Jump to content
BulForum.com

GOA / Psy / Trance


ZGAN

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply
  • 2 years later...

Тъкмо си виках дали няма някоя тема за транса...е искам да разбера колко хора освен мен са почитатели на тази музика.

Link to comment
Share on other sites

И мен мн ме радва TRANCE по специално Ferry Corstein прави уникални миксове по час, час и половина без спиране :music

Link to comment
Share on other sites

Ееее ще ми спестиш много главоболие ако качиш....тъкмо си бях направил списък с песни и немога да намеря голяма част от тях....наистина много ще съм благодарен ако качиш!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз също. :punk

 

Наскоро открих две много здрави групи: Sensient и Safi connection. Psychodelic са и двете.

 

Някои от по underground са:

 

Cosma

Delirious

Atomic pulse

Asterix

Alternate vision

Aircrash Bureau

Psysex

Toxic

Para Halu

Nexus

Naked Tourist

G.O.W.

Kindzadza

Link to comment
Share on other sites

Никои DJ-и :). До сега не съм чул DJ "Някой си" да пуска Psychidelic.

 

Нямах това предвид... :) Пример : Astral Projection са 2-ма и са DJ-и. ;) Как иначе да им кажа...група, формация? :)

Сред любимите ми са:

Astral Projection

Hallucinogen

Cherouvim

Etnica

Aural Planet

Alien Project

Link to comment
Share on other sites

И аз от бая време се чудех що няма такава темичка и малко оставаше да отворя. Качвай да видим за каква класика говориш.

 

Честно да си кажа не си падам по миксовете които са 60 - 70 мин, че и повече. Обичам по кратките миксове, защото така има повече разнообразие ;)

Link to comment
Share on other sites

Оле майко - това е лудо !!!

Кефя се ,че не съм сам в този форум дет слуша тази ненормално-психясала музика !!! :rolleyes: :wacko: :woot

 

за изпълнители/групи не бих тръгнал да изреждам, защото HARD-а ми квичи че е FULL (75 GB музика само с любимите ми сетове и парчета на транс изпълнители) :rolleyes: :rolleyes: :music :bgrin: :D

 

дано намерите нещо яко и го качите/link-нете за да си го сваля (стига да го нямам де :tongue ;) :zzz )

Link to comment
Share on other sites

Оле майко - това е лудо !!!

Кефя се ,че не съм сам в този форум дет слуша тази ненормално-психясала музика !!! :rolleyes: :wacko: :woot

 

Слушам такава музика от 6 години. Започнах с Astral.

Link to comment
Share on other sites

Слушам такава музика от 6 години. Започнах с Astral.

 

Аз слушам от 94-95 г., когато за първи път пускаха по радио Експрес електронна. Ако сте чували името Ясен Петров (Metropolis), та той беше пионера, който зариби народа да слуша такава музика (естествено, който е бленувал за нея).

Link to comment
Share on other sites

Тая музика е една от най-яките дет съм слушал....аз съм сравнително млад фен от около 3 години ама се разцепвам!!!Като се качи ще прегрея сървъра защото аз нямам кой знае колко такава музика за жалост само в eMule успявам да я намеря или някъв чуждестранен торент а това ще ми онтеме дооооста време затова се надявам да качите та да се кефим до колабиране!!!

Link to comment
Share on other sites

Тая музика е една от най-яките дет съм слушал....аз съм сравнително млад фен от около 3 години ама се разцепвам!!!Като се качи ще прегрея сървъра защото аз нямам кой знае колко такава музика за жалост само в eMule успявам да я намеря или някъв чуждестранен торент а това ще ми онтеме дооооста време затова се надявам да качите та да се кефим до колабиране!!!

 

Ето това е един хубав сайт...горе вляво има едно Goa Artist Infos.Цъкаш там, отваряш dc++ и дърпаш :)

Аз съм навит да кача каквото мога, но няма да е в play.evrocom.net, щото пак ше делнат сичко скоро време.А другаде скоростта ще е няква убийствена...

Link to comment
Share on other sites

Akira Indika DJ Set @ Macro Cosmos Open Air (14.8.05 Bavaria)

 

Този сет колко часа е :blink: :blink:

Слушам го час и половина и буквално се разцепих! :woot :wacko:

 

От къде може да се дръпне?

 

Ся вече свърши :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Слушам такава музика от 6 години. Започнах с Astral.

 

Ами аз от 2000-та година някъде (края на 99`-та :))

 

Също се зарибих от Astral Projection (докато бях за сефте нощна в една зала до нас :rolleyes: :woot )

Link to comment
Share on other sites

Аз пък също почнах от Astral Projection....преди около 5 годинки! :P

А иначе сред любимците ми са:

Psysex

Hallucinogen

Astral Projection,особено много след презентацията им на новия им албум!

Infected Mushroom

и други,ама в момента ме е хванала склерозата.....

Link to comment
Share on other sites

Sq mn se zaribqvam po Astral Projection - People can fly i po mn pesni na GOA

:allien

 

Всеки в началото се зарибява с People Can Fly и Kabalah. а нещо се бъркаш, защото няма група "GOA".

Link to comment
Share on other sites

Има GOA GIL....може би това е имал в предвит....те са доста добри впрочем....и последно да питам ще се качва ли нещо?

Link to comment
Share on other sites

Има GOA GIL....може би това е имал в предвит....те са доста добри впрочем....и последно да питам ще се качва ли нещо?

 

Goa Gil не са "те", а е той.Ето го.

темата е много стара и не вярвам някой да се навие да качи нещо...каквото е било-тва е!

TITAN4O има 70GB trance, ама едва ли ще ги качи някъде.

Link to comment
Share on other sites

Олеее то верно темата е от 2003....щот не съм я срещал преди и си помислих че ще се качва :bgrin: мизерия....значи TITAN4O а?Оооо ще си има гости тая вечер :P ....впрочем толкова много съм се заребил по тая музика че си свалих няколко програми за правене на яки пърчета...е направих си и всички казаха че е супер...аз съм радостен и продължавам да се лъжа че нещо би излезнало от мен....все пак съм луднал до такава степен че по цял ден тананикам нещо и пистоянно ритми в главата абе лудо лудо... :music

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...