Jump to content
BulForum.com

За любимите пловдивски кръчми


Recommended Posts

Аа водолаза е култова..но ме кефят и мен Войводите мм Чевермето(бункера) до някъде щото цените са народни аама кебабчетата са сурови мамка им в махалата "Колио" му викаме иначе е ресторант Фемили кои други знам ли..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply
perlata do klinikata za rakovo bolni na pere to6ev... :D i kuxnqta ne e lo6a i gradinata sa6to :D

Напълно съм съгласен с теб :). Клиент ми и мога да твърдя, че рядко може да видиш шеф на заведение който толкова много да си следи всичко да му е наред ;).

Link to comment
Share on other sites

Напълно съм съгласен с теб :). Клиент ми и мога да твърдя, че рядко може да видиш шеф на заведение който толкова много да си следи всичко да му е наред ;).

 

e kak be bat nasko e varxa... sqka ve4er ni tarpi . koftito e samo 4e zatvarq kam 1-1:30h i ni goni ti xodi6 li tam ?! poznavas li germaneca , xajo , tiq oniq....tapata?

Link to comment
Share on other sites

:D Водолаза и Кокала рулират  :D

Кокала е една от най-шибаните дупки където ми е стъпвал крака ... и едва ли повече ще стъпи ... пък и е на 100 метра от Районното ...

Link to comment
Share on other sites

e kak be bat nasko e varxa... sqka ve4er ni tarpi . koftito e samo 4e zatvarq kam 1-1:30h i ni goni ti xodi6 li tam ?! poznavas li germaneca , xajo , tiq oniq....tapata?

Не. Ходил съм малко преди време.

Link to comment
Share on other sites

e kak be bat nasko e varxa... sqka ve4er ni tarpi . koftito e samo 4e zatvarq kam 1-1:30h i ni goni ti xodi6 li tam ?! poznavas li germaneca , xajo , tiq oniq....tapata?

 

 

Аз ги познавам тези хора....все пак живеят в моя блок повечето и с тях играя мач....ма съм малък само на 16 и не ходя там.. :devil

 

OnTopic:Чевермето ме кефи най-много ...поне засега :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз ги познавам тези хора....все пак живеят в моя блок повечето и с тях играя мач....ма съм малък само на 16 и не ходя там.. :devil

 

OnTopic:Чевермето ме кефи най-много ...поне засега :lol:  :laughing:

 

e ti na4i si v bloka s nai-golemite "elementi" v ki4uka..... :D

Link to comment
Share on other sites

Кокала е една от най-шибаните дупки където ми е стъпвал крака ... и едва ли повече ще стъпи ... пък и е на 100 метра от Районното ...

Аз даже имам фанелка на Кокала фе ;) пък и кво като е на 100 метра от райнното( всъщност е на по-малко от 100), аз живея на 20 метра от районното и понякога вътре :punk

Link to comment
Share on other sites

e ti na4i si v bloka s nai-golemite "elementi" v ki4uka..... :D

 

 

Под елементи какво трябва да разбирам :confused :lol: :laughing: :lol: аз им се кефя много ...супер яко шоу има като играем футболче ...даже сега като се прибирах и не видях никой долу пред блока ...и мисля че пак са си в Перлата.....ма знай ли човек ..

Link to comment
Share on other sites

Кокала е една от най-шибаните дупки където ми е стъпвал крака ... и едва ли повече ще стъпи ... пък и е на 100 метра от Районното ...

Що бе? В Кокаль сме си изкарвали страхотни вечери. Трима души влезнахме с 10лв и накрая даже бакшиш оставихме. :)

Link to comment
Share on other sites

VODOLAZA HARDCORE VODOLA HARDCORE VODOLAZA RULIRA!!!

 

tam 5 lv vi stigat da se omazite...3 golemi vodki ako izpiete tam 6a vi gledat s lo6o oko...prosto ste bitov alkoholik na koito ne mu puka za zdraveto mu!

 

KOKALA RULZ! KOKALA RULZ! qka kra4ma....

 

NO NAI QKATA "POD LOZATA" namira se do stadion BOTEV sre6tu gladiatorite v uli4kata....

 

Zapomnete POD LOZATA RULZ NAI MNOGO!

Link to comment
Share on other sites

Под елементи какво трябва да разбирам  :confused  :lol:  :laughing:  :lol: аз им се кефя много ...супер яко шоу има като играем футболче ...даже сега като се прибирах и не видях никой долу пред блока ...и мисля че пак са си в Перлата.....ма знай ли човек ..

