Jump to content
BulForum.com

GOA / Psy / Trance


ZGAN

Recommended Posts

Олеее то верно темата е от 2003....щот не съм я срещал преди и си помислих че ще се качва :bgrin: мизерия....значи TITAN4O а?Оооо ще си има гости тая вечер :P ....впрочем толкова много съм се заребил по тая музика че си свалих няколко програми за правене на яки пърчета...е направих си и всички казаха че е супер...аз съм радостен и продължавам да се лъжа че нещо би излезнало от мен....все пак съм луднал до такава степен че по цял ден тананикам нещо и пистоянно ритми в главата абе лудо лудо... :music

 

Сподели творението си, за да дадем и ние едно мнение де.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply
Барабар с творението може и програмите да кажеш кои са, че и аз съм мноо зарибен по тая музика :allien

 

E-Jay, Cakewalk 9, Fruity Loops.Само FL4 съм пробвал...за другите 2 нищо не мога да кажа.

Link to comment
Share on other sites

Пичове,може ли да изброите известни транс групи,който ги има в нашия сървър за музика - mp3.com.hk? Благодаря предварително! :)

Link to comment
Share on other sites

MMM brao dobra tema

1!!!i az sam lubitel na trance!!osobenno goa!!ima 1 par4e goa trance plazma ludo e!!!!

Ti kvo zada4ki li ima zadavash???? :punk

 

Пичове,може ли да изброите известни транс групи,който ги има в нашия сървър за музика - mp3.com.hk? Благодаря предварително! :)

Ti kvo zada4ki li im zadavash a???Koi kolko znae!!xaxa :D

Link to comment
Share on other sites

Ееееииииии най-накрая пак яка темичка за трансчето :allien Да се надяваме, че ще се качва повече и че ще има каде да се качва :D И аз имам доста музичка и то точно PSYCHEDELIC, но няма каде да ги кача :( И аз както повето съм започнал с Astral Projection мога да кажа едни от най-големите в тая музика и GOA GIL това са хората за мен :music

 

А иначе групите на който аз много се кефя са:

Absolum

Alien Project

Astrix

Blanka (уникати :music )

Cosmosis

Dark Soho

DarkPsy (това е повече към стила DARKPSY - много и брутални звуци :love )

Electric Universe

Etnica

G.M.S.

Hallucinogen

Hypersonic

Infected Mushroom

MFG

Nexus

Nissimyani

Para Halu (нещо което трябва задължително да се чуе :allien )

Penta

Psyfactor

Psysex

Suria

Talamasca

Psysex

 

 

Имам и още много лиубими неща, но стига толкова :music

 

Надявам се да може да се качва постоянно музика!!!! B)

Link to comment
Share on other sites

i az moga da se vklucha s novi neshta da upload vaprosat e da ima tarsene ? Inache zashto da se habim ?

 

galaxyofpain pusni si dc++ che darpam ot teb nqkoi neshta :)

Link to comment
Share on other sites

Може ли да помоля някой,ако може да ми даде или поне да ми каже от къде да си изтегля песните:

X-Wave - My gang will get you

VA - Psytisfaction

 

Благодаря предварително! :)

Link to comment
Share on other sites

ot www.psyshop.com moje da chuete samo kascheta ot vsiaka pesen za da dobiete predstava za kakvo stava duma naistina mnogo ot nai- "elitnite" i dobri compilazii , albumi i dr. i ako si haresate neshto mojete da si go namerite na mesta kadeto vie znaete. vav DC++ moje da se nameri pochti VSICHKO!

 

dobre e da chuete compilattzii ot leibala Yellow Sunshine Explosion kakto i ot Com.pact records(imam predvid che tezi leibali imat mnogo dobri izdania i zatova vi kazvam leibalite, za da chuete povecheto ot izdavanite tvorenia ot tiah).

Link to comment
Share on other sites

Сподели творението си, за да дадем и ние едно мнение де.

 

 

Ако някой каже къде да ги кача веднага ги давам...ама няма къде.Иначе съм ги направил с E-Jay най-добрата програма според мен!!!

Link to comment
Share on other sites

ot www.psyshop.com moje da chuete samo kascheta ot vsiaka pesen za da dobiete predstava za kakvo stava duma naistina mnogo ot nai- "elitnite" i dobri compilazii , albumi i dr. i ako si haresate neshto mojete da si go namerite na mesta kadeto vie znaete.

 

Тук също.Има по много примери за отделните видове транс, техно и др.

На мен за жалост ми е малък харда и не мога да имам кой знае колко...иначе с удоволствие бих напълнил едно 100GB :D

Link to comment
Share on other sites

KACHESTVEN Psy trance sait na Balgarski ! PsyTech

 

 

ZGAN, a za huba na DC++ ima tolkova mnogo che sa napalno dostatachni. da ne govorim che ima pochti vsichko tam pone docolkoto sam ostanal s vpechatlenie.

 

Az slusham GOA/Psy Trance seriozno ot dosta godinki :music vav momenta sam se zaribil sas chillout/ambient. ZGAN,I mejdo drugoto oshte kato ti vidiah Avatara i postvaniata pr. na Propellerhead Reason se dosetih che sluchash taka-taka-smachkai-go-smachkai go;) Ne mislite li hora(tezi koito sa se zanimavali sas programi za muzika , ne niakakvi si narejdania na zvutzi(pr. Ejay) a profesionalni) , che Propellerhead reason e moje bi nai-lesnata. Na neia ne znam kakvo ne moje da se napravi ! Ima veche REason 3 , no ne razbiram kakvo predstavliavat novite "pultove". Niakoi ako znae neshto po vaprosa da p i s h e.

Link to comment
Share on other sites

Za hubovete che ima ima no ne znam da ima bg hub za psy ?Moje az da sam propusnal znam li .

Ideqta e che ne e neobhodimo vsichki da teglim edno i sashto ot mainata si s 1k moje edin da go iztegli i drugite d ago drapnat ot nego po barzo...seshtash li se ;)

 

Ako ima jelaeshti shte si napravim :)

 

Veche s galaxyofpain si menkame na hub che e po barzo i lesno :)

Link to comment
Share on other sites

Za tv apredlagam da si napravim edin dc++ hub i vatre da menkame smao psy

Koi podkrepq ideqta mi ?

 

Подкрепям. Още повече за това, че ще е български и само за psy.

Link to comment
Share on other sites

Imenno tva mi e ideqta i na men :) da vidim koi oshte e nadahan ?

Ne e zadaljitelno da vseki dai ma vsichko nai novo :) celta e da si obmenqme

Link to comment
Share on other sites

Ta shtom ste reshili da pravite hub ( ako ste reshili ) , zashto da ne vi pogkrepia i az :allien No imam naistina malko hard - 13 gb i kato vkliuchva tova che i OS - to e tam i drugi raboti.

I me mnogo me interesuva ima li GOA/ psy i tn. vav FLAC format i vaobshte Ima li niakoi torrent (ili drug) sait sas pesni vav FLAC ?

Link to comment
Share on other sites

Еми разбира се че ще подкрепа начинанието :punk Даже се надявам да се съберем повечко хора :music Няма значение кой колко музика има важно е да има обмяна :allien ZGAN ти нали искаше да правиш хъб прави го направо и не се чуди :P Даже ще пишем и из другите форуми за да има повечко хорица :)

Link to comment
Share on other sites

С каквото мога и аз ще помогна ама нямам много музика щот харда ми е изключително малко....все пак бройте ме и мен!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...