Jump to content
BulForum.com

Subtitle Links and Requests


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Jack%20Bull,%20The.jpg

 

The Jack Bull

давали са го по бТВ под името "Упорство"

великолепен филм

Link to comment
Share on other sites

Търся субове за The Amityville Horror от 1979 година както и за другите серии Amityville II: The Possession, Amityville 3-D, Amityville: The Evil Escapes, The Amityville Curse, Amityville 1992: It's About Time, Amityville: A New Generation, Amityville: Dollhouse.Като задължително са на английски на друг език не ми трябват.

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали някой е искал дубтитри за Фотбал Фактори ТУК го има намерих само английски които са точно по време ако някой му се превежда ТУК са английските субтитри стават за версията в Варез :)

EDIT: в дата има субтитри

Link to comment
Share on other sites

Субтитрите на LORD of WAR са изключително орязани.Липсва превода в началото и края на дисковете...някой да знае от къде да намеря правилни субс за този release(DVDSCR.XviD-FiCO.CD1)?Или от къде да си изтегля друг release с добро качество и субтитри? :)

Link to comment
Share on other sites

Subs??

5481.jpg

BLACK DOWN

 

 

И аз търся субтитри за този филм.

Link to comment
Share on other sites

Субтитрите на LORD of WAR са изключително орязани.Липсва превода в началото и края на дисковете...някой да знае от къде да намеря правилни субс за този release(DVDSCR.XviD-FiCO.CD1)?Или от къде да си изтегля друг release с добро качество и субтитри? :)

за тоя рилииз са само тея субс май. прерових навсякъде където се сетих и няма други :( липсват последните 12 минути на 1-вия диск, за 2-рия не знам, защото изобщо не стигнах до него. ако на някой му се занимава моля нека го преведе :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

за тоя рилииз са само тея субс май. прерових навсякъде където се сетих и няма други :( липсват последните 12 минути на 1-вия диск, за 2-рия не знам, защото изобщо не стигнах до него. ако на някой му се занимава моля нека го преведе :bgrin:

 

 

 

Тук

 

;)

Link to comment
Share on other sites

Аве някой може ли да ми намери субтитри за Naboer щото в вареза има някъв файл дето е 9 мегабайта и нещо и уж е .sub ама нещо не става и неще да ми го отвори с никва програма...

Link to comment
Share on other sites

Аве някой може ли да ми намери субтитри за Naboer щото в вареза има някъв файл дето е 9 мегабайта и нещо и уж е .sub ама нещо не става и неще да ми го отвори с никва програма...

За субтитри от такъв вид, аз използвам това.

Другият вариант е да пробваш дали субтитрите от www.titles.to пасват с този рилийз.

Link to comment
Share on other sites

Субс за 1 и евентуално 2 сезон на First Wave (по-известен от нашите канали като Първата вълна). В subs.unacs.bg има за 1 и 2 епизод на 1 сезон, но никъде другаде не намирам дори и английски такива. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

За Ali G, Aii ми трябват, ама на български :D

 

Виж дали това няма да помогне.

Link to comment
Share on other sites

За субтитри от такъв вид, аз използвам това.

Другият вариант е да пробваш дали субтитрите от www.titles.to пасват с този рилийз.

 

Няма на български, а с тая програма нещо не схващам как се бачка...

Link to comment
Share on other sites

Няма на български, а с тая програма нещо не схващам как се бачка...

 

Виж ТУК!

За съжаление линковете за картинките са към стария warez.ru, затова не се виждат. Можеш да ги отвориш, като изкопираш адреса, а после заместиш в него warez.ru със сегашния адрес на сайта за филми. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...