 

posledniq pat kato igraxme ma4 patkata izpi na germaneca birata i germaneca otide i razrqza topkata s 1 noj.... :D

Link to comment
Share on other sites

posledniq pat kato igraxme ma4 patkata izpi na germaneca birata i germaneca otide i razrqza topkata s 1 noj.... :D

Не че всички тук познаваме патката и германеца. :D Аз за германеца поне се сещам за този който живее в кичука и преди няколко месеца май му беше сватбата.

 

Иначе чакам с нетърпение да отворят най-сетне тромпета. Гледам, че сега го разширяват. Този път наистина са почнали да му правят ремонт. :)

А я кажете във водолаза какво представлява това заведение. На какво прилича по-скоро: На тромпета или на някоя махленска долнопробна кръчма. И каква музика се пуска. Че много приказки съм слушал за тоя водолаз, ама така и не можах да разбера какво представлява всъщност.

Link to comment
Share on other sites

А я кажете във водолаза какво представлява това заведение. На какво прилича по-скоро: На тромпета или на някоя махленска долнопробна кръчма. И каква музика се пуска. Че много приказки съм слушал за тоя водолаз, ама така и не можах да разбера какво представлява всъщност.

 

Ами като чуеш името какви асоциации ти вкарва ;)

 

Това си е точнои махленска кръчма в което продават сумати ментета и като хакнеш няколко и си долу под масата :wacko: Който ходи там ходи с една единствена цел да се омаже тотално :)

Link to comment
Share on other sites

A бе аз се сещам какво може да предтавлява по името. Но повечето хора това си мислят като чуят и за тромпета. Верно че там всеки пие, особено вечерта, ама не идват само алкохолици и да си пеят стари градски песни на масата и така да окънтяват цялата махала. Идват си различни нормални хора (и си излизат полюшвайки се :D ). А до нашия блок пък има една точно кръчма (ако някой е чувал за Бетина Ми), която има всяка вечер алкохолици, алкохола е менте и не ходи свястен човек там. Имам чувството че са си изградили собствена комуна за алкохолици в която да се лекуват като се напиват, или по-точно оливат. А събота и неделя като се разпеят след 15 часа се чуват поне до 100 метра разтояние. И така до около 18-19 часа. Сега като е по-светло може и до по-късно. :wacko:

 

Въпроса ми беше, може ли да се срещне някой свестен човек, на който пред погледа му не е винаги чашката от 100 грама. И каква музика се пуска.

Link to comment
Share on other sites

posledniq pat kato igraxme ma4 patkata izpi na germaneca birata i germaneca otide i razrqza topkata s 1 noj.... :D

 

 

Това си го спомням присъствал съм на този мач :D :D мисля че беше доста отдавна обаче поне преди 1г ...може и повече :confused

Link to comment
Share on other sites

Това си го спомням присъствал съм на този мач  :D  :D мисля че беше доста отдавна обаче поне преди 1г ...може и повече  :confused

 

dam tam nqkade be6e

 

 

@breackneck za sa6tiq germanec stava vapros ! a trompeta ot koga mu pravat remot predi okolo 2meseca bqx tam :confused

Link to comment
Share on other sites

Ами от миналия месец, началото на юли май беше. Обаче този път няма табелка до кога ще бъде ремонта. Сега я няма задната част на заведението. Ще мине доста време тоя път май. Дано да го разширят повече, че от Януари нататък съм ходил само с резервация. Как веднъж не си намерихме свободно място след 20:00 часа.

Link to comment
Share on other sites

ami to celiq ki4uk xodi tam ta i ot drugite kvartali prosto go napravixa qko zavedenieto a i kuxnqta sa6to e mnogo dobra.... pi4a prokopsa mnogo samo ot 1 gril kvo zavedenie napravi ne e istina...

Link to comment
Share on other sites

ami to celiq ki4uk xodi tam ta i ot drugite kvartali prosto go napravixa qko zavedenieto a i kuxnqta sa6to e mnogo dobra.... pi4a prokopsa mnogo samo ot 1 gril kvo zavedenie napravi ne e istina...

И аз съм в Кючука. Къде се намира това заведение? Много ли е кръчмарско и пълно с квартални алкохолици?

Благодаря, netrootbg! Сетих се къде е. Ще го пробвам.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм в  Кючука. Къде се намира това заведение? Много ли е кръчмарско и пълно с квартални алкохолици?

Срещу бензиностанцията на Емко пред 1 РПУ.

 

Там работите потръгнаха когато бутнаха всички заведения срещу него за да построят бензиностанцията.

Link to comment
Share on other sites

Във Водолаза отиваш с 2 лева и са връщаш с 1.50 и си дроп :) нии за 13 лева 8 човека са напрайхме компот :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...