Jump to content
BulForum.com

Teniski


Lord_Gudo

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply
Някой знае ли от къде мога да си намеря хубави тениски на прилична цена? :confused

 

В подлеза на гарата има за 2лв:тъмно светлосини,червени,черни,бели.Каквито искаш и са хубави,а не като ги носиш 2 пъти да не стават за нищо.

Значи това се намира в подлеза на Централна гара от към страната на бингото(където са сергийките с вестници и книги).Слизаш по стълбите и първото от дясно.То има дънки,тениски....Само че аз си купих лятото и незнам дали ще има сега :huh: Пробвай!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Абе тези щампи дали държат повечко изпирания? Примерно ако държат колкото метълските фанелки ще е супер. Имам тука едни на Offspring и Savatage, дето са ми отпреди 6-7 години и не са им паднали щампите. Някой има ли представа?

Link to comment
Share on other sites

"Канапе"-казвали са ми че там правят доста добри тениски.Намира се на ул."К.Стоилов"(не помня кой номер-18-20-22 незнам точно)това е около Джумаята.Като тръгнеш по тепето нагоре има една уличка ,която е надолу,от нея наляво и ще го видиш. :D

 

Edit:малко са били скъпички :bgrin:

 

Прав си пич, там са най-добрите тениски :punk А цените зависят от големината и цветовете. То има и разни готови тениски с яки нестандартни щампи за по 15-16лв.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zna4i do panaira ima edna firma MicroAcy i tam ako im zanese6 kvoto iska6 na fail na Coreldraw v9 6te ti go izrejat na folio i samo trqbva da si go lepne6 na teniskata.

Link to comment
Share on other sites

Zna4i do panaira ima edna firma MicroAcy i tam ako im zanese6 kvoto iska6 na fail na Coreldraw v9 6te ti go izrejat na folio i samo trqbva da si go lepne6 na teniskata.

 

И аз знам някои места на които като си занесеш картинката ти я слагат на тениска,но ме интересуваш някъде където има готови тениски :) Мерси все пак :)

Link to comment
Share on other sites

Ами знам къде има...значии...на центъра,до пешеходния мост,дома за красота и мода...на самата сграда отляво има едно като магазин пише КСЕРОКС и други там ии правят тениски със надпис или картинка и е 8 лв с тениската ;) супер евтиния :)

Link to comment
Share on other sites

Ами знам къде има...значии...на центъра,до пешеходния мост,дома за красота и мода...на самата сграда отляво има едно като магазин пише КСЕРОКС и други там ии правят тениски със надпис или картинка и е 8 лв с тениската ;)  супер евтиния :)

to navsqkade e po4ti tolkova..... :punk

Link to comment
Share on other sites

A хора в какъв формат трябва да е това, което искам да ми се сложи. Имам предвид PC формат.

Link to comment
Share on other sites

A хора в какъв формат трябва да е това, което искам да ми се сложи. Имам предвид PC формат.

ami po princip na razli4nite mesta e razli4no tam v mikroasu ti iskat da e na fail4e na corewdraw , lakito misla 4e trqbva da si zanese6 gotovata kartinka , a v kanapeto neznam makar 4e tam sa nai-ka4estveni malko po-skapo idvat ama sa 100 pati po-ka4estveni

Link to comment
Share on other sites

Купувате си текстилни бои от книжарница "Дали". Рисувате. Ако не можете да рисувате - изпринтвате си на хартия, която може да се залепя..изрязвате - трябва да стане като шаблон, залепяте на тениската и тогава запълвате шаблона. Чакате 3 дни да изсъхне, после повтаряте и пак чакате да изсъхне, сетне махате шаблона и е готово - изглежда хубаво и е качествено + това си е лично ваше товрение ;) .

Link to comment
Share on other sites

Купувате си текстилни бои от книжарница "Дали". Рисувате. Ако не можете да рисувате - изпринтвате си на хартия, която може да се залепя..изрязвате - трябва да стане като шаблон, залепяте на тениската и тогава запълвате шаблона. Чакате 3 дни да изсъхне, после повтаряте и пак чакате да изсъхне, сетне махате шаблона и е готово - изглежда хубаво и е качествено + това си е лично ваше товрение ;) .

da i tova e variant ama za po prosti4ki 6tampi az primerno ako iskam da si naprava ronnie coleman na 6tampa baq trqbva da si poigraq :P

Link to comment
Share on other sites

ami po princip na razli4nite mesta e razli4no tam v mikroasu ti iskat da e na fail4e na corewdraw , lakito misla 4e trqbva da si zanese6 gotovata kartinka , a v kanapeto neznam makar 4e tam sa nai-ka4estveni malko po-skapo idvat ama sa 100 pati po-ka4estveni

 

Всъщност не съм много сигурен къде ще ходя още, но горе-долу ми е ясна работата.

Link to comment
Share on other sites

da i tova e variant ama za po prosti4ki 6tampi az primerno ako iskam da si naprava ronnie coleman na 6tampa baq trqbva da si poigraq :P

 

То и на Микеланджело не му е било лесно да изпише Сикстинската Капела ;) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...