Jump to content
BulForum.com

Любовта е блус за двама...


an2

Recommended Posts

:wub: Може би обичаш двете ни?Мислиш си-Измамен няма-но всички сме измамени.

Може ли един мъж да обича две жени едновременно?Дали сърцето Ви мъже е толкова голямо,че в него две да събере?

Link to comment
Share on other sites

Бе не sym muj ama pone tova koeto go znam sys sigurnost e,che mujete mogat da obichat mnogo jeni,no vsqka edna po-razlichen nachin...

Link to comment
Share on other sites

Да. Определено. Всяка жена по различен начин. Без да се сравняват двете по между им. Лошото е: въпреки, че и жените го могат, не го възприемат. В момента когато узнаят - по силната запазва мъжа за себе си. А ако и двете са слаби - третата печели ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз не го мога това. Или обичаш една жена истински или не. Ако обичаш и друга то тогава това не е истинска любов. Просто си мислиш че обичаш.

Link to comment
Share on other sites

Еми аз определено не съм мъж,но ще се включа...аз лично мога да обичам двама мъже,но по коренно различен начин.Въпреки че чувството,което изпитвам и към двамата е любов. :love

Link to comment
Share on other sites

Az pyk ne moga da obicham dwama muje ednowremenno.Znachi ne obicham,nito ediniq,nito drugiq.Ili obicham samo edin s cqloto si syrtse kakto se kazwa ili ne obicham nikoi. A ako si mislia,che obicham dwama to po-skoro ne e lubov,a nqkakwo priwlichane kym edin ot tqh ili privyrzanost.

Link to comment
Share on other sites

тц, не мога. а тези "можещите" ги смятам за големи глупаци. ако ще е любов, то жената е само една, ако ще е друго може и с повече :)

Link to comment
Share on other sites

За мен отговорът е не. Не мога, а и дори да можех / чисто хипотетично / нямаше да искам - все пак не става въпрос само за това какво на мен ми е кеф...

Link to comment
Share on other sites

да де, то работата в любовта не е само на теб да ти е хубаво, а удоволствието е взаимно.

Link to comment
Share on other sites

Опомнете се бе хора...мислите си че обичате и после като се разделите-миииии тя/той не беше за мен и тн.....Любов ама друг път.Съветвам всички жени да са малко по-нечувсвителни,малко по-разумни,малко по-въздържани(щото сега на първата среща и бамммм-секс),и малко повече да уважават себе си и да имат голямо достойнство.

По темата-то един мъж една жена не може да обича..та да не говорим за две.Дума да не става!Ако някой ви каже "Ми влюбен/а съм и в двете/двамата.." то тогава теглете му една майна и знайте че той не е за вас.

Link to comment
Share on other sites

Ей,Герджи какви са тези крайни изказвания?Ти всички май ни сложи под общ знаменател...пък и взе да ни учиш какво да правим в дадени ситуации... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Абе ако говорим за истинската любов,мога да обичам само един човек.НО се случва понякога да обичам и по пвече,но то не е любов точно,а нещо друго,но пък не му знам името.

Link to comment
Share on other sites

Мисля мога да изразя собстевено мнение или греша?Та било то и крайни изказвания! :D

 

Ти всички май ни сложи под общ знаменател...пък и взе да ни учиш какво да правим в дадени ситуации...

 

Никой не съм тръгнала да уча,който иска да ме чуе който не иска...да прави каквото си знае...просто съм реалист и понякога истината е грозна,но някои момичета все още живеят с мисълта за принцове на бели коне или за..."яли пили и се веселили 3 дни и 3 нощи"...и..."намериха истинската любов"

Link to comment
Share on other sites

виж, герджи, ако спечеля момичето, което обичам, ще ви поканя на едноседмично "ядене, пиене и веселие" има още хора, които вчрват в такива неща!:)

Link to comment
Share on other sites

Ей ма на мене...последния заблуден романтик. Нали така Тошка? Не може повече от една бе душици. Не може. Не просто не бива ами не може. Ама и не бива. Не обичам приказките за истинската и фалшивата любов. Всеки сам си има разбиране за любовта и то е едно. За любовта а не за истинската и фалшивата. Странно ще да е ако имате две мнения за любовта. Аз имам едно разбиране. То е нещо като идеята на Гари в една негова книга която още не съм чел - двойката е някакво друго измерение на единицата.

