Jump to content
BulForum.com

Subtitle Links and Requests


Recommended Posts

RQ:subs за Boys don`t cry---->моля,ако някой намери нещо да пише ПМ,защото не следя темата

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Спешно ми трябват субтитри за Unforgiven

Благодаря предварително!!!

 

... тъй като си бая настоятелен за тея титри (за 1CD), и тъй като гледам, че никой няма да ти помогне (има ги на 2CD и на 3CD) ти предлагам да разучиш някоя програмка за корегирането им. аз ползвам subtitle workshop ;) . с нея става много бързо. изисква малко време за разучаване

Link to comment
Share on other sites

Имам един проблем и моля ако може да помогне да го реша.Записвам филми на един приятел за да ги гледа на DVD което подържа DivX,но почти винаги не му излизат субтитрите,а на компа си вървят без проблем!! :unsure: DVDто му е Елит.Та въпроса мие:какъв формат трябва да бъдат субтитрите за да ги чете дивидито?Благодаря предварително!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

търся субтитри за The United States of Leland....гледам е качен на уареза ама там има само някакви китайски субтитри.Моля помогнете щото съм фен на Кевин Спейси и тоя филм не съм го гледал пък много искам.Предварително tnx :)

Link to comment
Share on other sites

Имам един проблем и моля ако може да помогне да го реша.Записвам филми на един приятел за да ги гледа на DVD което подържа DivX,но почти винаги не му излизат субтитрите,а на компа си вървят без проблем!!  :unsure: DVDто му е Елит.Та въпроса мие:какъв формат трябва да бъдат субтитрите за да ги чете дивидито?Благодаря предварително!! :rolleyes:

 

Моето е филипс и за да вървят суб. трябва да са с разширение sub.srt.txt

Но двата файла трябва са изписани по един и същи начин това е много важно за да него смята като друг файл.

Link to comment
Share on other sites

Моето е филипс и за да вървят суб. трябва да са с разширение sub.srt.txt

Но двата файла трябва са изписани по един и същи начин това е много важно за да него смята като друг файл.

Благодаря за полезния съвет.Наистина се получи с разширението sub.srt.txt!! :D
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае от къде да намеря субтитри за филма Stealth(2005) няма в subs.unacs.bg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...