Jump to content
BulForum.com

Driv3r


Flashman

Recommended Posts

съжалявам но и аз ще се включа към хората с негативно мнение за играта наистина не струва (според мен) или пъкпросто след толкова много чакане съм очаквал повече от нея но графиката е гадна а управлението още повече освен кут сцените (които са найстина добри) май няма нищо хубаво .

Но кой знае ако случайно обичаш грозни игри който не те задържат пред монитора защото са и скучни може и да ти хареса

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

тцтцтц.Биваше да я чакам тая игра толкова време, да влизам в изискванията на играта и накрая заради видеото да немога да я пробвам, а само дразнейки и завиждаики да чета коментарите ви :) имам предвит за "your video do not support pix shader v1.1 or higher" Дали някои има идея как може и може и въобще да се оправи този проблем с видео-то

Link to comment
Share on other sites

засега не съм я свалил но няма да се повлиая от негативните мнения на хора които сигурно биха предпочели fifa пред pes,need for speed пред gran turismo,няква глупост пред silent hill сериите

Link to comment
Share on other sites

засега не съм я свалил но няма да се повлиая от негативните мнения на хора които сигурно биха предпочели fifa пред pes,need for speed пред gran turismo,няква  глупост  пред silent hill сериите

ти нали си по ъндъргроунд(то и аз предпочитам сайлен хилл,туризмо и пес-а пред другите ама това е др тема)

Та по темата: Значи играта не е толкова лоша, очакванията бяха просто по големи(и наистина не е това което исках), но става за губене на време!

Link to comment
Share on other sites

Аве не мога да си настроя контролерите се си ги праа със стрелките да се движа а то ги сменя на v и f и не е чак толкова яка графиката уж големи приказки пфу :blink:

Link to comment
Share on other sites

тцтцтц.Биваше да я чакам тая игра толкова време, да влизам в изискванията на играта и накрая заради видеото да немога да я пробвам, а само дразнейки и завиждаики да чета коментарите ви :) имам предвит за "your video do not support pix shader v1.1 or higher" Дали някои има идея как може и може и въобще да се оправи този проблем с видео-то

 

 

ами за проблема с видеото мисля че има едно решение и то е нова видео карта просто твойта не подържа pixel shaiders 1.1(май така се пишеше

Link to comment
Share on other sites

Аве кво се оплаквате? Супер яка си е играта и с яка графика! Земете си е направете на високи детайли(ако машината ви може де :P) и ще видите графика! Зарибявка е играта

PS. P4 2.4 Ghz, 512 RAM, ATI Radeon 9550 и играя без лаг на High

:laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Аве кво се оплаквате? Супер яка си е играта и с яка графика! Земете си е направете на високи детайли(ако машината ви може де :P) и ще видите графика! Зарибявка е играта

PS. P4 2.4 Ghz, 512 RAM, ATI Radeon 9550 и играя без лаг на High

:laughing1:

 

Супер яка графика??? Иди на очен лекар.:) Текстурите са миниатюрни, няма никакви детайли, само колите са що годе добре направени. А като поиграх известно време, осъзнах че и геймплея не е нещо особено.

Link to comment
Share on other sites

Аве кво се оплаквате? Супер яка си е играта и с яка графика! Земете си е направете на високи детайли(ако машината ви може де :P) и ще видите графика! Зарибявка е играта

PS. P4 2.4 Ghz, 512 RAM, ATI Radeon 9550 и играя без лаг на High

:laughing1:

mda ma6inkata mi e sigurno leko slaba samo

AMD A64 3200+

1 GB DDR Ram dual chan

6800 GT

ko da s prai ne mi haresva na si4ko high... :laughing1: :laughing1: :laughing1: :blowup:

Link to comment
Share on other sites

Tva na veka,a ne na godinata.

 

Кво на века бе, тва е най-голямото гейм-разочарование от времето на Гай Юлий Цезар, ти само за века ще ми говориш ..

Link to comment
Share on other sites

izlenala e release na Igrata ot MYTH na 3cd ta ma e RIP (nama gi ezicite samo English, nekvi tam filmcheta, ale se neznachitelni neshta). Shte q svalite li.

 

OFFTOPIC : kajete nekoi sait ot kadeto da si gi svalqm novite igri, ma ne BG saitove.

 

 

TQ MEJDUDRUGOTO TAQ DVD VERSIQ MOJE DA SI Q RAZDELITE NA 7 CD TA STAVA. IMA NEKVI "data1", "data2" i taka do 7 koito mogat da se zapishat na otdelni diskove a ostanalite failove na parviq disk kato startov i stava super qko.(za tezi koito nqmat DVD RW)

Link to comment
Share on other sites

Ами имам да кажа две думи за тази игра:ПЪЛНА БОЗА!!! :devil Имам да кажа и още нещо:това е чисто ама чисто копие на True Crime:Street of LA.Просто си го свалете,свалете и Driv3r и ми кажете една разлика.Щото аз не открих такава!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...