Link to comment
Share on other sites

По принцип всички хора са различни и няма нито един който дори малко да прилича на другия Но е трудно да обичаш по един и същи начин двама различни човека И аз не съм момче но това предполагам важи и за момичетата Мога да обичам само един и то истински и си го обичам но това че аз имам човек до себе си това не означава че вече не трябва да имам други приятели от мъжки пол Те просто са познати с които сме една компания и се забавляваме но не изпитвам такива чувста към тях каквито изпитвам към човека който обичам! :D

Link to comment
Share on other sites

Мисля мога да изразя собстевено мнение или греша?Та било то и крайни изказвания! :D

Никой не съм тръгнала да уча,който иска да ме чуе който не иска...да прави каквото си знае...просто съм реалист и понякога истината е грозна,но някои момичета все още живеят с мисълта за принцове на бели коне или за..."яли пили и се веселили 3 дни и 3 нощи"...и..."намериха истинската любов"

Чета си тука чудя сi и си викам. Абе дай и аз да напиша нещо умно не, че съм много умен ама айде...

Принцове на бели коне ли искате? Не мисля, че всички момичета искат точно това. Бих казал, че повечето искат мъж който да ги обича, да ги кара да се чустват добре, да е уверен в себе си и т.н. gerji може би на теб ти се иска да има принцове на бели коне. Е няма ги за съжаление, или и да ги има са много малко. Мога да ти кажа какво има. Има много момчета, които вярват в истинската любов като гледам във форума има също такива.

Сega ако може да кажа няколко думи за изказването "яли пили и се веселили 3 дни и 3 нощи" ами искаме да го направим това обаче то не е само до желанието а трябва да имаш и нещо зеленко в джоба. Иначе и аз се присъединявам към мнението на groover, че когато намеря момичето на моите мечти ще ви поканя да ядем и да пием стига да има какво :blink:

Точка номер 3 ако мога така да се изразя "намериха истинската любов" няма да пиша много само две думи-"ИМА Я". Друг е въпроса дали ще я намерите или не. Но аз вярвам, че съществува :wub:

И за последно един съвет към момчетата в този форум, които тепърва ще стават мъже (като мен) :rolleyes: Основната ни грешка е, че обещаваме на момичетата повече от колкото можем да направим а не правим даже и това, което е по силите ни . За това се срещат изказвания като на gerji.

Аз лично преди 3-4 дена осъзнах тази грешка. Която е много голяма и много пречи. Не казвайте на момичето "обещавам ти, че ще направя това и онова и ти ще се чустваш страхотно с мен и ще ни е много добре" те не харесват такива работи(ако се лъжа моля някое момиче да ме поправи и да приеме извиненията ми) просто го направете накарайте я да се чуства единствена!!! Вие и казвате ау ама аз много те обичам дъра бъра. Защо не и го покажете? Също така не и натяквайте непрекъснато колко е красива и невероятна ще си помисли, че я харесвате само заради външноста и. Казвайте и, че ви е много приятно да си говорите с нея. С това също не трябва да прекалявате защото ще си помисли, че не я харесвате физически а те много държат и на 2-те неща. Затова преценяйте кога какво да кажете. А и наблегнете на хубавите неща в нея. Ако има 3 косъма на главата не и казвайте, че има много хубава коса :woot

Айде стига, че се отклоних от темата прекалено много :)

Link to comment
Share on other sites

И сам,войнът е войн...

Няма значение колко-важно е как.

Една или две-човекът има само едно сърце.

Или както казва приятел-обичай със мозъка първо!

После сърцето!!! :santa:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...