Jump to content
BulForum.com

GOA / Psy / Trance


ZGAN

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply
Нямах това предвид... :) Пример : Astral Projection са 2-ма и са DJ-и. ;) Как иначе да им кажа...група, формация? :)

Сред любимите ми са:

Astral Projection

Hallucinogen

Cherouvim

Etnica

Aural Planet

Alien Project

 

Какво ще кажеш за проект?

И не са Dj-и ами са си баш Astral Projection.Може да са зашпочнали като такива(поне единия де другия не),но да си чувал за Dj Avi Nissim или Dj Lior Perlmuter? :)

 

И аз съм в хъба хора :) който иска да тегли от мен имам от всичко по много :) (без евро транс тип тиесто и други такива приспивни песнички :) )

Ако някой има нужда от съвет относно GOA или който и да е било вид Psychedelic (Full on,Dark Psychedelic etc) да пита на воля :) От скоро разбрах,че вашия форум е достъпен и за юзери които са на друг нет :) иначе темата е добра

 

Едит: И веднага идва другия въпрос...Предпочитате да я слушате във вкъщи ли тази музичка или какво?Защо няма хора по партита-та..Това е доста болна тема и ми се иска да я дискутираме малко...Че няма достатъчно инфо,така си е,но нали знаете,който търси - намира :) Ако някой има въпроси,пак казвам,да пита :)

Link to comment
Share on other sites

Слушам предимно транс, но никой от класа не го харесва :angry:

 

За psychedelic видях от един подпис и по-това, което слушах ми хареса. Въпроса ми е какво е psychedelic-a? Малко е тъп въпроса, все едно да питам какво е транс, но ..

Link to comment
Share on other sites

Какво ще кажеш за проект?

И не са Dj-и ами са си баш Astral Projection.Може да са зашпочнали като такива(поне единия де другия не),но да си чувал за Dj Avi Nissim или Dj Lior Perlmuter? :)

 

Не съм обаче не ми хрумна по какъв друг начин да ги нарека... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ице, добре дошъл :woot :punk

 

Знаеш ми мнението за транса,нали? :rolleyes: Ем, тогава - довечера ще се видим ;) :music :lol:

Добре де къде се събирате да слушате транс музика,щото и аз напоследък слушам само това и нищо друго не ме интересува. Тази музика напълно отговаря на характера мисленето ми,абе въобще всичко около мен.Та кажете къде може да се отиде и да се слуша само това ? :punk

Link to comment
Share on other sites

Добре де къде се събирате да слушате транс музика,щото и аз напоследък слушам само това и нищо друго не ме интересува. Тази музика напълно отговаря на характера мисленето ми,абе въобще всичко около мен.Та кажете къде може да се отиде и да се слуша само това ? :punk

 

"Само това" незнам... Plazma е едно добро място. ;) Другото е вкъщи. :)

Link to comment
Share on other sites

Сещам се само за Плазмата. Иначе ако искаш хаус има доста места ма транс :huh:

 

В петък сигурно ще се ходи.

Мeet u there :punk

Link to comment
Share on other sites

Добре де къде се събирате да слушате транс музика,щото и аз напоследък слушам само това и нищо друго не ме интересува. Тази музика напълно отговаря на характера мисленето ми,абе въобще всичко около мен.Та кажете къде може да се отиде и да се слуша само това ? :punk

 

11.12.2005 имаше транс вечеринка в LZ, която явно си пропуснал. Имаш възможност да се поправиш - 22.12.2005 Psychedelic trance club "Station" PLD. Слагай най-шарените дрехи и да си там :tongue

Link to comment
Share on other sites

11.12.2005 имаше транс вечеринка в LZ, която явно си пропуснал. Имаш възможност да се поправиш - 22.12.2005 Psychedelic trance club "Station" PLD. Слагай най-шарените дрехи и да си там :tongue
Мерси супер си тамън на време го видях там съм

smiley_140.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ПП. Като се замисля май никът ти е кръстен на тях... Все пак:

 

Kazvam se Albert i tova mi e imato a ne e prosto nick (savpadenie) 4atkash li ?

 

I eto oshte:::

 

 

 

 

Saffi connection - Albert on acid

 

Goa Gil & Albert Hoffman - Say yes

 

 

Vidiah dosta sas pova ime no reshih da se spra na tezi PSY mp3 ZASHTOTO SA UNICATI !!!!!!!

Ako niakoi se seshta moje da dobavi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Днес в LZ : Psy patry

вход : 2 лв.

 

Пфф... тотално разбиване беше! Няма друго такова... чакам третото :)

Link to comment
Share on other sites

Пфф... тотално разбиване беше! Няма друго такова... чакам третото :)

 

мн ама мн добро беше

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Има ДЦ++ Хуб които има вав него Гоа / Пси Трансе вав ФЛАК и Уеив формат , но изписжа това саобштение

*** Connecting to green-wav.no-ip.org...

*** Connected

<•GREEN-WaV-Cop•> This is a PRIVATE HUB, if you have 10 GB of WaV Files checked it Sound Forge or similar send mail to nobre.br@gmail.com

*** Connection closed

 

ако ниакои има достап до хуба да казва ЗАДАЛЖИТЕЛНо ! за да го черпиа :)

 

Адреса както виждате е green-wav.no-ip.org !

 

Има много нови нешта и според мен повечето работи излизат там и то вав ФЛАК , а не само малко работи

. Иавно ниакои има магазин или нешто подобно , които оригиналните дискове ги шерва и то маи са модераторите или квито са там. Абе исках да кайа че редовно излизат повечето нови нешта .

Link to comment
Share on other sites

Zdraveite, Nqkoi moje li da izredi vsi4ki Izvestni par4eta Trance , GOA i Techno i ako moje link otkudeto da se svalat. :)

 

Edit: Ako moje da mi dadete i link otkudeto moga da svala par4etata na Ferry Corsten :)

 

Blagodarq predvatitelno!

Link to comment
Share on other sites

ima oshte pone 10tina huba s 0day shits kuv e smisala ot wav ili flac kato gi ima gotovi v mp3 ?

 

Ami seti se za kakvo sa ti Wav i FLAC i mi kaji kogato si se setil :D

 

primerno shte si otdela pr 1 cd za da svala edin Album koito mnogo mi haresva i shte go imam vav moje bi nai - dobroto kachestvo koeto moga da go svalia vav NET-a. I ako ne si ChUl oshte kakva e razlikata mejdu kachestvoto na mp3 i flac/wav/ape/dts i tn chui i togava shte si govorim ;) . Imam niakolko parcheta vav flac i moje da si gi drapnesh ako si se zainteresuval B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...