Jump to content
BulForum.com

Subtitle Links and Requests


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Blagodarq vi za predlojenite subtitri , no az tezi gi imam , te ne saotvetstvat na filma na Metallica '' Some kind of monster '' , filma sam go svalql ot '' Movies.co.jp '' . Shte vi bada mnogo blagodaren ako moje da mi pomogne nqkoi !

Link to comment
Share on other sites

Blagodarq vi za predlojenite subtitri , no az tezi gi imam , te ne saotvetstvat na filma na Metallica '' Some kind of monster '' , filma sam go svalql ot '' Movies.co.jp '' . Shte vi bada mnogo blagodaren ako moje da mi pomogne nqkoi !

Ето ТЕЗИ и ТЕЗИ Ако не стават значи и аз не мога да ти помогна!!
Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми даде свястни субтитри за филма Football factory защото субтитрите, които ги има навсякъде не са съвместими с филма от movies.co.jp  :blink:  :confused

Пробвай ТЕЗИ

Дано ти свършат работа!

Link to comment
Share on other sites

Пробвай ТЕЗИ

Дано ти свършат работа!

Тези също съм ги пробвал, но не стават - избързват малко, но сега ще опитам с една програма да ги оправя малко. Мерси все пак

 

EDIT: Субтитрите нямат нищо общо с това, което се говри във флма :confused Дори и времто да се нагласи не става

Link to comment
Share on other sites

Тези също съм ги пробвал, но не стават - избързват малко, но сега ще опитам с една програма да ги оправя малко. Мерси все пак

 

EDIT: Субтитрите нямат нищо общо с това, което се говри във флма :confused Дори и времто да се нагласи не става

Ами тогава свали филма от ТУК

и ще станат.Само като го свалиш го преименувай без последното допълнение jpg.Да завършва с avi.

Link to comment
Share on other sites

Nito edni subtitri ne saotvetstvat , tarsq subtitri za filma na Metallica '' Some kind of monster '' , filma sam go svalil ot '' Movies.co.jp'' , i sega ne moga da namerq subtitri za nego koito da saotvetstvat . Molqvi pomognete mi !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...