Jump to content
BulForum.com

Driv3r


Flashman

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

AZ predi malko ia instalirah .Za svaliane ne e 9gb,a okolo 4,a kato se instalira o6te 3 i ne6to gb.4esno da vi kaga o4akvah da e po-hubava.Moge da pravi6 misii,a su6to i da kara6 iz razni gradove,ima mnogo koli ,motori,lodki,motornici ,koito sa otklu4eni i tova e hubavo.Mnogo napodobiava GTA Vice city.No za tolkova goliama igra o4akvah grafikata da e perfektna,no spored men ne e.Niama rubove ,ama neznam ne mi haresva 4ak tolkova,dage GTA mai e po-hubava.Instaliraite ia moge na vas da vi haresa,no na men ne 4ak tolkova.A i upravlenieto ne mi haresva .Za vsiako prevozno sredstvo ima razli4ni kop4eta ot klaviaturata.

Link to comment
Share on other sites

AZ predi malko ia instalirah .Za svaliane ne e 9gb,a okolo 4,a kato se instalira o6te 3 i ne6to gb.4esno da vi kaga o4akvah da e po-hubava.Moge da pravi6 misii,a su6to i da kara6 iz razni gradove,ima mnogo koli ,motori,lodki,motornici ,koito sa otklu4eni i tova e hubavo.Mnogo napodobiava GTA Vice city.No za tolkova goliama igra o4akvah grafikata da e perfektna,no spored men ne e.Niama rubove ,ama neznam ne mi haresva 4ak tolkova,dage GTA mai e po-hubava.Instaliraite ia moge na vas da vi haresa,no na men ne 4ak tolkova.A i upravlenieto ne mi haresva .Za vsiako prevozno sredstvo ima razli4ni kop4eta ot klaviaturata.

A na teb kakuv ti e kompa?

Link to comment
Share on other sites

Аз я инсталирах трябва 4.72 gb и още около 3.7 за iso-to но след като се инсталира то не трябва. Като цяло не ми хареса и сега я махам. Но пробвайте на вас може да ви хареса - разни хора разни идеали :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

Izteglix Driv3r ot wareza no arxiva e povreden :( ne moje li da se opravi po nqkakav na4in?

Link to comment
Share on other sites

общо взето разочарован съм .....

слаба графика , много неудобно управление на возилата , не съвсем реални звуци на двигателите пък и изобщо и някакси сивее цялата игра и като графика и като геймплей

 

не знам за вас ам според мен е нищо особенно махам я и приключвам

Link to comment
Share on other sites

Aрхива си е ок. Аз я свалих от там и при мене вървеше без проблем. Нещо не е нарен при тебе.

 

Ami az sam na Win 98 da ne e ot nego ? :(

Link to comment
Share on other sites

Ami az sam na Win 98 da ne e ot nego ? :(

 

Не знам може да е от това но не съм сигурен виж изискванията. А между другото аз съм с ХР.

 

Това са изискванията:

 

Operating System: Windows® 2000/XP

Processor: Pentium® 4 1.5 GHz or AMD Athlon™ 1.5 GHz or higher

Memory: 256 MB RAM

Hard Disk Space: 2.95 GB free

DVD-ROM Drive: 4X speed or faster

Video: 64 MB Hardware T&L-compatible video card or higher

Sound: DirectX® version 9.0-compatible sound card

DirectX®: DirectX® version 9.0c (included) or higher

Link to comment
Share on other sites

Разочарован съм!

Грозна....С неоправдано високи изисквания....Куцо управление....Абе...

Прекарал съм толкова приятни часове пред PS – на навремето с първите две части на играта ....Жалко. Чаках тройката с нетърпение... Продължавам да си чакам само че този път GTA : SA.Единственото нещо което ми хареса в тая боза /след 2-3 часа игра/ са кът сцените и гласа на Майкъл Медсън в тях.Така се бях надъхал, а сега се чувствам прецакан. Мисля да си инсталирам отново Мафията и GTA : VS. Майната им и на Атари и на шофьора им и на всичките им роднини.....

