Jump to content
BulForum.com

Driv3r


Flashman

Recommended Posts

driver 2 беше чудесна игра за времето си (преди 4 години)и беше първата 3d игра с коли на която можеш да излизаш от автомобила,4 града в реален размер,чикаго,лас вегас,хавана и още некв, но тогава графиката пак не беше на кой знае кво ниво...мисииките ми харесаха,а тая ще я дръпна кат ми се поопразни хард-а :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Za6to vsi4ki kritikuvate igrata 4e bila gadna .. neznam si kvo edva li ne tva e nai glupavata igra . 4akaite malko sprete se ...

verno 4e grafikata i opravlenieto sa malko kofti i az li4no sam razo4arovan .

No trqbva li da sadim za edna igra samo po grafikata i opravlenieto?!

Igrata e super qka v otno6eniq na misiite ... 4esno kazano tolkova se bqh zaribil 4e ne osetih koga svar6iha misiite na praviq grad i otidoh vav vtoriq. igrata me grabna i zabravih za grafikata i opravlenieto. misiite sa super i edva li nqkoq ot GTA poredicata moje da se pohvali s takiva misii ...

Ima6e edna misiq koqto e to4no kato filma "Da iz4ene6 za 60 sekundi"

ima gonidbi s motronici ...a we kvo da govorq igrata e super interesna .

ako 6tete q igraite ...

Link to comment
Share on other sites

Za6to vsi4ki kritikuvate igrata 4e bila gadna .. neznam si kvo edva li ne tva e nai glupavata igra . 4akaite malko sprete se ...

verno 4e grafikata i opravlenieto sa malko kofti i az li4no sam razo4arovan .

No trqbva li da sadim za edna igra samo po grafikata  i opravlenieto?!

Igrata e super qka v otno6eniq na misiite ... 4esno kazano tolkova se bqh zaribil 4e ne osetih koga svar6iha misiite na praviq grad i otidoh vav vtoriq. igrata me grabna i zabravih za grafikata i opravlenieto. misiite sa super i edva li nqkoq ot GTA poredicata moje da se pohvali s takiva misii ...

Ima6e edna misiq koqto e to4no kato filma "Da iz4ene6 za 60 sekundi"

ima gonidbi s motronici ...a we kvo da govorq igrata e super interesna .

ako 6tete q igraite ...

НИЩО ЛИЧНО: Въпрос на вкус - казало кучето и си облизало ...

Link to comment
Share on other sites

Za6to vsi4ki kritikuvate igrata 4e bila gadna .. neznam si kvo edva li ne tva e nai glupavata igra . 4akaite malko sprete se ...

verno 4e grafikata i opravlenieto sa malko kofti i az li4no sam razo4arovan .

No trqbva li da sadim za edna igra samo po grafikata  i opravlenieto?!

.............

 

Защото играта е един ДВД диск. А има игри който са по един обикновен диск и са с по-добра графика. Управлението :confused Ами то 70% от играта ти е управление на кола, представяш ли си НФС да се управляваше така :sick .Ти по какво друго оценяваш една игра на първо впечатление, при условие че погледнеш днешните технологии - добри игри от всички критерии по една игра са например - Пцинца на персия 2, Сплинтер сел : Пандора... На компанията "Юбисофт", "ЕА Спортс" повечето игри са много добри, да не кажа всичките. А тоя "шофиор" е отвратилетелн, в днешно време не се говори само за геймплей, макар, че той е най важната част от играта(пример Доом 3).

Но все пак всичко това си е мое лично мнение :ghost

Link to comment
Share on other sites

Няма, бъди спокоен. :D  Играл съм я на Плейстейшън 2 и е супер зарибявка!!!! :P  :)

 

тя и тази за PlayStation е хубава.

 

Защото играта е един ДВД диск. А има игри който са по един обикновен диск и са с по-добра графика. Управлението :confused Ами то 70% от играта ти е управление на кола, представяш ли си НФС да се управляваше така  :sick .Ти по какво друго оценяваш една игра на първо впечатление, при условие че погледнеш днешните технологии - добри игри от всички критерии по една игра са например - Пцинца на персия 2, Сплинтер сел : Пандора... На компанията "Юбисофт", "ЕА Спортс" повечето игри са много добри, да не кажа всичките. А тоя "шофиор" е отвратилетелн, в днешно време не се говори само за геймплей, макар, че той е най важната част от играта(пример Доом 3).

Но все пак всичко това си е мое лично мнение :ghost

 

аааааха... това сигурно го казваш защото Underground има най-реалното управление в историята на автомобилните симулатори? EA Sports просто няма смисъл да ги обсъждаме с тая фифа, където последната оригинална като замисъл от поредицата игра беше Fifa 1997 :) , или пък Hot Pursuit 2 .. все още освобождавам място да играя играта, но Red_Bull_Man само ми я хвали, пък и аз гледам историята, а не управлението. с управлението се свиква. идеята е играта да не е някакво дърво като True Crime : Streets Of L.A. , а като гледам какви катастрофи има... определено няма да е. и като говорите за графика... пробвали ли сте да увеличите Anti Alliasing и Antistrophic Filtering от драйвърите на видеокартата на максимум и да задължавате играта да ги ползва? тогава какво ли ще стане?

Link to comment
Share on other sites

Red_Bull_Man ги сваляше... единия някакъв проблем му дал. пача казал, че Driv3r (Аmerican) не е инсталиран. дадох му един друг да свали.. незнам какво е станало. втория пач, не трябва да се инсталира ако първия е инсталиран, но незнам защо. втория е с 19MB по-голям.

Link to comment
Share on other sites

Защо ми трябваше да я свалям , тая игра е някаква подигравка , аз не мога да я призная за игра от поредицата .... Драйвър 1 да си сложи сигурно пак ще ми се стори по-добре ... боже .. :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Играта ми се стори ужасна отначало.Но я изиграх цялата и мога да ви кажа че не е толкова лоша Само ако не беше кошмарната графика но постепено свикнах.Филмчетата са много добре направени.Дори само заради тях си заслужава да я изиграете.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Мишката ми е ужастно бърза. Има някво Look Sensitivity. И н 0 и на 100 все едно и също. Сложил съм пач 1.2 (май - най-новия е). Незнам дали без пача пак е така. Някой знае ли как се оправя?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...