

При мен е 584 :angry: :(

Та в този ред на мисли кое е по-добре да смениа

CPU-то (P4 2.6HT)

ili

VGA FX 5700Q

Знам, че ниама да е лошо и двете ама засега няма достатъчно$$$ :(

Link to comment
Share on other sites

При мен е 584  

Та в този ред на мисли кое е по-добре да смениа

CPU-то (P4 2.6HT)...

Веднага ще ти кажа като тествам, щото съм със същия процесор и по-добра карта(въпреки, че отсега залагам на картата :D ), само че след като си реша един основен проблем:

 

Току що го инсталирах, сложих му серийния, дето е по-горе, обаче ми пише, че системата ми не отговаряла на неговите изисквания(което си е чиста глупост...няма дори един пункт, дето не отговаря), не можел да пусне нито един тест....и ми препоръчва да съм си пуснел 3DMark03 или 2001SE... :confused Опитах се(чрез рестарт) да му 'обясня', че тия горните вече съм ги пускал, ама нещо е затъпял и не ще да ме разбере :P . Някой появи ли му се същия проблем?

 

П.П. Подобен проблем имах и с 03-версията, но тогава си имаше патч за целта, а тука като гледам вече давате резултати с тази версия.....

 

А ето един Линк, в който можете да видите, с кои карти върви....за тези, които ще са разочаровани после, че само са го теглили :unsure:

Link to comment
Share on other sites

(Поствам отново, че предишния стана много дълъг, а + този.... ;) )

Първо - чакайте малко да намаля оборотите на всички вентилатори, че не мога да се съсредоточа да пиша. :D

Второ - оправих си проблема - Pixel shader-а ми беше на 2.1, вместо на 2.0.

Трето - бахти теста - през цялото време насича яко и върви около 10 fps, а на CPU слиза на 3-4 fps и при вас ли е така? Клокнах малко процесора (3.2) ; клокнах малко картата (400:720) и на 1024Х768 изкарах 2722. Честно казано очаквах дори по-малко, като гледах как насича. И тъй като хич не обичам да ми насича, реших да се тествам на 640Х480. Не че беше нещо по-различно (кадрите се вдигнаха на около 20-тина и нещо) и като краен резултат ми изписа: 3618. Тези резултати са без последните 2 теста (Feature tests и Batch size tests). После ще опитам и с тях и като се освободи някой и друг килобайт местенце на ftp-то веднага ще кача screenshot-че. :)

 

П.П. Между другото драконът, ако се яви на световното по скокове във вода, със сигурност ще вземе първото място, щото като прескочи кораба-балон и се пльосна във водата, не направи дори и малки вълнички, вместо да изплиска половината езеро. :D :D :D

 

Edit: Пуснах и останалите тестове при същите настройки - нов резултат: 2730

Тъй като имам аванс и в CPU-то и в картата, вероятно ще прескоча 3000, ако пусна всичко на max, ама не виждам смисъл, а и картата ми засега е с кофти охлаждане(Ael, излагаш се - нали щяхме да слагаме новия охладител :D .......чакам твоите точки....) - тестовете и така са си бая трудни за изпълнение. :sick

 

Системата: ASUS P4P800 / P4 2.6@3.2(HT) / 2X512 DDR400 (d.ch.) / 2X160 Gb Seagate S-ATA / ATI 9800 Pro / Samsung 21" / (+ CD-RW 52X Teac + DVD-ROM 48X TEAC + няколко аудио карти) :)

Link to comment
Share on other sites

Точките ти наистина са доста, щото дават Х800ХТ PE да изкарва 3500

Обаче има нещо гнило в тоя марк. Не може радеон 9550 да вади повече точки от 5900ХТ, тва е абсолютен абсурд. Може би е оптимизиран за карти на АТИ или има някаква лъжа. Foxy имаше такава карта нека той да тества и да си каже резултата

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...