Jump to content
BulForum.com

Teniski


Lord_Gudo

Recommended Posts

На руския пазар, в магазин за бельо. Капитан Райчо, пазара в Тракия. Тези места устроиват ли те :D

 

Аз имам друг въпрос. От къде мога да си купя само щампа за тази цел и да си го правя сам??

V kakav smisal stampa, kakvo imash v predvi?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply
Аз си купих чисто червена фанелка от магазина на дино с/у хотел Лайпциг за 5лв. Сравнително хубава е. Предполагам че имат всякакви цветове....даже съм сигурен ;)

И аз съм си направил такава червена на ДИНО и ми я направиха с нещо гумирано ама кво е тва???Издържа вече няколко години и не е мръднала!!Накой знае ли каде има точно такава щампа???Искам на няква блуза да напиша нещо??

Link to comment
Share on other sites

В Office 1 правят "гореща" щампа от всякакво изображение - носиш им дискетка с картинката и ти го правят.Лошото е,че максималния формат е А4.А гореща шампа значи,че ти я правят като ваденка - само си носиш щампата вкъщи,гладиш тениската за да е идеално равна,вземаш си щампата,пльосваш я и минаваш с ютията,за да се залепи.

Link to comment
Share on other sites

В Office 1 правят "гореща" щампа от всякакво изображение - носиш им дискетка с картинката и ти го правят.Лошото е,че максималния формат е А4.А гореща шампа значи,че ти я правят като ваденка - само си носиш щампата вкъщи,гладиш тениската за да е идеално равна,вземаш си щампата,пльосваш я и минаваш с ютията,за да се залепи.

А тази "гореща щампа" надежна ли е колко седи този надпис преди да започне да избледнява.

Link to comment
Share on other sites

В Office 1 правят "гореща" щампа  от всякакво изображение - носиш им дискетка с картинката и ти го правят.Лошото е,че максималния формат е А4.А гореща шампа значи,че ти я правят като ваденка - само си носиш щампата вкъщи,гладиш тениската за да е идеално равна,вземаш си щампата,пльосваш я и минаваш с ютията,за да се залепи.

Елементите стават ли хубавои в предвид ако е малко лице ще излезе ли хубаво или ще се размаже :blink: (ам и "гореща" щампа какви пари излиза горе-доло :huh: )

Link to comment
Share on other sites

Елементите стават ли хубавои в предвид ако е малко лице ще излезе ли хубаво или ще се размаже  :blink: (ам и "гореща" щампа какви пари излиза горе-доло :huh: )

Излизат така както ги отпечаташ.

 

Ако си купя само фолио и го изпринтирам на принтера, няма ли пак да стане като го лепна?

Зависи какъв ти е принтера, защото моя е мастилоструен и топлината не се отрази добре на боята :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Цветни са.Но както каза JDFU - зависи от принтера ;)

Ама при тях са лазерни,така че няма проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Мисля,че има такива и до домът на красотата до Пешеходният мост..

Link to comment
Share on other sites

Ах вие гадини и мене зарибихте с тая идея. :lol: :laughing: :D

Та вапросът ми е не.....молбата ми е някои ако може да ми препоръча

хубава фирма дето си ги е по твои избор(ако може да им даваш дискета)

а и кви размери да е най-голямата,колко време би трабвало да стой,

колко ефектно е,а и колко солено ще ми доиде.

 

Меси предварително!!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ах вие гадини и мене зарибихте с тая идея. :lol:  :laughing:  :D

Та вапросът ми е не.....молбата ми е някои ако може да ми препоръча

хубава фирма дето си ги е по твои избор(ако може да им даваш дискета)

а и кви размери да е най-голямата,колко време би трабвало да стой,

колко ефектно е,а и колко солено ще ми доиде.

 

Меси предварително!!! :D  :D

mi offis1 tam stavali "gore6ta 6tampa" max razmer golqm list A4 taka razbrah de :) :punk :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

pod LUCKY CINEMA ima kopiren centyr

tam sme pravili mnogo gotina teniska za 4 lv

zna4i zanesahme edna kartinka koqto bqhme napravili na photoshop glavata na edin priqtel i tqloto na super men i zanesohme i bqla teniska i te za 10 min i sre6tu 4lv ni q naparviha mnogo dobre se polu4i

i posle mu q podarihme za rd-to,naisitna be6e originalen podarak

Link to comment
Share on other sites

ei pi4 6ti kaja kak stoqt ne6tata kopuva6 si textilna boq

 

reje6 6ablon i go slaga6 na teniska po izbor maca6 kvoto maca6 i si gotov trqqq samo da izsahne i ne se trie lesno po rano kato 6te6e da se formira x3m club pld

edin moi priqtel 6te6e da gi pravi i prodava!!!

Link to comment
Share on other sites

преди време бях видял линк за сайта на едни пичове,който правеха тениски с надпис или картина по избор на клиента,а също имаха богат избор от готови токива...правеха доставки по цялата страна...сайта май беше в hit.bg...имаха и тениски с черепа от The Punisher...та ако някой си сеща Plssss да пише...

Link to comment
Share on other sites

Mortal_dreams, знаеш ли тези текстилни бои откъде се купуват и какви пари са. Трябва ми най-обикновена черна текстилна боя, може и да не е някаква специална, стига да боядисва трайно и да не разложи тениската :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...