Jump to content
BulForum.com

Teniski


Lord_Gudo

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

А дали в този фотоцентър ще могат да копират щампа от една фанелка и да ми направят нова/и ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Днес ми отказаха щампа на фанелка до васил коларов(заради кръст немски) някой има ли идея каде мога да си щампирам всичко без граници ?мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Днес ми отказаха щампа на фанелка до васил коларов(заради кръст немски) някой има ли идея каде мога да си щампирам всичко без граници ?мерси предварително

www.portokal.bg ???

Link to comment
Share on other sites

Днес ми отказаха щампа на фанелка до васил коларов(заради кръст немски) някой има ли идея каде мога да си щампирам всичко без граници ?мерси предварително

Ако ти откажат и в портокала, пиши ми на лично имам приятел който се занимава само с щамповане и не го интересува каква е щампата

Link to comment
Share on other sites

...не го интересува каква е щампата

Ами тъй де...всеки трябва да яде, а какво ще е нарисувано...на кого ли му дреме... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Днес ми отказаха щампа на фанелка до васил коларов(заради кръст немски) някой има ли идея каде мога да си щампирам всичко без граници ?мерси предварително

 

Че да не го носят те, че да отказват поръчката ... Ако искаш и президента гол си сложи на фанелка - какво от т'ва :)

 

Аз лично си правя тениски в тениски.еу - обаче щампата там е гумена, ако картинката ти е на по голяма площ, ще стане доста ... как да кажа - твърда щампата. Ако е малка или е някаква векторна графика е ОК.

 

П.С. Ако си поръчвате тениски, никога не взимайте българско производство. Често не отговарят на номера и отделно може да поръчате две еднакви фанелки като размер и марка, а да ви пратят две различки (защото такива са имали в момета - типично по български). Това лично ми се е случвало във въпросният сайт (по-горе) 2 пъти и спрях да взимам български стоки, а само такива, които внасят от чужбина.

Link to comment
Share on other sites

Че да не го носят те, че да отказват поръчката ... Ако искаш и президента гол си сложи на фанелка - какво от т'ва :)

 

Става това, че ако евентуално му се случи да му се заядат полицаите, могат да накажат и производителя. Затова на такива фланелки са им изрязани етикетите на врата с фирмата производител.

Иначе фланелки с такива и подобни щампи имаше преди в рок шопа на центъра, предполагам, че още се продават.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...