Link to comment
Share on other sites

аз незнам какво искате. честно. има 3 града в цял размер. хем искате да е хубава графиката, хем се оплаквате, че била голяма. ми то е или едното или другото. с такива големи градове, можеше и по-голяма да е. ако графиката беше по-добра щяхте да квичите, че не ви вървяла.. както стана с Doom 3.

 

защо някой примерно не коментира, че на никоя друга игра.. колите не се разбиват по толкова реалистичен начин? или то тва не ви е интересно.. важното е тупа лупа по стените на завоя да има..

Link to comment
Share on other sites

Hm

neznam as ne sam e igral oshte no gledah baq filmcheta za neq i mi se vidq s dobra grafika i dobar game-play

inache shte e probvam i togava shte si dam glasa pak

ne mi se vqrva da tolkova zle kolkoto e opisvat nqkoi hora

Link to comment
Share on other sites

Slaba grafika?...predpolagam zashtoto nqma luskavini i zashtoto kolite sa stari? Ina4e grafikata si e na prili4no nivo. Za kolite i motorite, 4e se upravlqvali trudno...abe ima neshto vqrno ama se svikva...drug vapros e, 4e na men li4no mi se struva malko sku4na...nqkade 7-8ma misiq i nishto koj znae kakvo...nqkak si ne moje da me grabne. Nasilvam se da q igraq i se nadqvam da se slu4i neshto interesno ama...4estno kazano dori True crimes of LA me grabna pove4e...

Igrata shte dopadne pove4e na fenovete na Mafia otkolkoto na tezi, koito predpo4itat GTA.

Link to comment
Share on other sites

Графиката е много зле, страшно елементарна, абе да не повярваш че играта е излезла през 2005 :( . На филмчетата изглеждаше много по-добре. Управлението не е много удобно, но се свиква. Май колкото по-големи очакванмия имам за една игра толкова по разочароваща се оказва.

Link to comment
Share on other sites

Не искам да налагам мнението си.

Играта си е конзолна. Че е голяма – голяма е. Че се трошат колите – трошат се. Детайлно. Предполагам, че с дгойпад ще се играе по приятно. На някой може и да му хареса. Аз лично в момента инсталирам ,, Brothers in Arms: Road to Hill 30” и забравям за това шофьорско недоразумение.

Link to comment
Share on other sites

Slaba grafika?...predpolagam zashtoto nqma luskavini i zashtoto kolite sa stari? Ina4e grafikata si e na prili4no nivo. Za kolite i motorite, 4e se upravlqvali trudno...abe ima neshto vqrno ama se svikva...drug vapros e, 4e na men li4no mi se struva malko sku4na...nqkade 7-8ma misiq i nishto koj znae kakvo...nqkak si ne moje da me grabne. Nasilvam se da q igraq i se nadqvam da se slu4i neshto interesno ama...4estno kazano dori True crimes of LA me grabna pove4e...

Igrata shte dopadne pove4e na fenovete na Mafia otkolkoto na tezi, koito predpo4itat GTA.

Awe pi4 kak 6a e na prili4no nivo.Tva napravo e 2D,a ne 3D.Film4etata ina4e sa s perfektna grafika,no igrata hahaha,pulna boza samo iakoto e ,4e ima mnogo prevozni sredstva.Tazi igra ne opravda o4akvaniiata mi.

Link to comment
Share on other sites

От него е щото исото е 3.5 гб, а на фат32 може само до 3

 

ФАТ потдържа до 4 Гигабайта.

 

Awe pi4 kak 6a e na prili4no nivo.Tva napravo e 2D,a ne 3D.Film4etata ina4e sa s perfektna grafika,no igrata hahaha,pulna boza samo iakoto e ,4e ima mnogo prevozni sredstva.Tazi igra ne opravda o4akvaniiata mi.

 

незнам какъв е твоя идеал за игра, но игра с перфектна графика и прав съюжет.. определено не е моя.. не съм играл още играта, но мисля, че няма да е толкова лошо колкото всички вие го изкарвате. заслужава се да се играе само заради перфектните катастрофи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...